خانه :: اساتید :: اخبار

اخباردفتر ریاست و روابط عمومی


دانشگاه زنجان یکی از مؤسسات علمی مجمع دانش کشاورزی خانوادگی سازمان ملل
در بخش کشاورزی؛ دانشگاه زنجان یکی از مؤسسات علمی مجمع دانش کشاورزی خانوادگی سازمان ملل متحد شد.

تاریخ انتشار: ۲۴ تير ۱۳۹۸

دانشگاه زنجان به‌عنوان یکی از مؤسسات علمی مهم کشور در بخش کشاورزی، روستایی و منابع طبیعی، به عضویت مجمع دانش کشاورزی خانوادگی (Family Farming Knowledge Platform) مطرح شد.
دانشگاه زنجان به عضویت مجمع فائو درآمد
همکاری‌های علمی بین‌المللی دانشگاه زنجان با سازمان خواروبار و کشاورزی سازمان ملل متحد (فائو) گسترش یافت.

تاریخ انتشار: 24 تير 1398

به گزارش خبرنامه دانشجویان ایران؛ دانشگاه بین‌المللی زنجان درزمینهٔ نظام دانش و نوآوری کشاورزی، توسعه پایدار کشاورزی و موضوعات زیست‌محیطی با سازمان خواروبار و کشاورزی سازمان ملل متحد (فائو) و عضویت دانشگاه زنجان در مجمع دانش کشاورزی خانوادگی گسترش یافت.

گفتنی است، پیرو بازدید اسماعیل کرمی دهکردی، مدیر همکاری‌های علمی بین‌المللی دانشگاه زنجان از سازمان خواروبار و کشاورزی سازمان ملل متحد (FAO) در کشور ایتالیا در ماه ژوئن ۲۰۱۹، بر همکاری‌های علمی بین‌المللی این دانشگاه با بخش‌های مرتبط با ترویج کشاورزی، نظام‌های دانش و نوآوری کشاورزی، کشاورزی خانوادگی، مدیریت آب‌وخاک، تنوع زیستی و منابع طبیعی آن سازمان تأکید شد.

لازم به ذکر است، دهکردی دیداری نیز با محمدحسین عمادی، سفیر و نماینده رسمی جمهوری اسلامی ایران در آن سازمان داشت که طی آن چگونگی همکاری‌ها در آینده بررسی و مورد تأکید قرار گرفت.

همچنین دانشگاه زنجان به‌عنوان یکی از مؤسسات علمی مهم کشور در بخش کشاورزی، روستایی و منابع طبیعی، به عضویت مجمع دانش کشاورزی خانوادگی (Family Farming Knowledge Platform) مطرح شد.

شایان ذکر است، با توجه به اهمیت کشاورزی خانوادگی در امنیت غذایی، میراث‌های معنوی کشاورزی بشر و حفاظت از منابع طبیعی و محیط‌زیست و همچنین به‌منظور تقویت نظام‌های کشاورزی خانوادگی در دنیا، سازمان ملل دهه ۲۰۲۹-۲۰۱۹ را به‌عنوان دهه کشاورزی خانوادگی نام نهاده است. در این زمینه مجمع دانش کشاورزی خانوادگی به‌منظور جمع‌آوری و تبادل‌نظر اطلاعات در مورد کشاورزی خانوادگی، ازجمله قوانین و مقررات، سیاست‌ها، برنامه‌ها، تجارب موفق، آمارها، پژوهش‌ها، مقالات و دیگر مطالب منتشرشده در سراسر دنیا ایجادشده است.

http://www.fao.org/family-farming/network/detail/en/c/۱۷۷۵۸۹

http://www.fao.org/family-farming/background/en

http://www.fao.org/family-farming/decade/en

خاطر نشان می‌شود، دانشگاه زنجان نیز از سال جاری به‌عنوان کانون آرمان توسعه پایدار ۱۵ از سوی بخش آکادمیک سازمان ملل انتخاب شده است.

همین خبر در خبرنامه دانشجویان ایران

همین خبر در خبرگزاری دانشجو
تودیع و معارفه ریاست دانشکده مهندسی و انتصابات
برگزاری مراسم تودیع و معارفه ریاست دانشکده مهندسی و انتصابات صورت گرفته در روزهای اخیر

مراسم تودیع و معارفه ریاست دانشکده مهندسی برگرار گردید. در ابتدای جلسه که سالن کاوه دانشکده مهندسی میزبان آن بود، دکتر مجید مقدادی رئیس پیشین دانشکده مهندسی ضمن تشکر از رؤسای قبلی دانشکده و همکارانی که در راستای اعتلای اهداف و پیشرفت دانشکده و دانشگاه متحمل زحمت شده اند، گزارشی از مدت 2 ساله تصدی این مسئولیت ارائه نمود.

سپس دکتر سید محسن نجفیان ریاست دانشگاه با طبیعی دانستن این رفت و آمدهای اشخاص در پست ها از کلیه همکارانی که دکتر مقدادی را همراهی و یاری کرده بودند تشکر نمود و به دکتر کاظم مظلومی رئیس جدید دانشکده که خودشان را در معرض آزمون قرار داده‌اند تبریک گفت.

رییس دانشگاه عینیت دادن مشارکت اعضای هیأت علمی و غیر هیأت علمی در انتخاب مدیران را یکی از کارهای پسندیده پنج سال اخیر دانشگاه توصیف کرد و افزود: این نظرسنجی به شکل خیلی شفاف و سازمان یافته و کادر اجرایی مشخص انجام می پذیرد.  دکتر نجفیان با اشاره به اینکه در دو سال عمر مسئولیت خود پنج مرتبه در خصوص انتصاب رؤسای دانشکده ها نظرسنجی صورت گرفته، جامعه دانشگاهی را به مراقبت از این روند مطلوب دعوت نمود.

دبیر هیئت امنای دانشگاه های منطقه زنجان دانشکده مهندسی بزرگ ترین دانشکده دانشگاه عنوان نمود که با حدود ۱۲۱ استاد 3600 دانشجو و 40 کارمند می‌تواند محور توسعه دانشگاه زنجان باشد. رئیس دانشگاه با اشاره به اینکه این دانشکده در دو سال اخیر کانون توجهات مدیران دانشکده برای گام برداشتن در مسیر توسعه بوده است که دارا بودن بالاترین سرانه از لحاظ فضای فیزیکی 9 متر مربع برای هر دانشجو مجموعاً  26500 متر مربع که در ماه‌ های آتی نیز دانشکده هنر و معماری و یکی از کارگاه‌ های در حال تکمیل به دانشکده تحویل خواهد شد مؤید این ادعا است.

دبیر کارگروه تخصصی آموزشی، پژوهشی، فناوری و نوآوری استان با تاکید بر آموزش های مهارت محور به دانشجویان به شکلی که به هنگام فارغ التحصیلی فرد آچار به دست و ماهر تحویل جامعه داده باشیم، از روند نزولی دانشجو در کشور که فعلاً گریبان دانشکده فنی را نگرفته است به عنوان آسیب یاد نمود و راهکار برون رفت از آن را جذب دانشجوی خارجی در رشته های مهندسی دانست. دکتر نجفیان با اشاره اجمالی به پتانسیل مرکز رشد واحدهای فناوری و شرکت‌ های دانش بنیان مطالب خود را به پایان رساند.

 در ادامه دکتر کاظم مظلومی ضمن تشکر از اعتماد مسئولین دانشگاه و همکاران دانشکده، با درخواست افزایش اختیارات دانشکده در امور آموزشی و پژوهشی از برنامه ‌ریزی برای ارتباط یکی دو روزه اساتید با حضور در جامعه و صنایع و جذب دانشجوی خارجی را یکی از مهم‌ ترین برنامه ‌های خود برای دانشکده دانست.

در پایان ضمن قدردانی از اساتید دانشکده که بازنشسته شده بودند لوح و حکم رؤسای پیشین و جدید دانشکده به دست رییس دانشگاه به آنها اهدا گردید. همچنین از زحمات دکتر مجید مقدادی در دوران تصدی ریاست دانشکده تقدیر و تشکر گردید.

همچنین در روزهای اخیر طی احکامی دکتر امیر جباری به عنوان معاون آموزشی دانشکده علوم انسانی، دکتر صادق کریم پولی به عنوان مدیر گروه معدن و مهران محمدی به عنوان مدیر تربیت بدنی منصوب شده و از دکتر احمد رحمانی، دکتر فرهاد صمیمی نمین و دکتر علی قاسم نیان در مدت تصدی پست های مذکور تقدیر و تشکر گردید.

 

 سوابق علمی و پژوهشی ایشان به شرح زیر است:

دکتر کاظم مظلومی دانشیار گروه آموزشی برق، دوره‏ کارشناسی خود را در دانشگاه صنعتی امیرکبیر طی سال های 79-1374گذرانده، تحصیلات دوره کارشناسی ارشد وی در دانشگاه صنعتی شریف، طی سال های 81-1379 بوده است. دکتر مظلومی دوره دکتری خود را نیز در دانشگاه امیرکبیر طی سال های 87-1382 به اتمام رسانده است.

سوابق علمی ایشان به شرح زیر است:

تعداد کل مقالات: 110 عنوان

مقالات مجلات: 42 عنوان

مقالات همایش ها: 68 عنوان

طرح های پژوهشی: 7 مورد

پایان نامه های راهنمایی شده: 50 مورد

 

دکتر امیر جباری استادیار گروه آموزشی اقتصاد، دوره‏های کارشناسی ارشد و دکتری خود را در دانشگاه اصفهان به ترتیب طی سال های 85-1382 و 90-1385 در رشته های اقتصاد محض و اقتصاد پولی گذرانده است.

سوابق علمی ایشان به شرح زیر است:

کتاب: یک جلد

تعداد کل مقالات: 36 عنوان

مقالات مجلات: 21 عنوان

مقالات همایش ها: 15 عنوان

طرح های پژوهشی: 2 مورد

پایان نامه های راهنمایی شده: 19 مورد

 

دکتر صادق کریم پولی استادیار گروه آموزشی معدن، دوره‏ کارشناسی خود را در دانشگاه صنعتی سهند تبریز، رشته مهندسی معدن- اکتشافات طی سال های 85-1381 گذرانده است. دور های کارشناسی ارشد و دکتری وی نیز در رشته مهندسی معدن به ترتیب در دانشگاه های صنعتی اصفهان و صنعتی امیرکبیر طی سال های 88-1385 و 92-1388 بوده است.

سوابق علمی ایشان به شرح زیر است:

کتاب: دو جلد

تعداد کل مقالات: 50 عنوان

مقالات مجلات: 23 عنوان

مقالات همایش ها: 27 عنوان

پایان نامه های راهنمایی شده: 3 مورد

 

عکس های مراسم تودیع و معارفه را در آلبوم تصاویر دانشگاه مشاهده نمایید.

 
تسلیت حضور دکتر اسلامی (دانشکده علوم انسانی)

عرض تسلیت درگذشت پدر گرامی جناب آقای دکتر محرم اسلامی

ما همه فانی و بقا بس توراست

همکار گرامی

جناب آقای دکتر محرم اسلامی

مصیبت وارده را تسلیت عرض نموده و از خداوند متعال علو درجات را برای آن مرحوم و صبر جمیل برای جنابعالی، خانواده محترمتان و سایر بازماندگان خواهانیم.

 

 
دانشگاه زنجان در ائتلاف جهانی (TESS) همکاری می‌کند
توسط محققان دانشگاه زنجان؛ دانشگاه زنجان در ائتلاف جهانی (TESS) همکاری می‌کند.

تاریخ انتشار: ۲۱ تير ۱۳۹۸

دانشگاه زنجان در ائتلاف جهانی تحلیل داده‌های تلسکوپ فضایی فرا خورشیدی جستجوی سیارات (TESS) همکاری می‌نماید.

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری دانشجو، دانشگاه زنجان در ائتلاف جهانی تحلیل داده‌های تلسکوپ فضایی فرا خورشیدی جستجوی سیارات (TESS) همکاری می‌نماید.
تلسکوپ فضایی جست‌وجوی سیارات فرا خورشیدی TESS (The Transiting Exoplanet Survey Satellite) برای یک ماموریت فضایی ناسا برای یافتن سیارات فرا خورشیدی طراحی و به فضا ارسال شده است (https://www.nasa.gov/tess-transiting-exoplanet-survey-satellite). این تلسکوپ فضایی در سکتور‌های مختلف آسمان شب را به صورت کامل رصد خواهد کرد که در آوریل ۲۰۱۸ با یک موشک Falcon و هزینه طراحی حدودآ ۲۰۰ میلیون دلاری در فضا قرار گرفته است.
حسین صفری عضو هیئت علمی گروه فیزیک، امیر حسن‌زاده دانشجوی ی فیزیک و حامد قاسمی دانش‌آموخته ی فیزیک دانشگاه زنجان و عضو هیئت علمی دانشگاه تحصیلات تکمیلی در علوم پایه زنجان در ائتلاف جهانی تحلیل داده‌های این تلسکوپ فضایی با گروه‌های مختلف این مهم همکاری می‌نمایند که نتایج اولیه این تحلیل داده در زمینه اخترلرزه‌شناسی ستارگان Ap در مجله معتبر Monthly Notices of the Royal Astronomical Society با عنوان: " Rotation and pulsation in Ap stars: first light results from TESS sectors ۱ and ۲" (https://academic.oup.com/mnras/article/۴۸۷/۳/۳۵۲۳/۵۵۱۲۶۰۲) به چاپ رسیده است.عبید در «اخلاق‌الاشراف» بنیاد سیستماتیک فکر خودش را اجرا می‌کند
عبید در «اخلاق‌الاشراف» بنیاد سیستماتیک فکر خودش را اجرا می‌کند.

تاریخ انتشار: ۲۰ تير ۱۳۹۸

مهدی محبتی گفت: یکی از مهمترین رساله‌های عبید زاکانی ، «اخلاق الاشراف» است که خیلی مدرن است و عبید در آن بنیاد سیستماتیک فکر خودش را اجرا می‌کند.

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)،بیست‌ودومین و بیست‌وسومین نشست از مجموعه درس‌گفتارهایی درباره‌ عبید زاکانی، با عنوان «انبان قلماشی» به تبیین و تحلیل بنیادهای فکری و فلسفی عبید به گونه‌ای همساز و سیستماتیک اختصاص دارد، که اولین جلسه آن با سخنرانی مهدی محبتی، استاد دانشگاه و پژوهشگر ادبی، بعد از ظهر چهارشنبه (19 تیرماه) در مرکز فرهنگی شهر کتاب برگزار شد.
مهدی محبتی صحبت‌های خود را با توضیحی پیرامون موضوع نشست، یعنی «انبان قلماشی» شروع کرد و گفت: اگر معنای عربی این واژه مدنظر باشد، جایی به کار می‌رود که ما می‌خواهیم حرف‌هایی را بزنیم، اما به دلایل سیاسی، اجتماعی و فرهنگی جرات ابراز آن را نداریم و باید به گونه‌ای حرف بزنیم، که بعضی‌ها بفهمند و بعضی‌ها نفهمند. حرف‌هایی که ممکن است مخاطب عام از کنار آن عبور کند، اما مخاطب خاص می‌فهمد سخنور چه می‌گوید؛ بنابراین«قلماشی کردن» یک ترفند و شیوه بیان است که ما طوری حرف بزنیم که خواص مغز و عوام پوسته حرف را درک کنند؛ که این کار هرکسی نیست و مخصوصا در تاریخ فرهنگی ما، کار ساده‌ای نبوده است.
اگر عبید حراف و هرزه‌گوی بود، در تاریخ تفکر ما نمی‌ماند
استاد دانشگاه زنجان در ادامه به معنای ترکی «قلماش» اشاره کرد و افزود: این واژه در زبان ترکی و فارسی، یعنی کسی که یاوه می‌گوید؛ ولی با توجه به نمونه‌های شعری، منظور از «قلماشی» همان «قل ما شئت» عربی است. «انبان قلماشی» هم یعنی مرکز حرف‌هایی که نباید گفته شود؛ اما به زبان دیگری گفته می‌شود، تا آن‌ها که باید؛ بفهمند. به نظر می‌رسد حرف‌ها و آثار عبید هم از این دست سخنان است؛ چون اگر عبید یک فرد حراف و هرزه‌گوی بود، اینقدر در تاریخ تفکر ما نمی‌ماند و در بهترین وجه در ردیف هزلیات انوری قرار می‌گرفت؛ اما چیزی در عبید هست، که با همین شعرها و نثرهای ظاهراً غیرمتعارف و هنجارشکن، همیشه در رده اول فرهنگ ما است؛ بنابراین کار او فقط ابتذال نیست.
او ادامه داد: از این منظر می‌توانیم به عبید نگاه جدیدی داشته باشیم، که آیا عبید یک متفکر دستگاه‌دار است یا خیر؟ معمولاً در طول تاریخ و فرهنگ ما آدمی که برای تفکر سیستم بسازد، کم داریم. یعنی به جرات می‌توان گفت که هیچ یک از بزرگان ما را سراغ نداریم  که یک دستگاه فکری منسجم مثل کانت هگل و ...ساخته باشد؛ شاید بزرگترین سیستمی که در تاریخ تفکر ما ساخته شده، «عرفان» است، که یکپارچه می‌خواهد جهان را تقسیم کند؛ اما هیچ یک از بزرگان ما در حوزه کلام و فلسفه نتوانسته‌اند تفکر را سیستماتیک کنند. شاید تنها کسی که در بین فلاسفه ما به سمت سیستم‌سازی رفت، ملاصدرا بود. اما کلام ملاصدرا نه برهان، نه عرفان و نه قرآن محض است، بلکه ترکیبی از این سه است، که هر کدام ساز خودش را می‌زند.
حتی یک نویسنده در مدار جهانی نداریم
محبتی در ادامه مشکل نداشتن تفکر سیستمی در بین بزرگان ما را معطوف به دو چیز دانست و گفت: یکی اینکه می‌گویند تفکر شرقی قادر به ایجاد سیستم نیست؛ چون دین این نقش را انجام می‌دهد و دیگر اینکه تفکر اشراقی به صورت کارکردی و ذاتی، نمی‌تواند سیستم بسازد؛ چون شهود خلجان می‌کند. یکی از مظاهر خلجان شعر است. فرهنگ غالب گذشته ما فرهنگ شعری است؛ شاهد آن هم این است که اگر ادبیات کلاسیک جهان ده شاعر درجه اول داشته باشد، پنج‌تای آن ایرانی هستند؛ ولی از دیرباز تاکنون حتی یک نویسنده در مدار جهانی نداریم. آن هم به دلیل سلطه بی‌نظیر شعر بر فرهنگ ما است.
وی اضافه کرد: از طرفی، نثر چند ویژگی دارد، که جامعه ما آمادگی پذیرش آن را نداشته است. شرط اول ظهور نثر، دموکراتیک بودن جامعه است و جامعه‌ای که دموکراتیک نیست، نمی‌تواند نویسنده خوب پرورش دهد. به تعبیر پل والری شعر رقصیدن و نثر راه رفتن است؛ بنابراین نثر حتماً باید جهت‌دار و معنادار باشد، اما معنای شعر می‌تواند معطوف به خود و نه به بیرون باشد.
سخنران نشست ضمن برشمردن عقلانیت و فردیت از دیگر موارد ضروری در نثر‌نویسی افزود: اما در شعر سه ویژگی وزن و قافیه، تخیل و عاطفه و احساس، آدم را از آن دقتی که عقل می‌خواهد به آن سو برود، دور می‌کند؛ یعنی هم وزن، هم خیال و هم عاطفه و احساس سه عنصری هستند که آدم را از دقت دور می‌کنند. در حالی که ما می‌خواهیم با سیستم‌سازی، آدم را به سمت دقت، امانت و ... ببریم؛ به همین خاطر در کل تاریخ تفکر ما، یک نفر که سیستم فکری بسازد، نداشتیم. این هم خوب است و هم بد؛ ولی باید در نظر داشت که جامعه با تفکر سیستماتیک پیش می‌رود.

او ادامه داد: درباره عبید مسئله ما این است که چرا با وجود موارد گفته شده درباره شعر و محبوبیت آن در جامعه تاریخی ما، عبید به سراغ نثر می‌رود و با وجود اینکه انقدر شعر را خوب می‌گوید، بهترین حرف‌هایش را در قالب نثر می‌زند.
عبید در«اخلاق الاشراف» بنیاد سیستماتیک فکر خودش را اجرا می‌کند
وی در ادامه اظهار کرد: عبید تقریباً ۳۲۱۹ بیت شعر دارد، که در مقابل خیلی از شاعرهای سطح پایین عدد زیادی نیست؛ اما عبید رساله‌های «اخلاق الاشراف»، «رساله دلگشا»، «صد پند»، «ریش‌نامه» و ... را هم دارد. یکی از مهمترین این رساله‌ها، اخلاق الاشراف است که خیلی مدرن است و عبید در آن بنیاد سیستماتیک فکر خودش را اجرا می‌کند. علاوه بر این یک سری آثار هم منسوب به عبید است و در درستی نسب آن‌ها به عبید، شک است. تنها اثر عبید هم که به نثر است و هزل نیست؛ رساله «نوادر الامثال» است، که تقریبا اولین رساله جدی عبید محسوب می‌شود و جمع همه اقوال حکما و بزرگان درباره اخلاق و این قبیل مسائل است.
محبتی ضمن بیان اینکه هدف ما این است که بدانیم عبید در آثارش حکمت دارد یا خیر و در صورت وجود آیا این حکمت ذوقی  و سطحی است یا عمقی، اضافه کرد: خواندن‌ شعر بدون حکمت و دستگاه هم لذت دارد؛ اما لحظه‌ای است و تغییری ایجاد نمی کند. در واقع حرفی برای گفتن در جمع نخواهد داشت، اما تفکر زمانی تاثیرگذار و ماندگار است، که مانند پاره‌های اجزا با هم بخوانند و مثل یک ساختمان باشد. در واقع ما نمی‌نویسیم که فقط چیزی نوشته باشیم، بلکه می‌نویسیم که چیزی را عوض کنیم.
این پژوهشگر ادبیات کلاسیک در ادامه ضمن اشاره به فرهنگ نادرست رایج در جامعه از دیرباز تاکنون مثل رواج دروغ‌گویی، ریا و... عنوان کرد: عبید جزو اولین کسانی است که می‌گویند این فرهنگ با این وضعیت جواب نمی‌دهد و باید آن را عوض کرد و این با  شعرگویی و بیان نکات اخلاقی و این قبیل مسائل درست نمی‌شود؛ بلکه لازمه آن، ساخت دستگاهی است که به همه آن‌ها جواب دهد. ما نمی‌گوییم عبید یک متفکر درجه یک است، که مثل کانت دستگاه ساخته باشد، بلکه حرف ما این است که او در حدی که توانسته، سعی کرده این دستگاه را بسازد.
نکته‌های اخلاقی عبید حاصل تعاملات طولانی ۵۰ ساله است
وی اضافه کرد: حرف ما این است که این نکته‌های اخلاقی عبید، اولا حاصل تعاملات طولانی ۵۰ ساله است و در ثانی این نکته‌ها فی‌المجلس  به ذهن او نرسیده و هرکدام را بر اساس یک مبنایی در دل این دستگاه جای داده، تا بتواند هستی ایجاد کند.

استاد دانشگاه زنجان ضمن قرائت بخشی از نمونه‌های منثور و منظوم عبید که نشان‌دهنده حکمت او است؛ عنوان کرد: باید این تصور اشتباه عوض شود که عبید، بی‌هدف و بدون فکر دست به آفرینش آثار خود زده است. او ۵۰ سال جان کنده، سیستم ساخته و حرف جدی زده؛ اما «قلماشی» کرده است. یعنی برای اینکه مورد خشم و اذیت حاکمان و بزرگان قرار نگیرد؛ ظاهر حرف‌هایش به گونه‌ای است  که مخاطب را می‌خنداند، اما باطن آن‌ها برای تغییر و تحول است. بررسی آثار عبید نشان می‌دهد که او برای حرفش وقت بسیاری گذاشته و فکر کرده است؛ چنان‌که در طول عمر ۵۰ یا ۶۰ ساله شاعری خود دو کتاب دارد، که نشان گزیده‌کاری و تفکر پشت آثار و ابیات او است.
محبتی در بخش پایانی سخنان خود عنوان کرد: می‌گویند عبید به واسطه قصیده و رباعی گفتن، قصد ورود به دربار را داشته و چون از آن‌جا ناامید می‌شود و می‌بیند پادشاه طرفدار حرف حساب نیست، رو به این هزلیات می‌آورد. و به سمت داستان‌سازی می‌رود؛ زمانی هم که به تبیین مبانی نظری خود می‌رسد، اعلام می‌کند که من هزال نیستم و به اندازه شما حکمت می‌دانم. در مجموع می‌توان گفت عبید سعی کرده طوری حرف بزند که مردم ترغیب شوند، بفهمند، برای آنها درگیری ایجاد کند، تا برای همدیگر تعریف کنند و دیگر اینکه این حرف‌ها، پراکنده هم نباشد؛ بلکه دستگاه و عقایدی داشته باشد و به هدفی منتهی شوند.

همین خبر در خبرگزاری ایبنا
شهردار زنجان بدون دستور استاندار در هیچ جلسه رسمی حاضر نمی‌شود
حاتمی در گفتگو با دانشجو: شهردار زنجان بدون دستور استاندار در هیچ جلسه رسمی حاضر نمی‌شود.

تاریخ انتشار: ۲۰ تير ۱۳۹۸

دبیر قرارگاه احمدی روشن دانشجویان زنجان گفت: از مسئولانی که به وظایف خود عمل نمی‌کنند غافل نمی‌‎شویم و سعی می‌کنیم به روال مطالبه‌گری ادامه داده تا به نتیجه مطلوب برای کم شدن فشار بر مردم دست یابیم.

مهدی حاتمی دبیر قرارگاه احمدی روشن زنجان و مسئول برگزاری جلسه پرسمان پیشرفت و پاسخگویی مطالبات دانشجویان زنجان در گفتگو با خبرنگار دانشگاه خبرگزاری دانشجو در خصوص جلسه مطالبه‌گری دانشجویی درباره موج عجیب گرانی قیمت مسکن و اجاره بها در زنجان گفت: جریان مطالبه گری دانشجویی استان زنجان براساس رسالت خود به دنبال موج عجیب گرانی قیمت مسکن و اجاره بها از هفت مسئول استان در تاریخ ۱۱ تیر با ارسال نامه رسمی برای حضور در جلسه پرسمان پیشرفت و پاسخگویی مطالبات دانشجویان دعوت به عمل آمد. آقایان سلطانی معاون عمرانی استاندار، داشاد رییس بانک مسکن، عباسی نماینده اداره راه و شهرسازی، ابراهیمی نماینده بنیاد مسکن انقلاب در این جلسه حاضر شدند.
حاتمی افزود: این جلسه سه غایب بزرگ داشت؛ معصومی شهردار،  دویران رییس شورای شهر و وقف چی نماینده مجلس. قرار بر این بود که در این جلسه تصمیم گیری مهمی در حوزه مسکن اتفاق بیافتد. تصمیمی که موجب برچیده شدن دست سوداگران و به تعادل رسیدن قیمت‌ها در استان بشود. اما عدم حضور این سه مسئول این جلسه به نتیجه مطلوب نرسید.
وی ادامه داد: شهردار که با دیدن نامه دعوت به جلسه پاسخگویی، به نماینده دانشجویان گفته بود بدون دستور استاندار در هیچ جلسه‌ای حاظر نمی‌شود حتی حاضر به فرستادن نماینده هم نشد. شهرداری که همیشه با اتوبوس خدمت و با نشستن در پشت تلفن شکایات مردمی این بار رفتاری پارادوکسیکال با دانشجویان نشان داد.
حاتمی با بیان اینکه منتظر عکس العمل استاندار محترم استان نسبت به ادعای آقای شهردار خواهد بود گفت: شهرداری که پاسخگویی در ذیل وظایف خود را فقط با اجازه استاندار ممکن می‌‎داند. اما رئیس شورای شهر آقای دویران علت عدم حضور خود را عدم یادآوری اذعان کرد. ادعایی که موجب ناراحتی مسئول برگزاری جلسه شد.

 

دبیر قرارگاه احمدی روشن دانشجویان زنجان گفت: نامه از یک هفته پیش به دفتر داده شده بود و یه روز قبل هم برای یادآوری حضوری در دفتر حاظر شده و این مساله را به دفتر ایشان یادآوری نموده است. حاتمی بیان کردعلت عدم حضور آقای دویران اصلا منطقی نبوده و ایشان باید از جمعیت حاظر در جلسه عذرخواهی کنند.وقف چی سومین غایب جلسه بود. ایشان که به نسبت فریدون احمدی نماینده دیگر مجلس شورای اسلامی که همیشه در جلسات پرسمان دانشجویی حاضر می‌شدند، این بار دانشجویان را غافلگیر کردند.
وی تصریح کرد: تمام این اتفاقات منجر به اعتراض نمایندگان تشکل‌های دانشجویی و مسئولین حاضر در سالن شهید شهریاری دانشگاه زنجان شد. ما از مسئولانی که به وظایف خود عمل نمی‌کنند غافل نمی‌شویم و سعی می‌کنیم به روال مطالبه گری ادامه داده تا به نتیجه مطلوب برای کم شدن فشار بر مردم دست یابیم.

همین خبر در خبرگزاری دانشجو
تشخیص دقیق و سریع حضور مورفین و کدئین در بدن محقق شد
پژوهشگران ایرانی دریافتند تشخیص دقیق و سریع حضور مورفین و کدئین در بدن محقق شد.

تاریخ انتشار: ۱۷ تير ۱۳۹۸

محققان دانشگاه شهید مدنی آذربایجان و دانشگاه زنجان با انجام یک پژوهش آزمایشگاهی موفق به سنتز یک نانوکامپوزیت شدند که می‌توان به کمک آن میزان حضور دارو‌های مسکن کدئین و مورفین را اندازه‌گیری کرد.

به گزارش گروه فناوری خبرگزاری دانشجو، امروزه با افزایش تنوع بیماری‌ها و حوادث و در پی آن بروز درد ناشی از آن‌ها، مصرف دارو‌های ضددرد افزایش یافته است، از این رو اندازه‌گیری دوز این نوع دارو‌ها در بدن به‌منظور کنترل مصرف آن‌ها امری ضروری است. از سوی دیگر نیز برخی از دارو‌های ضددرد در زمره مواد مخدر طبقه‌بندی می‌شوند که شناسایی آن‌ها از دیدگاه امنیتی نیز حائز اهمیت است. در سال‌های اخیر فناوری نانو توانسته گره‌های متعددی را در این حوزه از علم و فناوری بگشاید.
حسین عبدالمحمدزاده، استاد شیمی تجزیه دانشگاه شهید مدنی آذربایجان، از دستگاه اسپکترومتر جرمی به‌عنوان یک روش گران‌قیمت در تشخیص مسکن‌های مورفین و کدئین یاد کرد و افزود: «با توجه به قیمت بالای دستگاه اسپکترومتر جرمی، ما در طرح حاضر با سنتز یک نانوکامپوزیت سه‌جزئی و استفاده از آن برای جداسازی و پیش تغلیظ همزمان مورفین و کدئین تلاش کردیم دقت و سرعت روش کروماتوگرافی مایع با آشکارساز ماورای بنفش را به‌عنوان یک روش جایگزین برای روش آشکارسازی جرمی ارتقا ببخشیم.»
وی ادامه داد: از آنجایی که نمونه‌های زیستی، از جمله نمونه ادرار یا خون، دارای ساختار پیچیده‌ای بوده و انواع مختلفی از ترکیبات آلی و معدنی در آن‌ها یافت می‌شود، بنابراین شناسایی ترکیبات ضددرد در میان طیف وسیعی از ترکیبات مختلف کار پیچیده‌ای است که ما با کمک فناوری نانو موفق شدیم به این مهم دست یابیم.
این محقق تصریح کرد: نانوکامپوزیت سنتز شده در این طرح متشکل از سه جزء اکسید آهن مغناطیسی، نانوصفحات گرافن اکسید و نانوذرات نقره است که به عنوان نانوجاذب در عملیات پیش تغلیظ، قبل از تزریق به دستگاه کروماتوگرافی مایع مورد استفاده قرار می‌گیرد.
در این مطالعه، پس از سنتز نانوکامپوزیت سه‌جزیی، از آزمون‌های مختلف به‌منظور مشخصه‌یابی، ساختارشناسی و ارزیابی خواص مغناطیسی استفاده شده است. همچنین به‌منظور دست‌یابی به شرایط بهینه استخراج، روش رویه پاسخ از نوع طراحی مرکب مرکزی مورداستفاده قرار گرفته است.
نتایج به‌دست‌آمده از آزمون‌های مربوط به توانایی استخراج و پیش تغلیظ دارو‌های مورفین و کدئین بیانگر گستره خطی ۰۱/۰ الی ۱۰ میکروگرم بر لیتر است. همچنین حد تشخیص روش ارائه شده برای اندازه‌گیری مورفین و کدئین به ترتیب ۸/۱ نانوگرم بر لیتر و ۱/۲ نانوگرم بر لیتر گزارش شده است. به‌علاوه، بازیابی نسبی محلول استاندارد کدئین و مورفین اضافه شده به نمونه‌های تحت مطالعه در محدوده ۹۷ الی ۵/۱۰۲ درصد با انحراف استاندارد نسبی در محدوده ۰۲/۱ الی ۱۰/۵ درصد به ترتیب صحت و دقت آنالیز‌های انجام‌گرفته را تأیید می‌نمایند.
این پژوهش حاصل همکاری حسین عبدالمحمدزاده عضو هیئت‌علمی دانشگاه شهید مدنی آذربایجان، عباس علی زمانی عضو هیئت‌علمی دانشگاه زنجان و خانم زهرا شمسی دانشجوی مقطع دکتری دانشگاه شهید مدنی آذربایجان است.

همین خبر در خبرگزاری دانشجو

همین خبر در خبرگزاری ایرنا
دانشگاه زنجان در رده دانشگاه های جوان دنیا
دانشگاه زنجان با رتبه 300-251 در میان دانشگاه های جوان دنیا قرارگرفت.

تاریخ انتشار: ۱۵ تير ۱۳۹۸

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز زنجان ؛ مسئول روابط عمومی دانشگاه زنجان گفت: براساس رتبه بندی تایمز، 13 دانشگاه از ایران در بین برترین دانشگاه‌های جوان دنیا با سابقه کمتر از ۵۰ سال در سال 2019 قرار گرفتند.

سپهری افزود:  دانشگاه زنجان رتبه 7 در ایران و امتیاز ۲۵۱ تا ۳۰۰  دربین دانشگاههای جوان دنیا قرار گرفت
دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل در رده ۶۶ و  دانشگاه صنعتی اصفهان در رده ۱۰۱-۱۵۰جزء جوانترینهای ایران  دراین رده بندی هستند .

پژوهش، استنادات، آموزش، ارتباط با جامعه و فعالیت های بین المللی شاخص های اصلی این رتبه بندی به شمار می روند.

دانشگاه زنجان که درورودی شهر زنجان قرارگرفته ،  درتمامی رشته ها به غیرازپزشکی دانشجو پذیرش می کند وهم اکنون بیش از  420 هیات علمی دارد

دانشگاه سراسری زنجان 4دانشکده  و حدود 7هزار ساکن درمجموعه خوابگاه وکوی اساتید  دارد .

حدود 12 هزار نفر هم سالیانه دراین دانشگاه مشغول تحصیل می شوند .

همین خبر در خبرگزاری صدا و سیما
هم اندیشی دانشگاه و دولت در شرایط تحریم
یکی از مهم ترین رویدادهای سالانه وزارت علوم، تحقیقات و فناوری برگزار می گردد

"نشست رؤسای دانشگاه ها و مؤسسات آموزشی، پژوهشی و فناوری" با موضوع هم اندیشی دانشگاه و دولت در شرایط تحریم" که جزء مهم ترین رویدادهای سالانه وزارت علوم، تحقیقات و فناوری است در دانشگاه الزهرا برگزار می گردد.

 

جهت دریافت برنامه نشست مذکور کلیک نمایید.

 
ارتقای علمی 3 نفر از اعضای هیأت علمی دانشگاه
طی جلسه هیأت ممیزه ارتقای تعدادی از اعضای هیأت علمی دانشگاه مورد تایید قرار گرفت

جلسه هیأت ممیزه دانشگاه‏ زنجان روز چهارشنبه 12 تیرماه با حضور اعضای این هیأت در سالن اجتماعات شهید شهریاری دانشگاه زنجان برگزار گردید که حاصل این جلسه یک روزه، ارتقاء علمی 3 نفر از اعضای هیأت علمی دانشگاه زنجان بود.

 

لازم بذکر است که ریاست دانشگاه زنجان طی پیامی ارتقاء رتبه علمی این اساتید گرانقدر را تبریک گفت. متن پیام تبریک به شرح زیر می باشد:

همکاران ارجمند

جناب آقای دکتر محمدرضا توحیدی فر، جناب آقای دکتر علی گنجلو و جناب آقای دکتر صالح مبین

ارتقاء رتبه علمی‏ تان را که مایه دلگرمی و بالندگی دانشگاه و دانشگاهیان خواهد بود به شما و خانواده بزرگ دانشگاه تبریک و تهنیت عرض می ‏نمایم.

امید است ضمن استمرار خدمات ارزنده علمی و پژوهشی، با اتکال به خداوند متعال و بهره‏ گیری از توان و تجربه علمی در همه ابعاد زندگی به‏ ویژه تلاش روزافزون در عرصه‏ های علمی و پژوهشی موفق و مؤید بوده و همچنان برای دانشگاه مایه افتخار باشید.

 

با آرزوی توفیق الهی

دکتر سیدمحسن نجفیان

رییس دانشگاه

 

 ضمن عرض تبریک و تهنیت به اساتید و دانشگاهیان عزیز توفیقات روز افزون را از درگاه ایزد منان برای ایشان مسئلت می نماییم.
افتتاح فاز دوم توسعه پارک فناوری دانشگاه تحصیلات تکمیلی زنجان
با حضور معاون علمی و فناوری رئیس‌جمهور صورت می‌گیرد افتتاح فاز دوم توسعه پارک فناوری دانشگاه تحصیلات تکمیلی

تاریخ انتشار: ۱۱ تیر ۱۳۹۸

فاز دوم توسعه پارک علم و فناوری تحصیلات تکمیلی استان زنجان امروز با حضور معاون علمی و فناوری رییس‌جمهور به طور رسمی افتتاح می‌شود.

به گزارش ایسنا، استان زنجان امروز میزبان سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رییس جمهوری و همراهان وی شد تا با حضور در پارک علم و فناوری دانشگاه تحصیلات تکمیلی زنجان ضمن افتتاح آن از مرکز رشد واحدهای فناور این دانشگاه و دستاوردهای دانش‌آموختگان و دانشگاهیان مستقر در این مرکز که استارتاپ‌های خود را به راه انداخته‌اند، بازدید کرده و با دانشگاهیان به گفت‌وگو بنشینند.

کاوران علم و فناوری دولت با آغاز سفر یک روزه به زنجان، از ظرفیت‌های بالقوه این استان مانند شرکت‌های دانش‌بنیان و خلاق، برای پیوستن به زیست‌بوم کارآفرینی و نوآوری کشور حمایت می‌کند.

بازدید از یک پروژه فناورانه سلولی

سورنا ستاری در این سفر از تعدادی از شرکتهای دانش‌بنیان بازدید می‌کند که در بخشی از این سفر فناورانه، از پروژه‌ای فناور در حوزه سلولی و اصلاح نژادی که به ثمر رسیده است، بازدید می‌کند. این طرح دانش‌بنیان، پروژه‌ای تحقیقاتی مشترک دانشگاه زنجان و جهاد کشاورزی استان است که با وارد کردن سلول‌های جنسی از کشور نیوزلند و از نژاد برولامرینو آغاز شده است.

همین خبر در خبرگزاری ایسنا
زنجان میزبان مسابقات قرآن، عترت و نماز دانش‌آموزان سراسر کشور
مدیرکل آموزش و پرورش استان زنجان خبر داد: زنجان میزبان مسابقات قرآن، عترت و نماز دانش‌آموزان سراسر کشور

تاریخ انتشار: ۱ تیر ۱۳۹۸

مدیرکل آموزش و پرورش استان زنجان گفت: زنجان میزبان سی ‌و هفتمین دوره مسابقات قرآن، عترت و نماز دانش‌آموزان سراسر کشور است.

به گزارش ایسنا، ابراهیم رفیعی صبح امروز در جلسه شورای آموزش و پرورش استان زنجان، اظهار کرد: در حال حاضر مقدمات برگزاری سی و هفتمین دوره مسابقات قرآن، عترت و نماز دانش‌آموزان سراسر کشور در استان زنجان در حال انجام است.

این مسئول ادامه داد: مقرر شده بحث اسکان و پذیرایی دانش‌آموزان و همراهان آنان در این دوره از مسابقات در دانشگاه زنجان انجام شود؛ همچنین سپاه و شهرداری برای ارائه اتوبوس برای جا‌به‌جایی دانش‌آموزان اعلام آمادگی کرده‌اند و پیگیری‌های لازم در سایر موارد نیز توسط فرماندار زنجان در حال انجام است.

در ادامه این جلسه، معاون سوادآموزی اداره‌کل آموزش و پرورش استان زنجان، اظهار کرد: سوادآموزی در سه دوره دنبال شده و این دوره‌ها شامل دوره سوادآموزی، انتقال و تحکیم است.

هادی احمدنیا ادامه داد: سال گذشته برای آموزش و پرورش استان زنجان برنامه‌ای در راستای پوشش افراد بی‌سواد در دوره‌های سوادآموزی در نظر گرفته شده بود که 5400 نفر در دوره‌های سوادآموزی شرکت کردند.

وی با اشاره به اینکه سال گذشته در استان زنجان 95 درصد از هدف پوشش افراد بی‌سواد در دوره‌های سوادآموزی محقق شد، افزود: صد درصد آموزش در دوره انتقال نیز در سال گذشته در استان زنجان محقق شده است.

این مسئول تصریح کرد: 78 درصد از هدف آموزش و پرورش استان زنجان در دوره تحکیم نیز سال گذشته محقق شده و امسال برای هر سه دوره سوادآموزی 5300 نفر بی‌سواد در نظر گرفته شده که آموزش و پرورش مکلف به زیر پوشش بردن آنان در دوره‌های آموزشی است و برنامه‌ریزی لازم برای تحقق این مهم در دستور کار قرار دارد.

وی تصریح کرد: توسعه مراکز محلی یادگیری نیز در برنامه‌های آموزش و پرورش برای سال‌جاری قرار دارد، به طوری که امسال برنامه‌ریزی شده تعداد این مراکز به پنج مرکز افزایش یابد همچنین مراکز یادگیری محلات رویکرد ارتقای مهارت‌های زندگی برای افراد بی‌سواد و کم‌سواد را در دستور کار خود دارد.

معاون سواد‌آموزی اداره‌کل آموزش و پرورش استان زنجان یادآور شد: جایگاه استان زنجان در زمینه سواد‌ افراد جوانان در کشور رتبه دوم است که این آمار نشان از انسداد مبادی بی‌سوادی در استان دارد.
مناقصه امور سرپرستی و تنظیف خوابگاه‌ها
مهلت زمانی دریافت اسناد مناقصه از سایت: روز چهارشنبه تاریخ 12 تیرماه تا روز سه شنبه تاریخ 18 تیرماه

آگهی مناقصه عمومی یک مرحله‌ای

(نوبت اول)

دانشگاه زنجان در نظر دارد امور سرپرستی و تنظیف خوابگاه‌های دانشجویی دانشگاه زنجان برای سال 99- 98 را از طریق انجام مناقصه عمومی به اشخاص حقوقی واجد شرایط واگذار نماید. بدینوسیله کلیه متقاضیان شرکت در مناقصه (دارای گواهی تائید صلاحیت در رشته خدمات عمومی از وزارت تعاون، کار و امور اجتماعی) می‌توانند از طریق سامانه تدارکات الکترونیکی دولت (ستاد) اقدام نمایند. کلیه مراحل برگزاری مناقصه اعم از دریافت اسناد و تحویل اسناد پیشنهادات قیمت و سایر مراحل مناقصه، از طریق درگاه سامانه (ستاد) به آدرس www.setadiran.ir  انجام خواهد شد. لازم است مناقصه‌گران در صورت عدم عضویت قبلی، مراحل ثبت نام در سایت مذکور و دریافت گواهی امضای الکترونیکی را جهت شرکت در مناقصه محقق سازند. تاریخ انتشار آگهی در سامانه 98/04/12 می‌باشد.

الف- شماره مناقصه (مرجع): 126

ب- شماره فراخوان درج شده در سامانه تدارکات الکترونیک: 2098003798000008

ج- مهلت زمانی دریافت اسناد مناقصه از سایت: مناقصه‌گران می‌توانند از ساعت 9 صبح  روز چهارشنبه تاریخ 98/04/12  تا ساعت 18 روز سه شنبه تاریخ 98/04/18 به سامانه تدارکات الکترونیکی دولت (ستاد) مراجعه و نسبت به شرکت در مناقصه اقدام نمایند.

د- مهلت زمانی ارائه پیشنهاد قیمت: تا ساعت 10 صبح روز شنبه تاریخ 98/04/29

ی- زمان و محل بازگشایی پاکت‌ها: ساعت 10 صبح روز یکشنبه تاریخ 98/04/30  دفتر معاونت اداری- مالی

ه- مبلغ تضمین شرکت در مناقصه: سپرده شرکت در مناقصه شامل ضمانت‌نامه بانکی (مدت اعتبار تضمین‌های بانکی باید حداقل 3 ماه پس از تاریخ افتتاح پیشنهاد‌ها باشد) چک تضمین شده بانکی ( به نام دانشگاه زنجان ) و یا واریز وجه نقد به مبلغ 1/500/000/000 ریال به حساب سپرده دانشگاه زنجان به شماره 1703051819 نزد بانک تجارت.

تذکر مهم: مناقصه‌گر، از زمان دریافت اسناد تا ارسال پاکت الف، ب و ج الزاماٌ تمام مراحل را از طریق سامانه ستاد انجام خواهد داد و مناقصه‌گر به غیر از اقدام از سامانه ستاد، پاکت‌های الف، ب و ج را می‌بایست در یک پاکت اصلی قرار داده و به صورت فیزیکی تا ساعت 12 تاریخ 98/04/29 به دبیرخانه مرکزی دانشگاه زنجان تحویل نمایند.

شماره تلفن جهت کسب اطلاعات بیشتر با

مدیریت امور حقوقی و قراردادها، 33052826 - اداره خوابگاهها 33052704

روابط عمومی دانشگاه زنجان
مناقصه خدمات پزشکی، دندانپزشکی، اورژانسی و مشاوره
مهلت زمانی دریافت اسناد مناقصه از سایت: روز چهارشنبه تاریخ 12 تیرماه تا روز سه شنبه تاریخ 18 تیرماه98

آگهی مناقصه عمومی یک مرحله‌ای

(نوبت دوم)

دانشگاه زنجان در نظر دارد خدمات پزشکی، دندانپزشکی،  اورژانسی و مشاوره دانشجویی دانشگاه زنجان برای سال 99- 98 را از طریق انجام مناقصه عمومی به اشخاص حقوقی واجد شرایط واگذار نماید. بدینوسیله کلیه متقاضیان شرکت در مناقصه (دارای مجوز و صلاحیت‌های لازم در رشته خدمات پزشکی، اورژانسی و مشاوره‌ای از وزارت بهداشت و درمان) می‌توانند از طریق سامانه تدارکات الکترونیکی دولت (ستاد) اقدام نمایند. کلیه مراحل برگزاری مناقصه اعم از دریافت اسناد و تحویل اسناد پیشنهادات قیمت و سایر مراحل مناقصه، از طریق درگاه سامانه (ستاد) به آدرس www.setadiran.ir  انجام خواهد شد. لازم است مناقصه‌گران در صورت عدم عضویت قبلی، مراحل ثبت نام در سایت مذکور و دریافت گواهی امضای الکترونیکی را جهت شرکت در مناقصه محقق سازند. تاریخ انتشار آگهی در سامانه 98/04/12 می‌باشد.

الف- شماره مناقصه (مرجع): 125

ب- شماره فراخوان درج شده در سامانه تدارکات الکترونیک: 2098003798000006

ج- مهلت زمانی دریافت اسناد مناقصه از سایت: مناقصه‌گران می‌توانند از ساعت 9 صبح  روز چهارشنبه تاریخ 98/04/12  تا ساعت 18 روز سه شنبه تاریخ 98/04/18 به سامانه تدارکات الکترونیکی دولت (ستاد) مراجعه و نسبت به شرکت در مناقصه اقدام نمایند.

د- مهلت زمانی ارائه پیشنهاد قیمت: تا ساعت 10 صبح روز شنبه تاریخ 98/04/29

ی- زمان و محل بازگشایی پاکت‌ها: ساعت 9 صبح روز یکشنبه تاریخ 98/04/30 دفتر معاونت اداری- مالی

ه- مبلغ تضمین شرکت در مناقصه: سپرده شرکت در مناقصه شامل ضمانت‌نامه بانکی (مدت اعتبار تضمین‌های بانکی باید حداقل 3 ماه پس از تاریخ افتتاح پیشنهاد‌ها باشد) چک تضمین شده بانکی ( به نام دانشگاه زنجان ) و یا واریز وجه نقد به مبلغ 400/000/000 ریال به حساب سپرده دانشگاه زنجان به شماره 1703051819 نزد بانک تجارت.

تذکر مهم: مناقصه‌گر، از زمان دریافت اسناد تا ارسال پاکت الف، ب و ج الزاماٌ تمام مراحل را از طریق سامانه ستاد انجام خواهد داد و مناقصه‌گر به غیر از اقدام از سامانه ستاد، پاکت‌های الف، ب و ج را می‌بایست در یک پاکت اصلی قرار داده و به صورت فیزیکی تا ساعت 12 تاریخ 98/04/29 به دبیرخانه مرکزی دانشگاه زنجان تحویل نمایند.

 

شماره تلفن جهت کسب اطلاعات بیشتر با

مدیریت امور حقوقی و قراردادها، 33052826 و مرکز بهداشت و درمان 33054457

روابط عمومی دانشگاه زنجان