خانه :: اساتید :: اخبار

اخباردفتر ریاست و روابط عمومی


انتصابات صورت گرفته
طی ماه های اخیر با احکامی از سوی ریاست دانشگاه انتصاباتی انجام شد

طی ماه های اخیر با صدور احکامی از سوی ریاست دانشگاه، دکتر داود افشاری عضو هیأت علمی گروه مکانیک، دکتر محسن جاهد عضو هیأت علمی گروه فلسفه و حکمت اسلامی، دکتر مسعود ارغوانی عضو هیأت علمی گروه علوم باغبانی به عنوان مدیران گروه های فوق و دکتر عزیزاله خیری عضو هیأت علمی گروه باغبانی به عنوان مسئول گلخانه تحقیقاتی منصوب شدند. همچنین از دکتر جعفر غضنفریان، دکتر حسن فتح زاده و دکتر عزیزاله خیری در مدت تصدی مدیریت گروه های مذکور تقدیر و تشکر بعمل آمد.

 سوابق علمی و پژوهشی ایشان به شرح زیر است:

دکتر داود افشاری استادیار گروه آموزشی مکانیک، دوره‏ کارشناسی خود را در دانشگاه تبریز، رشته مهندسی مکانیک طی سال های 82-1378گذرانده، تحصیلات دوره های کارشناسی ارشد وی در دانشگاه علم و صنعت در رشته مذکور، طی سال های 85-1383 بوده است. دکتر افشاری دوره دکتری خود را در دانشگاه های علم و صنعت و صنعتی سوئد در رشته های مهندسی مکانیک و سازه های سبک طی سال های 92-1387 گذرانده است.

سوابق علمی ایشان به شرح زیر است:

تعداد کل مقالات: 47 عنوان

مقالات مجلات: 16 عنوان

مقالات همایش ها: 31 عنوان

پایان نامه های راهنمایی شده: 13 مورد

 

دکتر محسن جاهد دانشیار گروه آموزشی فلسفه و حکمت اسلامی، دوره‏ های کارشناسی ارشد و دکتری خود را در دانشگاه تهران، رشته فلسفه و کلام اسلامی به ترتیب طی سال های 76-1374 و 84-1377 گذرانده است.

سوابق علمی ایشان به شرح زیر است:

تعداد کتاب: 2 جلد

تعداد کل مقالات: 50 عنوان

مقالات مجلات: 36 عنوان

مقالات همایش ها: 14 عنوان

طرح های پژوهشی: 2 مورد

پایان نامه های راهنمایی شده: 51 مورد

 

دکتر مسعود ارغوانی استادیار گروه تکنولوژی باغبانی، دوره‏ کارشناسی خود را در دانشگاه فردوسی مشهد، رشته علوم باغبانی، طی سال های 80-1376 گذرانده و تحصیلات دوره های کارشناسی ارشد و دکتری وی در دانشگاه تهران، رشته علوم باغبانی (فیزیولوژی و اصلاح گیاهان زینتی) به ترتیب طی سال های82-1380 و  88-1383 بوده است.

سوابق علمی ایشان به شرح زیر است:

تعداد کل مقالات: 50 عنوان

مقالات مجلات: 21 عنوان

مقالات همایش ها: 29 عنوان

طرح های پژوهشی: یک مورد

پایان نامه های راهنمایی شده: 18 مورد

 

دکتر عزیزاله خیری استادیار گروه آموزشی تکنولوژی باغبانی، دوره‏ های کارشناسی ارشد و دکتری خود را در دانشگاه تهران، به ترتیب در رشته های مهندسی علوم باغبانی و فضای سبز و فیزیولوژی و اصلاح گیاهان دارویی  طی سال های 85-1383 و 91-1386 گذرانده است.

سوابق علمی ایشان به شرح زیر است:

تعداد کل مقالات: 87 عنوان

مقالات مجلات: 19 عنوان

مقالات همایش ها: 68 عنوان

طرح های پژوهشی: یک مورد

پایان نامه های راهنمایی شده: 34 مورد

 
تسلیت حضور آقای دکتر قاسمنیان

عرض تسلیت درگذشت پدر گرامی آقای دکتر علی قاسمنیان

ما همه فانی و بقا بس توراست

همکار گرامی

جناب آقای دکتر علی قاسمنیان

مصیبت وارده را تسلیت عرض نموده و از خداوند متعال علو درجات را برای آن مرحوم و صبر جمیل برای جنابعالی، خانواده محترمتان و سایر بازماندگان خواهانیم.
تسلیت حضور خانم ها ثریا و فاطمه پرویزی و آقای دینیان

عرض تسلیت درگذشت مادر گرامی خانم ها ثریا و فاطمه پرویزی (دانشکده علوم) و مادرمقام آقای دینیان (همکار بازنشسته)

ما همه فانی و بقا بس توراست

همکار گرامی

سرکار خانم ثریا پرویزی

همکار گرامی

سرکار خانم فاطمه پرویزی

همکار گرامی

جناب آقای فرهاد دینیان

مصیبت وارده را تسلیت عرض نموده و از خداوند متعال علو درجات را برای آن مرحومه و صبر جمیل برای جنابعالی، خانواده محترمتان و سایر بازماندگان خواهانیم.

به اطلاع همکاران ارجمند می رساند تدفین امروز (یکشنبه 29 اردیبهشت) ساعت 17 به سمت مزار بالا، شام غریبان امشب بعد از نماز مغرب و عشا و افطار در مسجد الهادی (ع) (اعتمادیه)، مجلس ترحیم دوشنبه30 اردیبهشت ساعت 16 تا 18 در همان مسجد برگزار خواهد شد.

 
برگزاری سومین دوره مسابقه‌ سراسری تولید و بازیافت فلزات
برگزاری سومین دوره مسابقه‌ سراسری تولید و بازیافت فلزات

تاریخ انتشار: ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۸

به گزارش «باشگاه دانشجویان» ایسنا، علم تولید و فرآوری مواد فلزی به عنوان یک علم مادر، جایگاه ویژه‌ای نزد علوم و صنایع جهان دارد. در ایران با وجود منابع سرشاری که در اختیار هست در عین حال بهره‌برداری زیاد از منابع موجود، الزام توجه به بازیابی و بهره‌برداری از منابع ثانویه در راستای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی را نشان می‌دهد.

از این رو سری مسابقات تولید و بازیافت فلزات در دوره‌های پیش توسط دانشگاه‌های مطرح برگزار شده است و به عنوان مهم‌ترین و بزرگترین مسابقات در حوزه استخراج، زیر نظر وزرات علوم، تحقیقات و فناوری و اتحادیه انجمن‌های علمی دانشجویی مهندسی مواد و متالورژی برگزار می‌شود. این دوره، دانشگاه زنجان میزبانی این مسابقات را بر عهده گرفته است.

شروع ثبت نام و ارسال پروپوزال به این مسابقه از ۲۱ اردیبهشت آغاز می‌شود و تا ۱۵ تیر ادامه خواهد داشت. اعلام نتایج پروپوزال‌ها در ۲۲ تیر انجام می‌شود و بررسی مجدد نیز در تاریخ ۲۹ تیر انجام می‌شود. در همین روز ثبت نام تیم‌های راه یافته به مرحله عملی انجام می‌شود و برگزاری مسابقه نیز در روزهای ۲۶ و ۲۷ مرداد خواهد بود.

این مسابقه به دانشجویان کارشناسی و کارشناسی ارشد رشته مهندسی مواد و متالورژی اختصاص دارد و قرار است اردوی استارتاپی و راه‌اندازی کسب و کار هم جزو برنامه‌های این مسابقه برای دانشجویان باشد.

همین خبر در خبرگزاری ایسنا
اولین دوره از کارگاه های بنیاد ملی نخبگان
دوشنبه 30 اردیبهشت ماه- سالن سهروردی دانشگاه زنجان