خانه :: اساتید :: اخبار

اخباردفتر ریاست و روابط عمومی


میلاد پیامبر اکرم (ص) و امام جعفر صادق (ع) مبارک
میلاد با سعادت پیامبر رحمت و مهربانی، حضرت محمد (ص) و حضرت امام صادق علیه السلام بر شما مبارکعرض تسلیت حضور آقای علي اسکندري

تسلیت درگذشت "مادرمقام" آقاي علي اسکندري (رئيس کارگزيني)

درگذشت "مادرمقام" آقاي علي اسکندري (رئيس کارگزيني) را تسليت عرض مي نمائيم. جهت شادي روح اموات بالاخص رفتگان منتسب به دانشگاه زنجان فاتحه ای قرائت فرمایید.
آغاز فعالیت مجتمع فناوری مرکز رشد و نوآوری دانشگاه زنجان
با استقرار کامل شرکت‌های فناور و دانش‌بنیان، مجتمع فناوری مرکز رشد و نوآوری دانشگاه فعالیت خود را آغاز نمود

 

به حول و قوه الهی، با استقرار کامل شرکت‌های فناور و دانش‌بنیان، مجتمع فناوری مرکز رشد و نوآوری دانشگاه زنجان فعالیت خود را آغاز نمود. این مجتمع که با حمایت ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی استان و معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری با بازسازی سوله‌های قدیمی واقع در بخش جنوبی دانشگاه و محوطه‌سازی پیرامون آنها ایجاد گردیده است، با حدود 10 هکتار عرصه، شامل مجموعه کارگاهی (در عرصه 3 هکتاری) و 7 هکتار زمین زراعی است. 8 باب کارگاه 124 متری و 4 باب کارگاه 62 متری ایجادشده، همگی دارای تمامی امکانات (شامل سالن اصلی، دفترکار، انبار ورودی مواد اولیه، انبار محصولات تولیدی، سرویس بهداشتی و آشپزخانه) با بهترین کیفیت ساخت، تجهیز و ایمنی برای فعالیت‌های تولیدی دانش‌بنیان با دسته‌بندی صنایع شیمیایی و معدنی، فلزی، غذایی و کشاورزی است و فعالیت واحدهای فناور مستقر در تمام آنها آغاز شده است. زمین زراعی نیز با امکانات کامل آبیاری تحت فشار بارانی، آماده و درحال بهره‌برداری توسط واحدهای فناور کشاورزی است. تمامی این فضاها و امکانات با شرایط و تسهیلات بسیار مناسب در اختیار واحدهای فناور مستقر در مرکز رشد و نوآوری قرار می‌گیرند.

خوشبختانه با تبادل تفاهم‌نامه‌ای جدید با معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و تخصیصص بخش اول اعتبار آن، عملیات فاز دوم توسعه این مجتمع نیز با ساخت یک باب گلخانه‌ 1000 متری برای تولیدات کشاورزی آغاز شده است. موقعیت بسیار عالی، فضای کافی و زیرساخت‌های ایجادشده در این مجتمع، توسعه بیشتر آن را نیز با ساخت کارگاه‌ها و گلخانه‌های بیشتر میسر می‌سازد. امید است با مساعدت مسئولین محترم استانی و کشوری این امر نیز محقق شده و بتوانیم پاسخگوی تقاضای زیاد فناوران فعال در عرصه تولیدات دانش‌بنیان باشیم.

 

عکس های این خبر را در آلبوم تصاویر دانشگاه مشاهده نمایید.

 
عرض تسلیت حضور آقاي دکتر جواد ايزديار

تسلیت درگذشت "برادر" آقاي دکتر جواد ايزديار (گروه زمين‌شناسي)

بدينوسيله درگذشت "برادر" جناب آقاي دکتر جواد ايزديار(گروه زمين‌شناسي) را تسليت عرض مينمائيم. جهت شادي روح آنمرحوم و همه درگذشتگان منتسب به دانشگاه زنجان فاتحه ای قرائت فرمائید.
واگذاری مجموعه سوارکاری از طریق مزایده
متقاضیان موارد را از تاریخ 20 مهر لغایت 26 مهرماه 1400 به مدیریت حقوقی و قرارداهای دانشگاه زنجان ارسال نمایند

«اطلاعیه»

دانشگاه زنجان در نظر دارد مجموعه سوارکاری را از طریق مزایده به اشخاص  ( حقیقی و حقوقی ) واجد شرایط و با لحاظ شرایط ذیل به صورت اجاره واگذار نماید:

  1. رزومه و سوابق تحصیلی و کاری مرتبط
  2. داشتن امکانات لازم برای اداره مجموعه آموزشی سوارکاری از قبیل اسب و تجهیزات سوارکاری
  3. نداشتن سوء پیشینه و داشتن اشتهار اخلاقی و کاری
  4. پیشنهادات برای سرمایه گذاری و بهبودکیفیت مجموعه سوارکاری
  5. پیشنهادات جهت همکاری آموزشی، پژوهشی و رفاهی با دانشکده کشاورزی واداره رفاه دانشگاه

متقاضیان می‌بایست موارد مندرج در بندهای فوق الذکر را در پاکت (الف) و مبلغ پیشنهادی اجاره بهاء را در پاکت (ب) به صورت مجزا و ممهورشده از تاریخ 1400.7.20 لغایت 1400.7.26 به مدیریت حقوقی و قرارداهای دانشگاه زنجان ارسال نمایند.

(لازم به ذکر است در صورت نیاز به بازدید از محل و یا ارائه توضیحات تکمیلی با مدیریت مزرعه آموزشی با شماره داخلی 4387 و یا مدیریت حقوقی و قرارداد‌ها با شماره داخلی 2826 تماس حاصل فرمایید.)

 

 

 

 
عرض تسلیت حضور آقای دکتر مصطفی جعفری

تسلیت درگذشت همسر گرامی آقای دکتر مصطفی جعفری (گروه مدیریت )

بدينوسيله درگذشت "همسر گرامی" جناب آقاي دکتر مصطفی جعفری (گروه مدیریت) را به ايشان تسليت عرض مي نمائيم. لطفا شادي روح آنمرحومه و تمامي رفتگان منتسب به دانشگاه زنجان فاتحه ای قرائت فرمائيد.
تحقق آرزوی دیرینه دانشگاه
با موافقت و تامین اعتبار، تقاطع غیر همسطح ورودی دانشگاه زنجان احداث می گردد

در اوایل دولت یازدهم و پیگیری های صورت گرفته توسط ریاست وقت دانشگاه زنجان در سفر وزیر راه به زنجان موضوع احداث تقاطع غیرهمسطح ورودی دانشگاه زنجان کلید خورد و با در نظر گرفتن اعتباری بالغ بر 7.000.000.000 ریال، تجهیز کارگاه و خاکبرداری پروژه شروع نشده به دلیل مشخص نبودن محل تأمین اعتبار مسکوت ماند.

با حضور دکتر حقیقی به عنوان استاندار زنجان و پیگیری و جلسات مختلف ایشان و دکتر طاهری نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی به همراه دکتر نجفیان ریاست دانشگاه با سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور بالاخره بعد از چندین سال توقف طرح با در نظر گرفتن اعتباری بالغ بر 283 میلیارد ریال با ردیف مشخص از سوی سازمان راهداری موافقت گردید.

شایان ذکر است مبلغ 80 میلیارد ریال از مبلغ فوق در سال جاری تأمین شده است و مابقی آن با توجه به پیش بینی موافقتنامه سنواتی اعتبارات تملک دارایی های سرمایه ای برنامه ششم در برنامه سالیانه لحاظ و از محل طرح 1303016223 پیش بینی خواهد شد که جا دارد از مساعی و پیگیری های دکتر سلطانی معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری و مهندس علی اکبری مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان زنجان و تمامی عزیزانی که دانشگاه را در راستای تحقق آرزوی دیرینه خود یاری نمودند تقدیر و تشکر گردد.
عرض تسلیت حضورآقای دکتر کيوان آقايي

تسلیت درگذشت "پدر گرامی" آقای دکتر کيوان آقايي (گروه زيست شناسي)

بدينوسيله درگذشت "پدر گرامی" جناب آقای دکتر کيوان آقايي (گروه زيست شناسي) دانشگاه را تسليت عرض مي نمائيم. جهت شادي روح آنمرحوم و تمامي رفتگان منتسب به دانشگاه زنجان فاتحه ای قرائت فرمایید.
 
تسلیت ایام سوگواری آخر ماه صفر
ایام رحلت پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله و شهادت امام حسن علیه السلام و امام رضا علیه السلام تسلیت بادتبریک انتصاب عضو هیأت علمی دانشگاه زنجان بعنوان استاندار زنجان
انتصاب جناب آقای دکتر محسن افشارچی عضو هیات علمی گروه کامپیوتر دانشگاه زنجان را بعنوان استاندار تبریک می گوییم

جلسه هیات وزیران روز چهارشنبه به ریاست آیت الله دکتر سید ابراهیم رئیسی رئیس جمهور برگزار شد و در این جلسه اعضای دولت به آقای دکتر محسن افشارچی به عنوان استاندار منتخب استان زنجان رأی اعتماد دادند.

انتصاب جناب آقای دکتر محسن افشارچی عضو هیات علمی گروه کامپیوتر دانشگاه زنجان را بعنوان استاندار زنجان به جامعه دانشگاهی استان، علی الخصوص دانشگاهیان دانشگاه زنجان تبریک و تهنیت عرض می نمائیم.

 

 
عرض تسلیت حضور آقای دکتر محسن احدنژاد

تسلیت درگذشت "مادرمقام" ارجمند آقای دکتر محسن احدنژاد (رییس دانشکده علوم انسانی)

 

بدينوسيله درگذشت "مادرمقام" ارجمند جناب آقای دکتر محسن احدنژاد (رییس دانشکده علوم انسانی)  را تسليت عرض مي نمائيم.
جهت شادي روح آنمرحوم و تمامي رفتگان منتسب به دانشگاه زنجان فاتحه ای قرائت فرمایید.

 اربعین حسینی تسلیت باد
اربعین شهادت سید و سالار شهیدان تسلیت بادعرض تسلیت حضور آقایان دکتر محمد صدرا و علی صدرا

تسلیت درگذشت "پدر گرامی" آقايان دکتر محمد صدرا (گروه معارف اسلامي) وعلي صدرا (نظارت و ارزيابي)

بدينوسيله درگذشت "پدر گرامی"  جناب آقاي دکتر محمد صدرا (گروه معارف اسلامي) وجناب آقای علي صدرا (نظارت و ارزيابي) دانشگاه را تسليت عرض مي نمائيم.
جهت شادي روح آنمرحوم و تمامي رفتگان منتسب به دانشگاه زنجان فاتحه ای قرائت فرمایید.
عرض تسليت حضور آقاي علي اسکندري

تسلیت درگذشت "مادر" گرامی آقاي علي اسکندري (رئيس کارگزيني دانشگاه)
بدينوسيله درگذشت "مادر" جناب آقاي علي اسکندري(رئيس کارگزيني دانشگاه) را به ايشان تسليت عرض مي نمائيم. لطفا شادي روح آنمرحومه و تمامي رفتگان منتسب به دانشگاه زنجان فاتحه ای قرائت فرمائيد.