خانه  :: اساتید  :: اخبار

فستیوال بین‌المللی ورزش‌های دانشگاهی روسیه
درخشش تکواندوکاران دانشگاه زنجان با کسب دو طلا و دو برنز در این رویدادبه گزارش روابط عمومی دانشگاه زنجان، اولین دوره فستیوال بین المللی ورزش های دانشگاهی با حضور تیم های دانشگاهی35 کشور عضو بریکس، سازمان همکاری های شانگهای وکشورهای مستقل مشترک المنافع در 14 رشته ورزشی در شهر یکاترینبورگ روسیه از 28 مرداد الی 9 شهریور سال جاری برگزار شد.

با توجه به اعلام فدراسیون ملی ورزش‌های دانشگاهی اعزام 8 رشته ورزشی در دو بخش دختران و پسران به تصویب رسید که بر این اساس تیم‌های دانشجویی ایران در بخش پسران در رشته های والیبال، بسکتبال سه نفره، کشتی آزاد، کشتی فرنگی، تنیس روی میز، بدمینتون، فوتسال و تکواندو و همچنین دختران در 5 رشته بسکتبال سه نفره، تنیس روی میز، بدمینتون، فوتسال و تکواندو به این رقابت ها اعزام شدند.

در همین راستا با مصوبه هیات رئیسه دانشگاه زنجان تیم تکواندو دانشگاه با ترکیب: مهشیدصبوری‌نیا در وزن ۶۲-کیلوگرم، مجید محمودی در وزن ۶۸-کیلوگرم، امیرسینا بختیاری در وزن ۸۰-کیلوگرم، محمدرضا خانی در وزن۸۷+ کیلوگرم، دکتر مهدی نصیری به عنوان مدیر هماهنگی تیم و منصورعلوی در سمت سرپرست به سرمربی‌گری علی سپهری از چهارم لغایت دوازدهم شهریور در کشور روسیه حاضر شد که حاصل آن دو مدال ارزشمند طلا توسط امیرسینا بختیاری و محمدرضا خانی و دو مدال برنز توسط مهشید صبوری‌نیا و تیم سه نفره (مجید محمودی، امیرسینا بختیاری و محمدرضا خانی) در مسابقات تیمی این فستیوال بود.

شایان ذکر است پیش از این علی افشاری و محمدرضا حاجی‌خان‌میرزایی به اردوی تیم ملی فوتسال دانشجویان وعلی حسینخانی، محسن معصومی‌تبار زنجانی و نسترن کرمی از دانشگاه زنجان به اردوی تیم ملی بدمینتون دانشجویان دعوت شده بودند.

;
ارسال شده در مورخه: 18-06-1402

آخرين اخبار با موضوع: دفتر ریاست و روابط عمومی

خیمه ماه محرم زده شد بر دل ما / باز نام تو شده زینت هر محفل ما

اَلسَّلامُ عَلَی الْحُسَیْن وَ عَلی عَلَیِ بْن الْحُسَین وَ عَلی اَوْلادِ الْحْسَیْن وَ عَلی اَصحابِ الْحُسَین (17-04-1403)

   

چاپ اثر فاخر «فرهنگ امروزین عربی-فارسی» نوشته دکتر آیت‌الله زرمحمّدی

طی آیینی از «فرهنگ امروزین عربی-فارسی» نوشته دکتر آیت‌الله زرمحمّدی عضو هیئت علمی دانشگاه زنجان رونمایی شد. (09-04-1403)

   

حضور دانشگاه زنجان در نمایشگاه بین‌المللی دانشگاه ها در کشور سوریه

حضور دانشگاه زنجان در نمایشگاه بین‌المللی معرفی توانمندی‌های دانشگاه‌های جمهوری اسلامی ایران در کشور سوریه (29-03-1403)

   

تقدیر سرپرست سازمان سنجش و آموزش از برگزاری شایسته آزمون سراسری

سرپرست سازمان سنجش و آموزش کشور از تلاشهای دانشگاه زنجان برای برگزاری شایسته آزمون سراسری تقدیر کرد (26-03-1403)

   

پربازدیدترین مطلب در زمینه:
دفتر ریاست و روابط عمومی

تسلیت درگذشت دانشجوی گرامی دانشگاه زنجان