خانه  :: اساتید  :: اخبار

حضور حداکثری در انتخابات ۱۱ اسفند ۱۴۰۲
هیات رئیسه دانشگاه زنجان طی بیانیه‌ای از ملت شریف ایران در خصوص حضور پررنگ در انتخابات دعوت به عمل آورد.اعضای هیات رئیسه دانشگاه زنجان با اشاره به فرمایشات رهبر معظم انقلاب شکوهمند ایران اسلامی که در صحبت‌های خود از حضور مردم به عنوان معجزه یاد نمودند بیانیه‌ای در خصوص مشارکت حداکثری در انتخابات پیش‌رو صادر کردند.

در این بیانیه ضمن دعوت همگانی از مردم ایران بالاخص استان زنجان در انتخابات سرنوشت‌ساز، اشاره داشتند: که اگر دنبال عزت، کرامت، پیشرفت، آبادانی کشور، اقتدار، مصونیت از حیله‌های دشمن و طمع بدخواهان به میهن عزیز خود هستیم با مشارکت تمام عیار و حداکثری مردم در صحنه‌های مهم محقق خواهد شد و حضور پرشور به افزایش امنیت، اشتغال و بهبود اقتصاد و معیشت و آرامش منجر می‌گردد.

هیات رئیسه دانشگاه به مصداق فرمایش رهبری معظم(مدظله) مبنی بر "انتخابات رکن اصلی نظام جمهوری اسلامی و راه اصلاح کشور بوده و همه باید در انتخابات شرکت کنیم. کسانی هم که به دنبال ترمیم و حل مشکلات هستند، راه درست آن، انتخابات است و باید به انتخابات رو کنند" افزودند: با انتخاب درست از بین کاندیداها به تعالی میهن عزیزمان کمک نموده و گذر از مشکلات و مسائل دشوار را سهل نمائیم.

در پایان ضمن استعانت از حضرت صاحب الامر و الزمان(عج) امید آن می رود بار دیگر مردم بی نظیر ایران اسلامی با حضور چشمگیر خود در پای صندوق‌های رای یازدهم اسفندماه مشت محکمی را به دهان یاوه‌گویان مستکبر بزنند.

;
ارسال شده در مورخه: 10-12-1402

آخرين اخبار با موضوع: دفتر ریاست و روابط عمومی

دیدار و گفتگو با فرمانده سپاه استان زنجان

حضور هیات رئیسه دانشگاه زنجان در سپاه پاسداران انصارالمهدی استان زنجان (27-01-1403)

   

پیام نوروزی ریاست دانشگاه

فرا رسیدن سال نو، که می‌تواند آغازی برای موفقیت، کامیابی و بهترین‌ها باشد، بر شما مبارک باد. (28-12-1402)

   

انتصاب مدیران اداری و برخی از گروه های آموزشی دانشگاه

طی احکامی از سوی ریاست دانشگاه انتصابات صورت گرفت. (26-12-1402)

   

درگذشت استاد مهدی پناهی

تسلیت درگذشت استاد فقید مهدی پناهی عضو هیات علمی گروه علوم و مهندسی آب دانشکده کشاورزی دانشگاه زنجان (23-12-1402)

   

پربازدیدترین مطلب در زمینه:
دفتر ریاست و روابط عمومی

تسلیت درگذشت دانشجوی گرامی دانشگاه زنجان