خانه :: اساتید :: اخبار

اخبارمدیریت تربیت بدنی


فراخوان عضویت در تیم های ورزشی جهت اعزام به مسابقات تابستان98
فراخوان عضویت در تیم های ورزشی جهت اعزام به مسابقات تابستان98 (دختران و پسران)

اطلاعیه

قابل توجه دانشجویان ارجمند که دارای سابقه عضویت در تیم های ورزشی باشگاهی، استانی، کشوری ، لیگ ، آسیایی و جهانی را دارند.

مدیریت تربیت بدنی و فوق برنامه ورزشی دانشگاه جهت تکمیل نمودن تیم های ورزشی خود در رشته های ذیل الذکر در دو بخش دختران و پسران اقدام به جذب ورزشکار نموده است. لذا از کلیه افراد واجدالشرایط خواهشمند است جهت تکمیل فرم و هماهنگی تا 15 اسفندماه به اداره تربیت بدنی دانشگاه مراجعه نمایند.

دختران: هندبال، والیبال، بسکتبال، بدمینتون، فوتسال، شنا، تکواندو، کاراته، ووشو، کبدی، دوومیدانی، قایقرانی، شطرنج، تیراندازی، ژیمناستیک، اسکی، تیرو کمان، نجات غریق، شیرجه، تنیس روی میز

پسران: هندبال، والیبال، بسکتبال، بدمینتون، فوتسال، شنا، تکواندو، کاراته، ووشو، کبدی، دوومیدانی، قایقرانی، شطرنج، تیراندازی، ژیمناستیک، اسکی، تیرو کمان، نجات غریق، شیرجه، تنیس روی میز، کشتی، بوکس
همچنین از کلیه دانشجویان عزیز عضو جامعه معلولین و جانبازان که سابقه فعالیت در رشته های بالا و سایر رشته ها را دارند، خواهشمند است جهت تکمیل فرم به مدیریت تربیت بدنی دانشگاه مراجعه نمایند.

شماره تماس: 2324 و 2779




برنامه کلاس های ورزشی (دختران و پسران)
برنامه کلاس های فوق برنامه ورزشی (دختران و پسران)

اطلاعیه

""""زمان شروع کلاس های ورزشی از روز شنبه 27 بهمن خواهد بود.""""

برنامه سالن ورزشی شماره 2 (ویژه دختران دانشگاه)

والیبال : شنبه ساعت 17.30 الی 19.30 چهارشنبه 14-12           مربی : سرکارخانم مائده مولایی

فوتسال: یکشنبه و سه شنبه ساعت 12 الی 14                            مربی : سرکارخانم هانیه محمدی
بسکتبال : یکشنبه و سه شنبه ساعت 17.30 الی 19.30               مربی : سرکارخانم همایونپور

هندبال : شنبه و دوشنبه ساعت 17.30 الی 19.30                     مربی : سرکارخانم بیستونی

بدمینتون : شنبه و دوشنبه ساعت 12 الی 14                            مربی : سرکارخانم ملیکا مکملی

برنامه سالن ورزشی شماره 3 (ویژه دختران دانشگاه)

پیلاتس و ایروبیک : شنبه، دوشنبه و چهارشنبه ساعت 17.30 الی 19.30    مربی : سرکارخانم موسوی

تکواندو : شنبه و دوشنبه ساعت 12 الی 14                                      مربی : سرکارخانم فرزانه اوجاقلو

کاراته : شنبه و دوشنبه ساعت 17.30 الی 19.30  مربی: سرکارخانم زهرا عرب (در محل سالن رزمی واقع در طبقه دوم سالن شماره3)

برنامه سالن بدنسازی سالن شماره 2 (ویژه دختران دانشگاه)

یکشنبه و سه شنبه ساعت 12 الی 14                               مربی : سرکارخانم کیمیا رحمانی

یکشنبه و سه شنبه ساعت 17.30 الی 19.30                     مربی : سرکارخانم حسنعلی پور

توجه : کلیه کلاس های آقایان و فعالیت های ورزشی طبق روال گذشته در سالن شماره 1 و سالن های بدنسازی دایر می باشد.

*** داشتن کارت بیمه پزشکی ورزشی برای استفاده از کلاس ها الزامی می باشد.

*** کلیه کلاس ها رایگان می باشد.

**** لطفا با کفش ورزشی از سالن ها استفاده نمایید.

**** عواقب تمرین بدون حضور مربیان ذکر شده به عهده فرد می باشد.

 

اداره تربیت بدنی و فوق برنامه ورزشی دانشگاه زنجان

 

 




ثبت نام برنامه کویرنوردی ویژه کارکنان و اعضای هیات علمی
ثبت نام برنامه کویرنوردی ویژه کارکنان و اعضای هیات علمی (بانوان و آقایان)

برنامه کویر نوردی(کویر مصر)

انجمن کوهنوردی کارکنان دانشگاه زنجان در نظر دارد برنامه دو روزه کویر نوردی را در مورخه 10 و 97.12/09 اجرا نماید.لذا همکاران علاقه مند برای شرکت در برنامه میتوانند برای ثبت نام در برنامه تا پایان وقت اداری روز دوشنبه مورخه 97.12.06  با شماره تلفن داخلی 2501 (جواد شهبازی) تماس حاصل نمایند.




زمان و برنامه مسابقات فوتسال کارکنان دانشگاه زنجان
زمان و برنامه مسابقات فوتسال کارکنان دانشگاه زنجان بمناسبت دهه فجر 1397

اسامی اعضای تیمهای شرکت کننده درمسابقات فوتسال کارکنان دانشگاه زنجان و برنامه آن  بمناسبت دهه فجر 1397

شهید منتجبی

شهید اشتری

شهید حیدری

شهید  قربانی

شهید زلفخانی

شهید منتخبی

1- احمد نقی لو

2- مصطفی احمدی

3-مهدی امانلو

4- علی خلفی

5- اصغر حسنی

6- حسین قزلباش

7- سعید صحیحی

1- امیر میرزایی

2- علی اسماعیلی

3- محمد رضا صیدی

4- فریدون اسکندری

5- اصغر اسماعیلی

6- مجید سعادتی

7- علی خلفی

1- علیرضا عیوضی

2- حامد خوش خطی

3- مجید بیات

4- حافظ میرلو

5- بهنام اسماعیلی

6- محمد نوری

7- علی اسلامی

 

1- مشهود قاسمی

2- علیرضا اسلامی

3- رجب قره جلو

4- مجتبی عباسی

5- حسن اسلامی

6- محمد علی حسنلویی

7- رضا تیموریان

1- محمود خدیو

2- سعید اجاقلو

3- حسن زمانی

4- پیمان نجفی

5- محمدعلی باقری

6- حسین قهرمانی

7- رضا فرهودی

1- بهمن خلیلی پور

2- بهزاد غایب لو

3- جواد آدینه لو

4- بهنام مروتی

5- سید محمد موسوی

6- حمید نعمتی

7- ابراهیم حسنی

 

برنامه بازیهای فوتسال کارکنان

بازیهای روز اول تاریخ 30/11/97 سه شنبه

ساعت

بازیهای روزدوم تاریخ 5/12/97 یکشنبه

ساعت

بازیهای روزسوم تاریخ 7/12/97 سه شنبه

ساعت

شهید قربانی  با  شهید زلفخانی

16

شهید منتخبی با شهیداشتری

16

شهید حیدری با شهید زلفخانی

16

شهیداشتری با شهید منتجبی

16:40

شهید قربانی با شهید حیدری

16:40

شهید منتجبی با شهید منتخبی

16:40

شهید حیدری   با  شهید منتخبی

17:20

شهید زلفخانی  با شهید منتجبی

17:20

شهید قربانی با شهیداشتری

17:20

بازیهای روز چهارم تاریخ 12/12/97 یکشنبه

ساعت

بازیهای روزپنجم تاریخ 14/12/97سه شنبه

ساعت

 

شهید منتخبی با شهید قربانی

16

شهید منتجبی با شهید قربانی

16

 

شهید زلفخانی با شهیداشتری

16:40

شهید زلفخانی با شهید منتخبی

16:40

 

شهید منتجبی با شهید حیدری

17:20

شهیداشتری با شهید حیدری

17:20

 

                 
 

بازی ها سر ساعت برگزار خواهد شد.

داوران:آقایان 1- فرهاد مکملی2- منصور عیوضی3- محمد قاسمی4- موسی زلفخانی 5- عباس سلامت




جوایز کلیه مسابقات ورزشی(المپیاد شیراز، جشنواره ورزش های درون دانشگاهی
دختران و پسران) (دانشجویان و کارکنان) آماده تحویل می باشد.

اطلاعیه (دانشجویان و کارکنان)دختران-پسران

کلیه جوایز سال 1397 در راستای برگزاری مسابقات جشنواره ورزش های درون دانشگاهی و المپیاد شیراز آماده تحویل می باشد.لذا خواهشمند است با در دست داشتن کارت شناسایی معتبر جهت تحویل گرفتن جوایز خود ، شخصا به اداره تربیت بدنی دانشگاه مراجعه نمایید.

مدیریت تربیت بدنی و فوق برنامه ورزشی دانشگاه زنجان




آغاز به کار استخر دانشگاه از امروز 22 دی ماه
آغاز به کار استخر دانشگاه از امروز 22 دی ماه (تغییرات زمانی)

اطلاعیه

استخر دانشگاه زنجان از امروز 22 دیماه 1397 دایر می باشد.

سانس بانوان روزهای فرد از ساعت 13 الی 20 و روزهای جمعه 8 الی 13 میباشد.

سانس آقایان روزهای زوج از ساعت 13 الی 22 و روزهای جمعه 15 الی 22 میباشد.

مدیریت تربیت بدنی و فوق برنامه ورزشی دانشگاه زنجان




نتایج جشنواره مسابقات درون دانشگاهی سال 1397
نتایج جشنواره مسابقات درون دانشگاهی پاییز سال 1397 دانشجویان دختر و پسر دانشگاه زنجان

جشنواره ورزش های درون دانشگاهی مطابق با تقویم ورزشی اداره کل تربیت بدنی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و دانشگاه زنجان طبق روال سال های گذشته در 8 رشته والیبال، فوتسال، شنا، بدمینتون، تنیس روی میز، شطرنج، تیراندازی و فوتبال دستی در بخش پسران با حضور 673 نفر و در 7 رشته والیبال ، تیراندازی، هندبال، شنا، فوتسال، بسکتبال، بدمینتون در بخش دختران با حضور 227 نفر از 10 آبان ماه آغاز و در تاریخ 3 دی ماه پایان یافت و نتایج ذیل الذکر کسب گردید.

نتایج بخش بانوان

ردیف

نام و نام خانوادگی

رشته ورزشی

مقام کسب شده

1

سیده فائزه سیدباطنی

شنا

اول

2

سمانه نودوزی

شنا

اول

3

نگین نجفی

شنا

دوم

4

فاطمه موسوی

شنا

سوم

5

سودا یوسف زاده

بسکتبال

اول

6

الهه نوشناب

بسکتبال

اول

7

فاطمه افسونی

بسکتبال

اول

8

مریم عزیزی

بسکتبال

اول

9

مهدیه نوری

والیبال

اول

10

شقایق بغدادی

والیبال

اول

11

نسترن ابراهیمی

والیبال

اول

12

سیما داوودی

والیبال

اول

13

مائده مولایی

والیبال

دوم

14

کیمیا کلانتری

والیبال

دوم

15

زهرا حمیدی

والیبال

دوم

16

محدثه بابایی

والیبال

دوم

17

محدثه بهشتی

والیبال

دوم

18

مینا حمیدزاده

والیبال

سوم

19

زینب احمدی

والیبال

سوم

20

سونا کریمی

والیبال

سوم

21

هما کریمی

والیبال

سوم

22

مرضیه نجفلو

والیبال

سوم

23

ندا مصطفوی

هندبال

اول

24

زهرا محمدی

هندبال

اول

25

شیما افشاری

هندبال

اول

26

فاطمه رستمی

هندبال

اول

27

فاطمه ایمانی

هندبال

اول

28

پریسا عبدالهی

هندبال

اول

29

حدیث جعفری

هندبال

اول

30

سودا یوسف زاده

هندبال

دوم

31

پریسا مصطفوی

هندبال

دوم

32

لیدا رضایی

هندبال

دوم

33

زینب حسنی

هندبال

دوم

34

رویا فاضلی

هندبال

دوم

35

زهرا رفیعی

هندبال

دوم

36

سارا آزادی

هندبال

دوم

37

الهه محمودی

هندبال

سوم

38

رضوان مردانی

هندبال

سوم

39

فائزه عسگری

هندبال

سوم

40

فاطمه عباسی

هندبال

سوم

41

فاطمه محمدی

هندبال

سوم

42

زهرا عبادی

هندبال

سوم

43

سمیرا عباسی

هندبال

سوم

44

هانیه محمدی

فوتسال

اول

45

نرگس رحیمی

فوتسال

اول

46

محدثه ملکی

فوتسال

اول

47

فاطمه محمدی

فوتسال

اول

48

معصومه محبی

فوتسال

اول

49

زینب حسنی

فوتسال

دوم

50

حدیثه جعفری

فوتسال

دوم

51

سودا یوسف زاده

فوتسال

دوم

52

هاجر حیدری

فوتسال

دوم

53

نسیم قاسملو

فوتسال

سوم

54

زینب بیات

فوتسال

سوم

55

فاطمه مقصودی

فوتسال

سوم

56

نرگس رحیمی

فوتسال

سوم

57

مهسا طاهری

فوتسال

سوم

58

نسترن کرمی

بدمینتون

اول

59

ملیکا مکملی

بدمینتون

دوم

60

رباب اسکندری

بدمینتون

سوم

61

سیما حسن زاده

تیراندازی

اول

62

مریم شهبازیان

تیراندازی

دوم

63

رقیه عابدینی

تیراندازی

سوم

 
نتایج بخش آقایان

ردیف

نام و نام خانوادگی

رشته ورزشی

مقام کسب شده

1

حامد کریمی

شنا

اول

2

فرزاد سعیدیون

شنا

دوم

3

مهدی پرکاریان

شنا

سوم

4

مصطفی آرمان لو

تنیس روی میز

اول

5

حسین قره باغی

تنیس روی میز

دوم

6

ابراهیم بابائی

تنیس روی میز

سوم

7

علی خدایی تفرشی شطرنج اول

8

کلانتری شطرنج دوم

9

مهدی خاصی شطرنج سوم

10

پیشوا عزیزی تیراندازی اول

11

میلاد خدادادی تیراندازی دوم

12

مهران عسگرزاده تیراندازی سوم

13

مهدی توفیقی بدمینتون اول

14

مجید شکوری بدمینتون دوم

15

حمیدرضا بابایی بدمینتون سوم

16

محمد مولایی فوتبال دستی اول

17

مهران رحمتی فوتبال دستی اول

18

امیرحسین روشن فکر فوتبال دستی دوم

19

مرتضی کوه دار فوتبال دستی دوم

20

محمدجواد جعفری فوتبال دستی سوم

21

مهدی رزم خواه فوتبال دستی سوم

22

سیدحسین موسوی والیبال اول

23

امیررضا تاران والیبال اول

24

دانیال تفقدی والیبال اول

25

علیرضا کریمی والیبال اول

26

محمد تیموری والیبال اول

27

مهدی محرمی جانقدر والیبال اول

28

علی محمدی والیبال دوم

29

مهران آقامحمدی والیبال دوم

30

سامان نظری والیبال دوم

31

مهدی فرضی والیبال دوم

32

آرش جابری والیبال دوم

33

میلاد قرجه لو والیبال سوم

34

مبین رئیسی والیبال سوم

35

سبحان سعیدی والیبال سوم

36

میثم قرابقلو والیبال سوم

37

محمد سلیمانی والیبال سوم

38

مهدی امامی والیبال سوم

39

مجید وزیری فوتسال اول

40

امیر شیخی فوتسال اول

41

مهران یاراحمدی فوتسال اول

42

بهنام یعقوبی فوتسال اول

43

رضا حاجیلو فوتسال اول

44

فردین نوری فوتسال اول

45

محمدرضا وندایی فوتسال اول

46

ایوب بیرامی کوهی فوتسال اول

47

احمد اوجاقی فوتسال دوم

48

علیرضا کریمی فوتسال دوم

49

سالار نیکخو فوتسال دوم

50

میلاد افشاری فوتسال دوم

51

مهدی پیری فوتسال دوم

52

علی مظفری فوتسال دوم

53

حسن صمدی فوتسال دوم

54

محمدمهدی رزمخواه فوتسال دوم

55

امیرحسین نوری فوتسال سوم

56

مهدی مکی فوتسال سوم

57

محمدحسین قراگوزلی افخمی فوتسال سوم

58

امیررضا ناوی فوتسال سوم

59

سینا غفوری چاکانی فوتسال سوم

60

محمدمهدی محمدی نژاد فوتسال سوم

61

پارسا کریمیان خمسه فوتسال سوم

62

علیرضا اسرافیلی فوتسال سوم



دعوت به عضویت در انجمن کوهنوردی دختران
دعوت به عضویت در انجمن کوهنوردی دختران دانشگاه

لطفا جهت پیوستن به کانال کلیک نمایید.




اولین برنامه انجمن کوهنوردی دختران در منطقه وزنه سر طارم اجرا گردید.
اولین برنامه انجمن کوهنوردی دختران در منطقه وزنه سر طارم بتاریخ 25 آبان ماه اجرا گردید.

برنامه انجمن کوهنوردی دختران دانشگاه بتاریخ جمعه 25 آبان ماه با حضور 50 نفر از دانشجویان در منطقه وزنه سر طارم اجرا گردید. قابل ذکر است به دلیل شرایط آب و هوایی برنامه گومان شیرمشه به مقصد آبشار وزنه سر طارم تغییر یافت و اولین برنامه انجمن با همراهی اعضای انجمن و همکاری اداره نقلیه دانشگاه در منطقه وزنه سر طارم اجرا گردید.

 




برگزاری مسابقات قهرماني رشته هاي اسکواش و دارت دانشجويان دختر و پسر
برگزاری مسابقات قهرماني رشته هاي اسکواش و دارت دانشجويان دختر و پسر دانشگاهها و موسسات آموزش عالي كشور

با توجه به اعلام اداره كل تربیت بدنی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در خصوص برگزاری مسابقات قهرماني رشته هاي اسکواش و دارت دانشجويان دختر و پسر دانشگاهها و موسسات آموزش عالي كشور در اسفند ماه سال جاری،خواهشمند است دانشجویان عزیزی که سابقه عضویت در تیم های کشوری و حضور در مسابقات در این دو رشته را دارند، به اداره تربیت بدنی دانشگاه تا تاریخ 29 آبان ماه مراجعه نمایند.