خانه :: اساتید :: اخبار

اخبارمدیریت تربیت بدنی


تغییر ساعات تمرینات ورزشی همکاران دانشگاهی (آقایان)
به روزهای زوج از ساعت 4 الی 6 عصر (کارکنان) و یکشنبه و سه شنبه ساعت 6 الی 8 عصر (اساتید) در سال 1398

اطلاعیه

احتراما"، بدینوسیله به استحضار همکاران دانشگاهی (آقایان) می رساند با توجه به درخواست های مکرر همکاران جهت افزایش جلسات استفاده از سالن های ورزشی و همچنین استفاده از استخر دانشگاه؛ با هماهنگی های به عمل آمده با گروه محترم تربیت بدنی و علوم ورزشی ، روزهای تمرینات کارکنان از تاریخ 1 تیرماه 1398 به روزهای زوج (شنبه، دوشنبه، چهارشنبه) ساعت 16 الی 18 برای کارکنان و روزهای فرد( یکشنبه،سه شنبه) ساعت 18 الی 20 برای اساتید در سالن ورزشی شماره1 دانشگاه تغییر یافت .

مدیریت تربیت بدنی دانشگاه زنجان
اطلاعیه شماره 8 استخر دانشگاه
در خصوص امکان تهیه کارت پانچی در استخر برای استفاده خانواده ها

اطلاعیه

با توجه به درخواست همکاران ارجمند (اساتید و کارکنان) مبنی بر تغییر نحوه استفاده اعضای خانواده از استخر دانشگاه، مدیریت محترم استخر اقدام به تهیه کارت های پانچی برای ارائه خدمات بهینه تر به همکاران دانشگاهی نموده است، که با تهیه این کارت ها دیگر نیازی به استفاده از کارت پرسنلی همکاران توسط خانواده ها نخواهد بود. لذا همکاران متقاضی می توانند با در دست داشتن کارت پرسنلی اقدام به تهیه کارت های پانچی تا سقف 35 جلسه در ماه برای هر همکار با یارانه دانشگاهی در محل استخر برای اعضای خانواده نمایند. (لطفا دقت فرمایید که در هنگام تهیه کارت ها نیازی به پرداخت وجه نبوده و در پایان هر ماه سهم همکاران از حساب ایشان کسر و باقی با یارانه دانشگاهی پرداخت خواهد گردید.)

 
اطلاعیه شماره 7 استخر دانشگاه
ویژه همکاران دانشگاهی (اساتید و کارکنان)

همکاران محترم دانشگاهی(اساتید و کارکنان)

نظر به واگذاری استخر دانشگاه به بخش خصوص و اجازه مستآجر مبنی بر ارائه خدمات متنوع با تعرفه های مصوب قانونی هیئت شنا، خواهشمند است نسبت به تسویه هزینه کلاس های آموزشی با استخر اقدام فرمائید.

لازم به ذکر است برابر مصوبه هیئت رئیسه محترم دانشگاه شمول یارانه رفاهی صرفآ برای استفاده از سانس های آزاد همکاران و خانواده های محترم ایشان منظور گردیده است و امکان اعمال یارانه مذکور برای کلاس های آموزشی فراهم نمی باشد.

بدیهی است اداره تربیت بدنی رایزنی لازم با مدیریت محترم استخر را جهت اخذ حداکثر تخفیفات ممکنه خواهد داشت لیکن تصمیم نهایی در سقف تعرفه های مصوب قانونی، با مدیریت مجموعه مذکور خواهد بود.
فراخوان عضویت در تیم های ورزشی جهت اعزام به مسابقات تابستان98 پسران
فراخوان عضویت در تیم های ورزشی جهت اعزام به مسابقات تابستان98 پسران

قابل توجه دانشجویان ارجمند که علاقمند به عضویت در تیم های ورزشی بسکتبال، والیبال و فوتسال می باشند:

مدیریت تربیت بدنی دانشگاه جهت تکمیل نمودن تیم های ورزشی خود در رشته های بسکتبال، والیبال، فوتسال در بخش پسران اقدام به جذب ورزشکار نموده است . لذا از کلیه علاقمندان جهت عضویت در تیم دانشگاه خواهشمند است، جهت تمرین و انجام تست ورودی طبق جدول زمانبندی شده ذیل الذکر خود را به مربیان مربوطه معرفی نمایند.
ملاک عضویت در تیم های ورزشی دانشگاه حضور در تمرینات و تایید مربی می باشد.

بسکتبال : روزهای یکشنبه و سه شنبه ساعت 21.30-19.30 سالن شماره 2

والیبال: روزهای یکشنبه و سه شنبه ساعت 21.30-19.30 سالن شماره 2

فوتسال: روز شنبه 25 ، دوشنبه 27 خرداد ماه در سالن شماره 1 دانشگاه ساعت 18 لغایت 20 ، تمرین و تست برای انتخاب تیم منتخب برگزار خواهد شد.

 
مراسم تودیع و معارفه مدیریت تربیت بدنی دانشگاه انجام شد
مراسم تودیع و معارفه مدیریت تربیت بدنی دانشگاه انجام شد

صبح دیروز یازدهم خرداد ماه با صدور حکمی از سوی معاونت محترم اداری و مالی، جناب آقای مهران محمدی به عنوان مدیر تربیت بدنی دانشگاه  منصوب شدند. همچنین از دکتر آقاعلی قاسم نیان در مدت تصدی مدیریت این حوزه تقدیر و تشکر بعمل آمد. در این مراسم که با حضور معاونت محترم دانشجویی ، مدیر امور دانشجویان و سایر همکاران حوزه معاونت دانشجویی برگزار گردید، ضمن ارائه گزارش عملکرد 5 ساله توسط جناب آقای دکتر قاسم نیان، جناب آقای دکتر حسینی در خصوص رویکرد اداره کل تربیت بدنی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در راستای ورزش همگانی صحبت هایی ایراد نموده و بیان داشتندکه تمام تلاش حوزه دانشجویی برای بخش تربیت بدنی در راستای ترویج فرهنگ ورزش همگانی و ایجاد زیرساخت های آن خواهد بود.
دانشگاه زنجان در مسابقات المپیاد ورزشی استانی
صاحب 2 مدال طلا ، 2 مدال نقره و 4 مدال برنز شد

جشنواره مسابقات ورزشی دانشگاه های استان به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی استان زنجان با حضور 215 نفر از دانشگاه های آزاد اسلامی، علوم پزشکی، زنجان، سماء، فرهنگیان و جهاد دانشگاهی از تاریخ 6 اردیبهشت ماه آغاز گردید.

در این دوره از مسابقات دانشگاه زنجان توانست با کسب دو مدال طلا (رشته تیراندازی: امیرحسین گلپسند و زهرا مظلوم حسن) دو مدال نقره (آمادگی جسمانی: سهیلا مزین، بدمینتون: نسترن کرمی) و چهار مدال برنز ( تیراندازی: زهرا کرمی، آمادگی جسمانی: سمیرا حق گویی، بدمینتون:ملیکا مکملی ، والیبال : مائده مولایی، زهرا حمیدی، کیمیا کلانتری، زینب احمدی، محدثه بهشتی جو) در جایگاه سوم این دوره  بعد از دانشگاه های آزاد و علوم پزشکی مسابقات قرار گیرد.
قابل توجه همکاران شرکتی و پیمانکاری
لطفا جهت دریافت کارت رفاهی استفاده ازخدمات رفاهی دانشگاه به اداره حراست دانشگاه مراجعه فرمایید.اطلاعیه شماره 5 استخر دانشگاه
ساعات کاری استخر در ایام ماه مبارک رمضان

ساعات کاری استخر در ایام ماه مبارک رمضان

روز های زوج : از ساعت 20:45 الی 24 بانوان

روزهای فرد و جمعه ها : از ساعت 20:45 الی 24 آقایان

شماره تماس در صورت نیاز: استخر 2694

اداره تربیت بدنی : 2324

توجه : در صورت نیاز به تهیه کارت های پانچی به مبلغ جلسه ای 50.000 ریال لطفا به استخر دانشگاه در سانس های مجزا مراجعه فرمایید.

طبق هماهنگی های به عمل آمده، جهت تنظیم کلاس های آموزشی خود با مبالغ ذیل الذکر نیز می توانید برای کلاس بندی به استخر مراجعه نمایید.

نوع کلاس مبلغ
خصوصی (تک نفره) 300.000 تومان
نیمه خصوصی (دو نفره) 270.000 تومان
نیمه خصوصی (سه نفره) 250.000 تومان
عمومی (12 الی 15 نفره) 40.000 تومان

کلاس های آموزشی در ایام ماه مبارک رمضان دایر می باشند.

 
اطلاعیه شماره 4 استخر دانشگاه
در خصوص زمان های جدید امکان ثبت اثر انگشت در اداره تربیت بدنی دانشگاه

زمان های جدید امکان ثبت اثر انگشت در اداره تربیت بدنی دانشگاه

دانشجویان- کارکنان- اعضای هیات علمی (بانوان و آقایان)

روزهای شنبه، دوشنبه، چهارشنبه : از ساعت 8.30 الی 12.30

روزهای یکشنبه و سه شنبه : از ساعت 8.30 الی 12.30 و 14 الی 15.30

لطفا کارت دانشجویی و کارت پرسنلی به همراه داشته باشید.
اطلاعیه شماره 3 استخر
اطلاعیه شماره 3 استخر

قابل توجه همکاران دانشگاهی: کارکنان و اعضای هیات علمی

با توجه به موجود بودن یکدستگاه ثبت اثر انگشت در اداره تربیت بدنی و محدودیت زمانی ثبت اثر انگشت فقط از ساعت 9 الی 11 تا اطلاع ثانوی، خواهشمند است در سایر زمان ها برای این امر به اداره تربیت بدنی مراجعه ننمایید. همچنین با توجه به نیاز به ثبت شماره هولگرام کارت پرسنلی در دستگاه ثبت اثر انگشت ، لطفا همکارانی که بدون داشتن کارت پرسنلی تا کنون اقدام به ثبت اثر انگشت نموده اند برای ثبت شماره کارت مجددا به تربیت بدنی دانشگاه در همان ساعت ذکر شده، با همراه داشتن کارت مراجعه نمایند.

توجه: همکاران محترمی که قبلا با کارت پرسنلی ثبت اثر انگشت نموده اند لطفا جهت اعلام تعداد خانوار با اداره تربیت بدنی دانشگاه از ساعت 11 الی 12 تماس حاصل فرمایند.

*** بدون کارت پرسنلی امکان ثبت اثر انگشت وجود ندارد.

*** زمان ثبت اثر انگشت راس ساعت 9 الی 11 صبح می باشد.

***همراه داشتن کارت پرسنلی در هنگام مراجعه به استخر الزامی می باشد.

 
اطلاعیه شماره 2 استخر ویژه اساتید و کارکنان
مصوبه هیات رئیسه در خصوص استفاده اعضای خانواده کارکنان و اساتید و نیروهای پیمانکاری از استخر دانشگاه

مصوبه هیات رئیسه در خصوص استفاده اعضای خانواده کارکنان و اساتید و نیروهای  پیمانکاری از استخر دانشگاه

پیرو تغییر شیوه بهره‌برداری از استخر دانشگاه و واگذاری آن به بهره‌بردار خصوصی و عدم پیش‌بینی حوزه دانشجویی جهت استفاده خانواده کارکنان و اساتید و نیروهای پیمانکاری و خانواده ایشان از استخر دانشگاه و درخواست‌های متعدد همکاران جهت رفع این خطا، هیئت رئیسه دانشگاه مصوب نمود همانند بهره‌برداری پیشین، اعضای درجه  یک خانواده همکاران و اساتید و نیز نیروهای پیمانکاری و خانواده ایشان با نرخ زیر از استخر دانشگاه استفاده نمایند .

نیروهای پیمانکاری و خانواده درجه یک ایشان 22000 ریال

خانواده درجه یک همکاران 22000 ریال

خانواده درجه یک اساتید 27500

***خانواده درجه یک شامل همسر و فرزندان می‌باشد.

*** میزان استفاده از یارانه دانشگاهی برای همکاران و خانواده درجه یک ایشان با سقف تعداد جلسات 3جلسه در طی هفته برای هر فرد زیرمجموعه خواهد بود و الباقی بصورت آزاد محاسبه خواهد گردید.

***جهت استفاده از این تسهیلات ثبت اثر انگشت و به همراه داشتن کارت پرسنلی در اداره تربیت بدنی ضروری میباشد.(ساعت 9 الی 11)
***در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر لطفا با شماره 2324 از ساعت 11 الی 12 تماس حاصل فرمایید.
اطلاعیه شماره 1 استخر
یارانه تخصیصی دانشگاه جهت استفاده از استخر دانشگاه به دانشجویان

یارانه تخصیصی دانشگاه جهت استفاده از استخر دانشگاه

به منظور تداوم و گسترش استفاده دانشجویان از استخر دانشگاه، علی‌رغم تغییر شیوه بهره‌برداری از استخر، بنا به مصوبه هیات رئیسه دانشگاه به ازای هر دانشجو و صرفا یکبار در روز مبلغ 24000 ریال یارانه، در صورت استفاده از استخر تعلق خواهد گرفت (سقف استفاده از یارانه در طی هفته به صورت 3 جلسه در هفته و 12 جلسه در ماه می باشد.در صورتیکه فرد از تعداد جلسات بیشتری در طی هفته استفاده نماید مبلغ باقی مانده بصورت آزاد اخذ خواهد شد.) . دانشجویان گرامی در مراجعه به استخر همانند شیوه پیشین سهم ریالی خود برای استفاده از استخر(11000 ریال) را از طریق اعتبار شارژ شده کارت دانشجویی با ثبت اثر انگشت پرداخت نموده و یارانه دانشگاه به ازای مراجعه دانشجو در وجه بهره‌بردار استخر پرداخت خواهد شد.

مبلغ یارانه غیرقابل  ذخیره می‌باشد.

***جهت استفاده از این تسهیلات ثبت اثر انگشت و به همراه داشتن کارت دانشجویی در اداره تربیت بدنی ضروری میباشد. (ساعت مراجعه 9 الی 11 )
 
شروع ثبت نام جشنواره ورزش های همگانی و گرامیداشت هفته خوابگاه ها
شروع ثبت نام مسابقات جشنواره ورزش های همگانی و گرامیداشت هفته خوابگاه ها از طریق سامانه سجاد

نحوه ثبت نام در کلیه فعالیت های ورزشی تربیت بدنی و مسابقات :
مراجعه به سایت اداره تربیت بدنی دانشگاه (لطفا کلیک نمایید.) ، سپس در قسمت چپ صفحه بخش پایینی در پیوندهای مفید مراجعه به سامانه سجاد (لطفا کلیک نمایید.) با وارد نمودن یوزرنیم و پسورد و ورود به سامانه رشته ورزشی خود را انتخاب نموده و اطلاعات درخواستی را ثبت نمایید. پس از پایان ثبت نام می توانید از طریق شماره داخلی 2324 (33052324) از فرایند ثبت نام اطمینان حاصل نمایید.

 

 

 

 

 
اطلاعیه
نحوه اجرای برنامه های کوهروی و گلگشت دانشجویان (بانوان-آقایان) با توجه به شرایط جوی حاکم در نیم سال اول سال98