از همکاران بازنشسته مدیریت تربیت بدنی دانشگاه تقدیر به عمل آمد
شروع کلاس های آموزشی کاراته- تنیس روی میز- بوکس (ویژه دانشجویان پسر)
اطلاعیه
قابل توجه دانشجویان پسر علاقمند به حضور در کلاس های ذیل الذکر ، لطفا در ساعات ذکر شده جهت حضور در کلاس ها با به همراه داشتن لباس ورزشی، کفش ورزشی، قمقمه یا لیوان آب و حوله شخصی به مربی مربوطه مراجعه نمایید.
داشتن بیمه ورزشی الزامی است
(خواهشمند است جهت رعایت بهداشت به هیچ وجه با کفش ورزشی یا غیر ورزشی بر روی تشک های کشتی و تاتامی ها پای نگذارید)
بوکس یکشنبه و سه شنبه ساعت 20 الی 21 با مربیگری آقای محسن اعجمی
کاراته شنبه و دوشنبه ساعت 20 الی 21 با مربیگری آقای نعمتی
تنیس روی میز دوشنبه و چهارشنبه ساعت 18 الی 19:30 با مربیگری آقای مسعود رسولی 09194420741
شماره تماس کارشناس تربیت بدنی 33052779
آغاز ثبت نام مسابقات تنیس روی میز و دوومیدانی(دختر و پسر)
ثیت نام جشنواره بهاره و گرامیداشت هفته خوابگاه ها آغاز شد
جشنواره بهاره و هفته خوابگاهها - برادران
رشته ورزشی |
تاریخ برگزاری |
ساعت شروع مسابقه |
مکان برگزاری |
پرتاب توپ بسکتبال |
3 اردیبهشت ماه |
18 |
سالن ورزشی رعد |
فوتبال دستی |
10 اردیبهشت ماه |
18 |
سالن ورزشی رعد |
طناب کشی |
17 اردیبهشت ماه |
18 |
سالن ورزشی رعد |
آمادگی جسمانی |
24 اردیبهشت ماه |
18 |
سالن ورزشی رعد |
دارت – شطرنج – مچ اندازی |
25 اردیبهشت ماه |
18 |
محوطه خوابگاه برادران |
بازی کامپیوتری(فوتبال) |
31 اردیبهشت ماه |
18 |
سالن ورزشی رعد |
همراه با اهدای جوایز به نفرات برتر
شماره تماس جهت هماهنگی : 33052779
جشنواره بهاره و هفته خوابگاهها - خواهران
رشته ورزشی |
تاریخ برگزاری |
ساعت شروع مسابقه |
مکان برگزاری |
طناب کشی و پرش با گونی |
11 اردیبهشت ماه |
18 |
سالن ورزشی آفتاب |
فوتبال دستی |
18 اردیبهشت ماه |
18 |
محوطه خوابگاه فاطمیه یک |
ورزش عصرگاهی همراه با قرعه کشی |
24 اردیبهشت ماه |
18 |
محوطه خوابگاه فاطمیه یک |
دارت و طناب زنی |
25 اردیبهشت ماه |
18 |
محوطه خوابگاه فاطمیه یک |
پرتاب توپ بسکتبال |
1 خرداد ماه |
18 |
سالن ورزشی آفتاب |
شماره تماس جهت هماهنگی : 33052862
تقویم برنامه های انجمن کوهنوردی دختران و پسران در سال 1403
**نظر به ارائه تقویم برنامه های 6 ماهه و اجرای برنامه کوهروی در دو بخش دختران و پسران به تاریخ های مندرج و نیاز به ثبت نام اولیه ، خواهشمند است طبق موارد ذکر شده در صورت تمایل به ساختمان مدیریت تربیت بدنی دانشگاه مراجعه فرمایید.
روزهای ثبت نام برنامه ها در مدیریت تربیت بدنی (ساختمان اداری جنب مسجد طبقه بالای سالن آفتاب):
کل روزهای هفته به جز پنج شنبه و جمعه - (آقایان، بانوان) در واحد کارشناسی خواهران و برادران-
از ساعت 9 الی 11.30
-شرایط حضور در برنامه ها
1) داشتن کارت بیمه پزشکی-ورزشی
2) تکمیل فرم (***)
3)پیروی از مربی و سرپرست
4)رعایت کلیه موارد مربوط به مسائل زیست محیطی
5)پرداخت هزینه برنامه مربوطه بصورت نقدی
*** زمان کلیه برنامه ها با در نظر گرفتن شرایط آب و هوایی منطقه و با نظر مربی و مدیریت تربیت بدنی دانشگاه ممکن است تغییر یابد.
چگونه کارت بیمه ورزشی دریافت کنیم؟
برای دریافت کارت بیمه ورزشی یک روش بسیار آسان وجود دارد. باید به وب سایت فدراسیون پزشکی ورزشی به آدرس insurance.ifsm.ir مراجعه کنید و با ورود به سامانه و داشتن شماره ملی خود و پرداخت آنلاین حق بیمه، به صورت آنلاین کارت بیمه ورزشی خود را دریافت کنید.
پس از صدور کارت بیمه ورزشی می توانید فایل pdf آن را دریافت کرده و در صورت نیاز در پورتال باشگاه ورزشی خود آپلود کنید و یا تصویر آن را در تلفن همراهتان ذخیره کنید. البته نیازی به این کار نیست و می توانید با مراجعه بعدی به سایت فدراسیون پزشکی ورزشی و تنها با درج کد ملی خود از وضعیت بیمه ورزشی تان مطلع شوید و در صورت اتمام برای تمدید آن اقدام کنید.
کارت بیمه ورزشی زیر نظر فدراسیون پزشکی ورزشی جمهوری اسلامی ایران صادر می شود و شامل همه ورزشکاران آماتور، ملی پوشان، قهرمانان ورزشی، پیش کسوت ها و کوهنوردان می شود. تمام مدیران باشگاه های ورزشی، سرپرست های برنامه های کوهنوردی و طبیعت گردی، مربیان و کادر ورزشگاه یا باشگاه نیز باید کارت بیمه ورزشی داشته باشند.
مراحل:
مدال آوران دختر و پسر در سال 1402
برای دریافت سایز اصلی کلیک نمایید
ثبت نام اولین دوره المپیاد دانشجویی ورزشهای فناورانه دختران و پسران
اولین دوره المپیاد دانشجویی ورزشهای فناورانه در چهار طبقه رشتههای ورزشی زیر برگزار خواهد شد:
(از متقاضیان خواهشمنداست هر چه سریعتر با شماره 33052324 سرکار خانم محمدی تماس حاصل فرمایند)
- ورزشهای دیجیتال: ورزشهایی که با استفاده از تجهیزات الکترونیکی و در فضایی مجازی برگزار میشوند و بازیکنان آنها انسان هستند. این ورزشها میتوانند به صورت فردی یا گروهی و به صورت مسابقه مستقیم انسان در مقابل انسان و یا انسان در مقابل ماشین صورت پذیرند.
- ورزشهای حرکتی-دیجیتالی (فیجیتال): دسته خاصی از ورزشهای دیجیتالی هستند که حرکات فیزیکی بدن انسان در آنها نقش مهمی داشته و نیازمند تحرک قابل توجه بازیکن در طول بازی باشند
- ورزشهای رباتیکی: ورزشهایی هستند که بازیکنان اصلی آنها رباتها یا برنامههایی هستند که توسط افراد یا تیمهای انسانی طراحی و ساخته میشوند.
- فناوری در ورزش: به معنای توسعه و بکارگیری فناوریهای جدید در ورزشهای متداول یا ساخت تجهیزات مورد استفاده در این ورزشها و یا استفاده از فناوریهای بدیع و نوظهور در تحلیل و داوری رشتههای مختلف ورزشی (شامل تحلیل حرکات بازی، تحلیل بازیکن، تحلیل داوری، و تحلیل داوران ورزشی) است.
علاوه بر دستههای فوق، بخش ویژهای نیز تحت عنوان «نوآوری در ورزش فناورانه» در نظر گرفته خواهد شد که کلیه فعالیتهای مرتبط با توسعه و یا بکارگیری فناوری در ورزش که در بخشهای فوق در نظر گرفته نشده اند را شامل خواهد شد.
لینک آیین نامه ها
/>
فراخوان عضویت در تیم های ورزشی جهت اعزام به مسابقات کشوری
اطلاعیه (دختران و پسران)
با توجه به نامه اداره کل تربیت بدنی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در خصوص مسابقات کشوری و انتخابی تیم ملی دانشجویی اعزامی به مسابقات جهانی دانشجویان :
از دانشجویان عزیز که سابقه حضور در مسابقات کشوری، آسیایی، منطقه ای و بالاتر و همچنین سابقه عضویت در تیم های ملی و یا سابقه دعوت به اردوهای تیم های ملی را دارند خواهشمند است با شماره 33052324 (سرکار خانم محمدی) هرچه سریعتر تماس حاصل فرمایند.
برنامه سالن های ورزشی جهت دانشجویان دختر
برنامه سالن های ورزشی و کلاس های ویژه دانشجویان دختر
لطفا حتما کفش ورزشی ، لباس ورزشی ، حوله و قمقمه آب به همراه داشته باشید.
داشتن کارت بیمه پزشکی ورزشی الزامی می باشد.
در صورت نیاز به اطلاعات اضافی با شماره 02433052324 تماس حاصل فرمایید.
عنوان رشته | زمان | نام مربی | پیش نیاز ثبت نام در مدیریت تربیت بدنی | نام سالن |
والیبال | شنیه و دوشنبه ساعت 18 الی 19:30 | شقایق گلی | ندارد- مراجعه مستقیم به مربی | آفتاب |
بسکتبال | یکشنبه و سه شنبه ساعت 18 الی 19:30 | آزاده همایونپور | ندارد- مراجعه مستقیم به مربی | آفتاب |
فوتسال | شنبه و دوشنبه ساعت 18 الی 19:30 | زهرا نجفی | ندارد- مراجعه مستقیم به مربی | آفتاب |
کار با دستگاه |
شنبه الی چهارشنبه ظهر ساعت 12 الی 13:30 عصر ساعت 18 الی 19:30 |
السانا رضایی رها حیدری مبینا طالبی زهرا ساجدی |
ندارد- مراجعه به مربی و ثبت نام | آفتاب |
یوگا |
شنبه الی چهارشنبه ساعت 18 الی 19:30 |
مبینا براتی | دارد | آذرخش |
کاراته |
یکشنبه و سه شنبه ساعت 18 الی 19:30 |
سارا تاران | ندارد- مراجعه مستقیم به مربی | آذرخش |
تکواندو |
شنبه و دوشنبه ساعت 18 الی 19:30 |
صبا پورموسی مهشید صبوری نیا |
ندارد- مراجعه مستقیم به مربی | آذرخش |
ایروبیک |
شنبه-دوشنبه-چهارشنبه ساعت 18 الی 19:30 |
زهرا قربان دوست | ندارد- مراجعه مستقیم به مربی | آفتاب |
آمادگی جسمانی و فیتنس |
یکشنبه و سه شنبه ساعت 18 الی 19:30 |
ملیکا مافی | ندارد- مراجعه مستقیم به مربی | آفتاب |
پیلاتس |
یکشنبه و سه شنبه ساعت 18 الی 19:30 |
فاطمه حاتمی | دارد | آذرخش |
بدمینتون |
شنبه و دوشنبه ساعت 12 الی 13:30 |
ملیکا مکملی | ندارد- مراجعه مستقیم به مربی | آفتاب |
تنیس روی میز |
یکشنبه و سه شنبه ساعت 12 الی 13:30 |
فاطمه بسطامی | ندارد- مراجعه مستقیم به مربی |
سالن تنیس روی میز |
تمرین شخصی | از شنبه تا چهارشنبه |
12 الی 13:30 و 18 الی 19:30 |
دارد | آفتاب و آذرخش |
در صورت تغییر در برنامه ها متعاقبا اعلام خواهد شد.
کسب مدال های رنگارنگ توسط دانشجویان دختر و پسر دانشگاه زنجان
به گزارش روابط عمومی مدیریت تربیت بدنی دانشگاه زنجان، از تاریخ 21 الی 25 بهمن ماه دانشگاه زنجان میزبان مسابقات ورزشی دانشجویان دختر و پسر منطقه شمال غرب کشور در رشته های بدمینتون، شنا، تکواندو و ووشو با حضور 400 ورزشکار ، مربی و سرپرست از 12 دانشگاه بود.
در این دوره از مسابقات دانشجویان دانشگاه در بخش دختران و پسران توانستند مدال های ذیل و سهمیه حضور در مسابقات المپیاد سال 1403 را به دست آورند:
ووشو دختران : مقام اول در بخش تالو
ووشو پسران : مقام اول در بخش ساندا
تکواندو دختران : مقام اول ، دوم و سوم در بخش پومسه
تکواندو پسران : مقام اول ، دوم و سوم در بخش مبارزه و مقام اول در بخش پومسه
شنا دختران : 2 مدال طلا ، 6 مدال نقره ، 6 مدال بنز، مقام سوم تیمی
شنا پسران : 10 مدال طلا، 8 مدال نقره، 4 مدال برنز ، مقام سوم تیمی
بدمینتون دختران مدال طلای مسابقات دوبل، مدال برنز مسابقات انفرادی و مدال برنز مسابقات تیمی
بدمینتون پسران: مدال طلای تیمی
مسوولیت برگزاری این دوره از مسابقات در هر رشته به تفکیک: به عهده جناب آقای علی سپهری ریاست محترم هیات تکواندو، جناب آقای بهزاد پیری به نمایندگی ازهیات شنای استان ، سرکار خانم الناز محمدی نائب رئیس محترم هیات بدمینتون استان و جناب اقای امانی دبیر محترم هیات ووشوی استان زنجان و سرکار خانم الهه محمودی مربی ووشوی دانشگاه بود.
د
تعطیلی استخر دانشگاه زنجان از روز شنبه 21 بهمن ماه تا اطلاع ثانوی
دانشگاه زنجان میزبان مسابقات ورزشی دانشجویان منطقه شمال غرب کشور
به گزارش روابط عمومی مدیریت تربیت بدنی دانشگاه زنجان، از تاریخ 21 الی 25 بهمن ماه دانشگاه زنجان میزبان مسابقات ورزشی دانشجویان دختر و پسر منطقه شمال غرب کشور در رشته های بدمینتون، شنا، تکواندو و ووشو با حضور 400 ورزشکار ، مربی و سرپرست در سالن های آفتاب دانشگاه، استخر دانشگاه ، خانه تکواندو استان و خانه ووشوی استان، با مسوولیت و نمایندگی جناب آقای مهران محمدی مدیر محترم تربیت بدنی دانشگاه به عنوان سرپرست کل مسابقات از سوی معاون محترم دانشجویی دانشگاه جناب آقای دکتر مصطفوی، خواهد بود.
مسوولیت برگزاری این دوره از مسابقات در هر رشته به تفکیک: به عهده جناب آقای علی سپهری ریاست محترم هیات تکواندو، جناب آقای بهزاد پیری مدرس بین المللی به نمایندگی ازهیات شنای استان ، سرکار خانم الناز محمدی نائب رئیس محترم هیات بدمینتون استان و جناب اقای امانی دبیر محترم هیات ووشوی استان زنجان خواهد بود.
برنامه ی سالن های ورزشی ویژه استفاده دانشجویان از 28 بهمن 1402 دختران
برنامه سالن های ورزشی و کلاس های ویژه دانشجویان دختر
زمان شروع از 28 بهمن ماه 1402
لطفا حتما کفش ورزشی ، لباس ورزشی ، حوله و قمقمه آب به همراه داشته باشید.
داشتن کارت بیمه پزشکی ورزشی الزامی می باشد.
در صورت نیاز به اطلاعات اضافی با شماره 02433052324 تماس حاصل فرمایید.
عنوان رشته | زمان | نام مربی | پیش نیاز ثبت نام در مدیریت تربیت بدنی | نام سالن |
والیبال | شنیه و دوشنبه ساعت 18 الی 19:30 | شقایق گلی | ندارد- مراجعه مستقیم به مربی | آفتاب |
بسکتبال | یکشنبه و سه شنبه ساعت 18 الی 19:30 | آزاده همایونپور | ندارد- مراجعه مستقیم به مربی | آفتاب |
فوتسال | به زودی اعلام می گردد | آفتاب | ||
کار با دستگاه |
شنبه الی چهارشنبه ظهر ساعت 12 الی 13:30 عصر ساعت 18 الی 19:30 |
السانا رضایی رها حیدری مبینا طالبی زهرا ساجدی |
ندارد- مراجعه به مربی و ثبت نام | آفتاب |
یوگا |
شنبه الی چهارشنبه ساعت 18 الی 19:30 |
مبینا براتی | دارد | آذرخش |
کاراته |
یکشنبه و سه شنبه ساعت 18 الی 19:30 |
سارا تاران | ندارد- مراجعه مستقیم به مربی | آذرخش |
تکواندو |
شنبه و دوشنبه ساعت 18 الی 19:30 |
صبا پورموسی | ندارد- مراجعه مستقیم به مربی | آذرخش |
ایروبیک |
شنبه-دوشنبه-چهارشنبه ساعت 18 الی 19:30 |
زهرا قربان دوست | ندارد- مراجعه مستقیم به مربی | آفتاب |
آمادگی جسمانی و فیتنس |
یکشنبه و سه شنبه ساعت 18 الی 19:30 |
ملیکا مافی | ندارد- مراجعه مستقیم به مربی | آفتاب |
پیلاتس |
یکشنبه و سه شنبه ساعت 18 الی 19:30 |
فاطمه حاتمی | دارد | آذرخش |
بدمینتون |
شنبه و دوشنبه ساعت 12 الی 13:30 |
ملیکا مکملی | ندارد- مراجعه مستقیم به مربی | آفتاب |
تنیس روی میز |
یکشنبه و سه شنبه ساعت 12 الی 13:30 |
فاطمه بسطامی | ندارد- مراجعه مستقیم به مربی |
سالن تنیس روی میز |
تمرین شخصی | از شنبه تا چهارشنبه |
12 الی 13:30 و 18 الی 19:30 |
دارد | آفتاب و آذرخش |
در صورت تغییر در برنامه ها متعاقبا اعلام خواهد شد.
اسامی اعضای تیم های فوتسال کارکنان دانشگاه و زمانبندی(دهه مبارک فجر)
اسامی اعضای تیمهای فوتسال کارکنان دانشگاه (دهه مبارک فجر) 1402
استقلال |
آزادی |
جمهوری |
اسلامی |
ایران |
1- احمد نقیلو 2- حسین حاجی میری 3- مصطفی احمدی 4- محمدرضا نجفی 5- حسن اسلامی 6- حسین باقری 7- محمد رسولی |
1- موسی زلفخانی 2- مجید خسرونیا 3- سعید اوجاقلو 4- مجید خدائی 5- امیر رضا بهروزی 6- حسین قزلباش 7- رضا اوجاقی |
1 – رجب قره جلو 2- پیمان نجفی 3- سعید تیموری 4- جمال محب الهی 5- پرویز حسنی 6- حمید نعمتی 7- مجتبی عباسی 8- جمال احمدی |
1- علیرضا اسلامی 2- حافظ میرلو 3- محمد حیدری 4- سید حمید موسوی 5- اسماعیل تقیلو 6- ابوالفضل پور امیدی 7- علی خلفی (1) 8- مرتضی محمدی |
1- علیرضا عیوضی 2- امیر حسین داودی 3- محمد حسین رئوفیان 4- افشین نجفی 5- حسن زمانی 6- حسین زمانلو 7- مجید سعادتی |
برنامه بازیها
بازیهای تاریخ 10/11/1402 سه شنبه |
ساعت |
بازیهای15/11/1402 یکشنبه |
ساعت |
بازیهای 17/11/1402 سه شنبه |
ساعت |
تیم آزادی - تیم ایران |
16:10 |
تیم استقلال - تیم جمهوری |
16:10 |
تیم آزادی – تیم اسلامی |
16:10 |
تیم جمهوری - تیم اسلامی |
17:10 |
تیم اسلامی - تیم ایران |
17:10 |
تیم استقلال - تیم ایران |
17:10 |
بازیهای 24/11/1402 سه شنبه |
ساعت |
بازیهای29/11/1402یک شنبه |
ساعت |
|
|
تیم جمهوری - تیم ایران |
16:10 |
تیم اسلامی – تیم استقلال |
16:10 |
|
|
تیم استقلال - تیم آزادی |
17:10 |
تیم آزادی – تیم جمهوری |
17:10 |
|
داوران: آقایان محمود خدیو و امیر میرزایی