خانه :: اساتید :: اخبار

اخبارمعاونت پژوهشی


سخنرانی دکتر امید کرمی
دکتری از دانشگاه جورجیای آمریکا و پژوهشگر اقتصاد

سخنرانی با موضوع : ارزیابی اقتصادی، محیط زیستی تولید سوخت بایو برای صنعت هوایی آمریکا از گیاه کاریناتا
سخنران : دکتر امید کرمی؛ دکتری از دانشگاه جورجیای آمریکا و پژوهشگر اقتصاد انرژی‌های نو و اقتصاد آب
سه شنبه 15 شهریور 1401 ساعت 10 الی 12
سال آمفی تئاتر دانشکده کشاورزی دانشگاه زنجان
-
امریه سربازی

دانشگاه زنجان بر اساس مجوز‌های اخذ شده از وزارت علوم از بین دانش آموختگان کارشناسی ارشد و دکتری اعزامی 1401/08/01 با مصاحبه تخصصی دو نفر سرباز امریه می‌پذیرد.
متقاضیان می توانند از تاریخ ۲۷ مرداد ۱۴۰۱ لغایت ۰۴ شهریور ۱۴۰۱  با مراجعه به سایت  http://amriye.msrt.ir/ نسبت به اطلاع از شرایط و ثبت نام اقدام نمایند.

 انتشارات دانشگاه
منتشر کرد

کتاب آقای دکتر نصراله عباسی از اساتید گروه زمین شناسی دانشگاه با عنوان Miocene Wildlife of Zanjan Northwest Iran (زیست بوم میوسن زنجان، شمال باختری ایران) به زبان انگلیسی توسط انتشارات دانشگاه زنجان منتشر گردید. جهت تهیه کتاب به سایت انتشارات دانشگاه زنجان مراجعه فرمایید.
چاپ کتاب آقای دکتر دلاور
توسط انتشارات دانشگاه

کتاب آقای دکتر محمدامیر دلاور از اساتید گروه خاک شناسی دانشگاه زنجان منتشر گردید جهت تهیه کتاب با سایت فروش اینترنتی کتاب دانشگاه زنجان به ادرس ذیل مراجعه فرمایید.

pub.znu.ac.ir
اطلاعیه
دانش آموخته محترم دانشگاه زنجان

خواهشمند است با کلیک بر روی لینک زیر و درج اطلاعات لازم ما را برای داشتن ارتباط بیش تر یاری نمایید.

http://sajed.znu.ac.ir/em/graduate/form2

 
سومین فراخوان طرح جوانه
حمایت از پایان نامه ها/رساله های بازارگرا

http://pit.msrt.ir/fa/page/1428
قابل توجه
دانشجویان دانشگاه زنجان

http://webinar.alzahra.ac.ir/innovationcenter
انتشارات دانشگاه
منتشر کرد

کتاب ترجمه آقایان دکتر مصطفی یارقلی و محمد محمدی با عنوان "طراحی حلقه های قفل فاز GMOS از سطح مدار تا سطح معماری" در دو جلد توسط انتشارات دانشگاه زنجان منتشر گردید. جهت تهیه کتاب می توانید به سایت انتشارات دانشگاه زنجان مراجعه فرمایید.
اطلاعیه
امریه سربازی

دانشگاه زنجان بر اساس مجوز‌های اخذ شده از وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری از بین دانش آموختگان مقطع کارشناسی ارشد و دکتری اعزامی با مصاحبه تخصصی سرباز امریه می‌پذیرد.

متقاضیان می‌توانند از تاریخ 1401/03/16 تا 1401/03/26 با مراجعه به سایت  http://amriye.msrt.ir/ نسبت به اطلاع از شرایط و ثبت نام اقدام نمایند.
فراخوان
طرحهای حوزه ICTبرگزاری چهارمین کنگره بین المللی
و پنجمین همایش ملی زیست فناوری گیاهان دارویی و قارچهای کوهی

برگزاری چهارمین کنگره بین المللی و پنجمین همایش ملی زیست فناوری گیاهان دارویی و قارچهای کوهی  توسط دانشگاه زنجان با مشارکت دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی ساری؛ فرمانداری رامسر؛ اتحادیه انجمن های علمی گیاهان دارویی ایران و ستاد توسعه گیاهان دارویی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری ...

زمان: ۲۶ و ۲۷ مهرماه ۱۴۰۱

مکان: شهرستان رامسر

اطلاعات تکمیلی در سایت کنگره به نشانی: 

http://ic-bmpm.znu.ac.ir/۲۰۲۲
طرح
دستیار فناوری

در راستای بهبود توانمندی دانشجویان در حوزه مهارت‌های مرتبط با کسب و کار و توسعه فردی که بهتر است یک دانشجو در طی دوران تحصیل فراگیرد، علاوه بر فراگیری بعضی از این مهارت‌ها ضمن برنامه‌های دستیاری آموزشی و پژوهشی و بسیاری از توانایی‌ها حین انجام پایان‌نامه‌های دانشجویی، لازم است دانشجویان مهارت‌های مرتبط با کارآفرینی، کار تیمی، دانش تجاري و پیشگامی در عرصه فناوری و نوآوری را آموزش ببینند. طرح حاضر تحت عنوان «طرح دستیار فناوری» با راهبری و هدایت دو نهاد دانشگاه و پارک های علم و فناوری در هر استان برنامه‌ریزی شده است. این طرح بر اساس هدایت هدفمند آموزه‌های دانشجویان در راستای استفاده کاربردی و کسب تجربه عملی جهت شکل‌گیری دانشگاه جامعه محور، پاسخگو و کارآفرین و ایجاد انگیزه و حس امید و نشاط و القای تفکر آموزش پویا در دانشجویان و با هدف تربیت نیروی متخصص تنظیم و برنامه‌ریزی شده است.
دوشنبه های
فناوری و ارتباط با جامعهادرس سایت فروش اینترنتی
کتابهای انتشارات دانشگاه زنجان

سی و سومین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران از تاریخ 21 الی 31 اردیبهشت 1401 در حالی برگزاری است. انتشارات دانشگاه زنجان نیز با بیش از 150 عنوان کتاب در سایت pub.znu.ac.ir بصورت مجازی آماده ارائه کتاب به علاقمندان می باشد.
تفاهم نامه همکاری دانشگاه زنجان
و مجتمع کاغذسازی راشا کاسپین ایرانیان

جهت مشاهده روی فایلهای زیر کلیک فرمایید

متن تفاهم نامه

صورتجلسه

اولویت های پژوهشی