خانه :: اساتید :: اخبار

اخبارامور دانشجویان شاهد و ایثارگر


ریاست محترم دانشگاه زنجان
دانشجویان شاهدوایثارگر معدل الف را مورد تجلیل و تکریم قرار دادند

ریاست محترم دانشگاه زنجان دانشجویان شاهدوایثارگر معدل الف را مورد تجلیل و تکریم قرار دادند

ریاست محترم دانشگاه زنجان روز یکشنبه 18 مهر 1400 از دانشجویان شاهدوایثارگر معدل الف ترم 992 با اهداء هدیه و لوح تقدیر تجلیل بعمل آوردند در این مراسم ابتدا پس از تلاوت آیاتی چند از کلام اله مجید آقای دکتر نجفیان ریاست محترم دانشگاه زنجان در سخنانی ضمن عرض خیر مقدم و تبریک کسب عنوان معدل الف توسط دانشجویان شاهد وایثارگر دانشگاه ابراز امیدواری کردند که انشاءالله با ریشه کنی کرونا بادیگر دانشجویان در دانشگاه حضور پیدا کنند و دانشگاه دوباره پر جنب و جوش شود و ما هم از دیدار دانشجویان خوشحال می شویم و در ادامه بیان داشتند که خدمت به یادگاران عرصه های جهاد و شهادت از افتخارات ما و سایر مسئولین دانشگاه می باشد و سپس آقای محبعلی حسنی مدیر محترم امور دانشجویان شاهد وایثارگر دانشگاه از عملکرد اداره ایثارگران در حوزه دانشجوئی مطالبی را گزارشی ارائه نموده و گفتند که 27 نفر از دانشجویان در ترم 992 موفق به کسب رتبه معدل الف شدندکه از آن تعداد 4 نفر در مقطع دکتری و 3 نفر در مقطع کارشناسی ارشد و 20 نفر در مقطع کارشناسی معدل الف می باشند.سپس اعضای محترم هیات رئیسه نیز مطالبی را بیان نمودند و  دانشجویان حاضر در مراسم نیز به نوبت ضمن معرفی خودشان هر کدام مطالبی را بیان کردند و در ادامه برنامه بدلیل شرایط کرونائی به نمایندگی از سایر دانشجویان شاهد وایثارگر 12 نفر از دانشجویان مورد تجلیل و تکریم ریاست محترم دانشگاه و اعضای محترم هیات رئیسه  قرار گرفتند و هدایا و لوح تقدیر سایر دانشجویان بدستشان خواهد رسید.

 امور دانشجویان شاهد وایثارگر دانشگاه زنجان

برای مشاهده تصویر مراسم لطفا اینجا کلیک فرمائید
تسلیت ایام اربعین حسینی
حضور دانشگاهیان گرامیویژه نامه چهل و یکمین سال دفاع مقدس
 

جهت مشاهده فایل ویژه نامه لطفا اینجا کلیک نمایید.

 
گزارش تجلیل از همکاران رزمنده دانشگاه زنجان
به مناسبت گراميداشت چهل و یکمین سال دفاع مقدس

 

گزارش تجلیل از همکاران رزمنده دانشگاه زنجان

 به مناسبت گراميداشت چهل و یکمین سال دفاع مقدس

 

به مناسبت گراميداشت چهل و یکمین سال دفاع مقدس با حضور ریاست محترم دانشگاه و هیات رئیسه محترم و سردار پاسدار حاج جمال پرستار از رزمندگان و فرماندهان دوران 8 سال دفاع مقدس و جناب سرهنگ جمشیدی مسئول محترم بسیج ادارات و کارمندان استان و جناب آقای ابراهیم فتاحی مشاور محترم استاندار در امور ایثارگران  و با شرکت دانشگاهیان گرامی، همكاران محترم و ايثارگران عزیز در فضای باز و با رعایت تمام پروتکلهای بهداشتی در جوار مزار مطهر شهداي گمنام دانشگاه زنجان در روز 31 شهریور همزمان با سایر نقاط کشور از رشادتها و ایثارگریهای 73 نفر از همکاران رزمنده دوران دفاع مقدس شاغل و بازنشسته دانشگاه زنجان با اهداء لوح تقدیر و هدایای تجلیل بعمل آمد.

لازم به یادآوریست که تعداد 73 نفر از همکاران رزمنده دوران دفاع مقدس می باشند که از آن تعداد 18 نفر از اعضای محترم هیات علمی (15 نفر شاغل و 3 نفر بازنشسته)– و 55 نفر نیز از کارکنان خدوم و زحمتکش(30 نفر شاغل و 25 نفر بازنسشته)دانشگاه هستند

 

 

امور شاهد وایثارگران دانشگاه زنجان

 

جهت مشاهده تصاویر لطفا اینجا کلیک فرمایید.

 
ویژه برنامه گرامیداشت چهل و یکمین سال دفاع مقدس
به همراه غبار روبی وگلباران مزار مطهر شهدای گمنام در دانشگاه زنجان

 

گزارش برگزاری ویژه برنامه گراميداشت چهل و یکمین سال دفاع مقدس در دانشگاه زنجان

 

ويژه برنامه اي به مناسبت گراميداشت چهل و یکمین سال دفاع مقدس با حضور ریاست محترم دانشگاه و هیات رئیسه محترم و با خاطره گوئی سردار پاسدار آقای حاج جمال پرستار از رزمندگان و فرماندهان دوران 8 سال دفاع مقدس و با مدیحه سرائی آقای حاج سید یوسف شبیری مداح اهل بیت عصمت و طهارت و با شرکت دانشگاهیان ، همكاران و ايثارگران در فضای باز و با رعایت تمام پروتکلهای بهداشتی در جوار مزار مطهر شهداي گمنام دانشگاه برگزار شد.

این مراسم با تلاوت آیاتی از کلام الله مجید و پخش سرود جمهوری اسلامی ایران آغاز شد و در اول برنامه آقای دکترسید محسن نجفیان ریاست محترم دانشگاه ضمن عرض خیرمقدم به میهمانان عزیز و تبریک هفته دفاع مقدس درسخنان کوتاهی برگزاری این چنین مراسمات و ارج نهادن به مقام والای شهید وشهادت و تکریم از رشادتها و ایثارگریهای حماسه آفرینان و پیشکسوتان جهاد و شهادت و گرامیداشت چهل و یکمین سال دفاع مقدس را از افتخارات دانشگاه دانستند و افزودند که آرامش و آسایش و امنیت حال حاضر کشور را مدیون شهدا و ایثارگران هستیم و از خصوصیات رزمندگان وشهداء نیز مطالبی را بیان کردند و سپی میهمان ویژه برنامه سردار حاج جمال پرستار از رزمندگان و فرماندهان دوران 8 سال دفاع مقدس نیز ضمن بیان موضوعاتی در خصوص مسائل دفاع مقدس و تشریح آن و بیان اینکه امنیت و آسایش امروز جامعه مدیون و مرهون حماسه سازی ها و رشادت های رزمندگان و ایثارگران میباشد ، خاطراتی جلب و دلنشینی از آن دوران بازگو نمودند. سپس مداح اهل بیت عصمت و طهارت جناب آقای حاج سید یوسف شبیری نوحه های از حضرت اباعبدالله الحسین (ع) و همچنین غواصان دریادل مدیحه سرائی کردند و در آخر برنامه حضار برای ادای احترام مزار مطهر شهدای گمنام دانشگاه را گلباران و عطر افشانی نمودند

 

امور شاهد وایثارگران دانشگاه زنجان

 

جهت مشاهده تصاویر لطفا اینجا کلیک فرمایید.
دیدار با خانواده های معظم شهیدان بهرام بازرگان و بهرام علی حیدری
 

 

در آستانه برگزاری کنگره 3535 شهید استان و در ادامه دیدار با خانواده های معظم شهدا ، ریاست محترم دانشگاه بهمراه تعدادی از مسئولین دانشگاه و نمایندگان سپاه انصارالمهدی و بنیاد شهید استان با خانواده های معظم شهیدان بهرام بازرگان و بهرام علی حیدری دیدار نموده و با اهداء لوح سپاس و تندیس کنگره شهدا منقش به تصویر شهید مورد تجلیل و تکریم قراردادند.

لازم به توضیح است شهید بهرام بازرگان در 17 سالگی با عضویت بسیجی به جبهه اعزام شده و در سال 62 در منطقه مریوان به مقام والای شهادت نائل گشتند. پدر شهید در قید حیات می باشند

شهید بهرام علی حیدری متاهل بوده که با عضویت سپاهی در مناطق جنگی به دفعات مکرر حضور یافته و سرانجام در سال 67 در منطقه سردشت به مقام والای شهادت نائل گشتند. از شهید یک فرزند پسر به یادگار مانده که در زمان شهادت پدر 3 سال بیشتر نداشتند و مادر شهید در قید حیات می باشند.

 

 اداره شاهد و ایثارگران دانشگاه زنجان

جهت مشاهده آلبوم تصاویر لطفا اینجا کلیک فرمایید.

 
ویژه برنامه گرامیداشت چهل و یکمین سال هفته دفاع مقدس
بهمراه برنامه تجلیل و تکریم از همکاران رزمنده دوران دفاع مقدسالسلام علیک یا ابا عبدالله الحسین (ع)
برگزاری مراسم پرفیض زیارت عاشورا در دهه اول محرمفعال شدن سامانه نقل و انتقالات دانشجویان شاهد و ایثارگر
 

"سامانه نقل و انتقال دانشجویان شاهد وایثارگر از19خرداد ماه 1400 به مدت یکماه فعال می باشد"

--------------------------

 

به آگاهی می رساند سامانه نقل و انتقال دانشجویان شاهد و ایثارگر از روز چهارشنبه مورخ 19/03/1400 لغایت 20/04/1400 فعال وآماده ثبت درخواست دانشجویان شاهد و ایثارگر واجدشرایط مقطع کارشناسی ورودی سال 1399و ماقبل متقاضی انتقال و میهمانی می باشد. شایان ذکر است این اداره کل از پذیرش درخواست های خارج از سامانه معذور می باشد.

دانشجویان شاهد و ایثارگر واجد شرایط:

1) دانشجویانی که در سال گذشته حکم میهمانی و یا حکم مشروط داشته اند لازم است در سامانه ثبت نام و حتماً شرایط و وضعیت تحصیلی خود را درج نمایند.

2) رسیدگی به تقاضای دانشجویان به ترتیب اولویت ذیل انجام می پذیرد.

           - فرزند اناث شهيد       - فرزند ذکور شهيد            -همسر شهید

- جانباز 50% و بالاتر و آزاده              - جانباز 25% الی 49%        

 - همسر جانباز 50% و بالاتر و آزاده     - فرزند اناث جانباز 50% و بالاتر و آزاده    - فرزند ذكور جانباز 50% و بالاتر و آزاده

          - همسر جانباز 25% الی 49%             - فرزند اناث جانباز 25% الی 49%              - فرزند ذکور جانباز 25% الی 49%

دانشجویان متقاضی انتقال و یا میهمانی واجد شرایط می توانند در زمان اعلام شده از طریق مراجعه به سامانه سجاد سازمان امور دانشجویان portal.saorg.ir نسبت به ثبت درخواست ودریافت کد رهگیری اقدام ونتیجه بررسی را در زمان مقرر از طریق همان سایت مشاهده نمایند.

 

امور دانشجویان شاهد وایثارگر دانشگاه زنجان

 
ویژه برنامه گرامیداشت سوم خرداد
سالروز آزاد سازی خرمشهر قهرمان

بمناسبت گرامیداشت سوم خرداد سالروز آزادسازی خرمشهر قهرمان ، ویژه برنامه ای بهمین مناسبت  روز دوشنبه مورخ 1400/3/3 در مسجد باقرالعلوم (ع) دانشگاه با رعایت پروتکلهای بهداشتی برگزار گردید. در این مراسم ابتدا جناب سردار کرمی فرماندهی محترم سپاه انصارالمهدی(عج) استان طی سخنانی از نقش نیروها و رزمندگان زنجانی در عملیات بیت المقدس و همچنین فرایند این پیروزی بزرگ در مجامع جهانی که اقتدار نظامی ایران و رزمندگان دلاور را به رخ جهانیان کشید مطالبی را بیان نمودند. سپس آقای حاج محمد اسماعیلی از رزمندگان  فاتح خرمشهر و نماینده اسبق مجلس شورای اسلامی خاطراتی از نحوه عملکرد نیروها و حماسه آفرینی های رزمندگان زنجانی که منجر به فتح خرمشهر شد نیز مطالبی بیان نمودند در ادمه مراسم از ماکت پویش ملی نامه ایرانیان  به رئیس جمهور سیزدهم رونمائی شد و درادامه اعضای حاضر در مراسم مزارمطهر شهدای گمنام دانشگاه را غبارروبی و گلباران کردند و این مراسم با برگزاری نماز جماعت ظهر و عصر به اتمام رسید.

با مشارکت

کانون بسیج اساتید دانشگاه ، بسیج دانشجوئی دانشگاه ،

بسیج کارکنان دانشگاه و اداره شاهد وایثارگران دانشگاه زنجان

 

جهت مشاهده آلبوم تصاویر لطفا اینجا کلیک فرمایید.
تجلیل و تکریم از همکاران گرامی جانبازان عزیز
 

بمناسبت گرامیداشت سوم خرداد سالروز آزادسازی خرمشهر قهرمان ، ریاست محترم دانشگاه زنجان از 26 نفر ازهمکاران عزیزجانباز (اساتید گرامی و کارمندان محترم) با اهداء هدیه و لوح تقدیری مورد تکریم و تجلیل قرار دادند. بخاطر محدودیتهای کرونائی توفیق نشد در خدمت همه عزیزان باشیم بهمین علت تعدادی از همکاران محترم جانباز به نمایندگی از جانبازان عزیز دانشگاه مورد تجلیل قرار گرفتند.

اداره شاهد و ایثارگران دانشگاه زنجان

 

جهت مشاهده آلبوم تصاویر لطفا اینجا کلیک فرمایید.
تجلیل و تکریم از همکاران گرامی فرزندان معظم شهدا
 

ریاست محترم دانشگاه زنجان از 10 نفر از همکاران گرامی (اساتید محترم و کارمندان عزیز) فرزندان معظم شهدا را روز یکشنبه دوم خرداد در جلسه هیات رئیسه دانشگاه بمناسبت گرامیداشت سوم خرداد سالروز آزادسازی خرمشهر قهرمان ، با اهداء هدیه و لوح تقدیر مورد تکریم و تجلیل قرار دادند. بخاطر محدودیتهای کرونائی توفیق نشد در خدمت همه عزیزان باشیم بهمین علت تعدادی از همکاران به نمایندگی از فرزندان معظم شهدا دانشگاه در جلسه حضور یافته بودند.

اداره شاهد و ایثارگران دانشگاه زنجان

 

جهت مشاهده آلبوم تصاویر لطفا اینجا کلیک فرمایید.
مراسم گرامیداشت سوم خرداد سالروز آزادی خرمشهر قهرمان
از عموم دانشگاهیان گرامی دعوت به عمل می آید

مراسم گرامیداشت سوم خرداد سالروز آزادی خرمشهر قهرمان

خرمشهرها در پیش است ...

 

سخنران: آیت ا... خاتمی نماینده معظم ولی فقیه و امام جمعه زنجان

و خاطره گویی آقای حاج محمد اسماعیلی از فاتحین خرمشهر و نماینده اسبق مجلس شورای اسلامی

و با مداحی آقای سعید نوری مداح اهل بیت عصمت و طهارت (ع)

 

زمان: دوشنبه 1400/3/3 ساعت 12

جوار شهدای گمنام دانشگاه

 

همراه با غبار روبی و گلباران مزار مطهر شهدای گمنام دانشگاه

 

 

با مشارکت کانون بسیج اساتید، بسیج دانشجویی ، بسیج کارکنان

و اداره شاهد و ایثارگران دانشگاه  زنجان
مراسم تجلیل از اساتید شاهد وایثارگر
به مناسبت روز گرامیداشت مقام شامخ و والای معلم

ریاست محترم دانشگاه زنجان در جلسه هیات رئیسه مورخ 1400/2/12 به مناسبت روز معلم 2 نفر از اساتید شاهد وایثارگر(آقایان دکتر مهدی محبتی جانباز سرافراز و دکتر محمد باقری فرزند گرامی شهید) را با اهداء هدیه و لوح تقدیر مورد تکریم و تجلیل قرار دادند.

 

امور دانشجویان شاهد وایثارگر دانشگاه زنجان

برای مشاهده آلبوم تصاویر لطفا اینجا کلیک فرمایید.