خانه  :: اساتید  :: اخبار

دیدار دکتر بازرگان ریاست محترم دانشگاه با واحدهای مستقر در مرکز رشد
روز دوشنبه اول اسفند ماه، جلسه‌ای با حضور دکتر بازرگان و واحدهای فناور و دانش‌بنیان و تیم‌های نوآور مستقر ...با ابتکار جناب آقای دکتر بازرگان، رئیس محترم دانشگاه، روز دوشنبه اول اسفند ماه، جلسه‌ای با حضور ایشان و واحدهای فناور و دانش‌بنیان و تیم‌های نوآور مستقر در این مرکز در محل مرکز نوآوری و فضای کار مشترک برگزار گردید. در این جلسه که به منظور دیدار و تبادل نظر در مورد رفع موانع و مشکلات تولید و فروش این واحدها تشکیل شده بود، ابتدا آقای دکتر صبا، مدیر محترم مرکز رشد و نوآوری گزارشی کوتاه از وضعیت فعالیت مرکز و میزان تولید، فروش و اشتغال‌زایی کلی واحدهای مستقر ارائه کردند. سپس واحد‌های فناور ضمن توضیح فعالیت‌های خود به طرح موانع و چالش‌های پیش رو در تولید و فروش محصولات‌شان پرداختند.  در ادامه آقای دکتر بازرگان پیشنهاداتی برای کاهش این موانع و افزایش درآمد واحدها ارائه نموده و قول مساعد دادند که در راستای کمک به ارتقاء عملکرد و افزایش تولید و فروش واحدهای مستقر در مرکز، در صورت درخواست موردی هر یک از واحدها از ایشان، نهایت تلاش و پیگیری را برای مساعدت به‌عمل آورند.

عکس های این دیدار را در آلبوم تصاویر مرکز رشد و نوآوری مشاهده نمایید.

 


ارسال شده در مورخه: 13-12-1401

آخرين اخبار با موضوع: مرکز رشد

دیدار دکتر بازرگان ریاست محترم دانشگاه با واحدهای مستقر در مرکز رشد

روز دوشنبه اول اسفند ماه، جلسه‌ای با حضور دکتر بازرگان و واحدهای فناور و دانش‌بنیان و تیم‌های نوآور مستقر ... (13-12-1401)

   

کلینیک تخصصی و داروخانه گیاهپزشکی رایا

شرکت رایاژن کاوش با مساعدت‌های مرکز رشد و نوآوری دانشگاه، علاوه بر تولید کیت‌های تخصصی برای بیماری‌های گیاهی (12-10-1401)

   

انتخاب فناور برتر برگزیده استانی از مرکز رشد و نوآوری

مهندس امین اکرمی مدیرعامل شرکت دانش‌بنیان شیمی کانه ایرانیان از شرکت‌های مستقر در مرکز رشد و نوآوری دانشگاه (23-09-1401)

   

حضور مرکز رشد و نوآوری در نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی و فن بازار استان

نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی و فن بازار استان زنجان در سال جاری روزهای 14 تا 16 آذرماه برگزار گردید. (23-09-1401)

   

پربازدیدترین مطلب در زمینه:
مرکز رشد

فراخوان پذیرش مرکز نوآوری و فضای کارمشترک دانشگاه زنجان