خانه  :: اساتید  :: اخبار

اطلاعیه آموزشی
اطلاعیه آموزشیاطلاعیه آموزشی :  29/8/1399

با آرزوی سلامتی و تندرستی برای همه، بخصوص برای دانشگاهیان عزیز: اساتید، دانشجویان و کارکنان

نظر به اعلام  شرایط خاص به لحاظ بیماری ناشی از افزایش شدت شیوع ویروس کرونا و عدم فعالیت کامل بخشهای اداری دانشگاه تا اطلاع ثانوی، موارد زیر در رابطه با آموزش الکترونیکی به اطلاع دانشگاهیان اعلام می گردد.

  1.  کلاسهای مجازی بر طبق برنامه ریزی آموزشی در سامانه آموزش الکترونیکی برگزار می گردد و   تعطیلی های اعلام شده شامل آموزش مجازی نمی گردد.
  2. ضمن سپاس و تشکر از همکاران هیات علمی و دانشجویان، برای عبور از شرایط بحرانی فعلی با وجود مشکلات سخت افزاری و نرم افزاری بسیار، همکاری و همدلی تمام عزیزان دانشگاهی همانند گذشته مورد انتظار است.
  3. برقراری یک ارتباط متنی، تصویری و صوتی مستلزم کارکرد صحیح دهها خط، سوئیچ، پردازشگر، عناصر الکترونیکی ، برنامه های کامپیوتری و تنظیمات و .... است که همگی در اختیار یک واحد و یا شخص  نیست. بعبارت دیگر عملکرد مطلوب به زیر ساخت های فرهنگی، آموزشی، سخت افزاری و نرم افزاری نیاز دارد. در هرصورت بابت تمام مشکلات موجود از دانشگاهیان عزیز پوزش می طلبیم.
  4. تعدادی از کارشناسان آموزشی در دانشکده ها و آموزش دانشگاه، پشتیبانی ضروری از سامانه آموزش مجازی را همانند گذشته انجام خواهند داد.
  5. نظر به ناسازگاری آموزش مجازی با محور بودن امتحان آخر ترم برای ارزیابی، انجام ارزیابی مستمر در طول ترم می تواند در کاهش مشکلات موجود بسیار موثر باشد.

در نهایت بار دیگر برای تمامی دانشگاهیان عزیزان و خانواده محترمشان آرزوی صحت و سلامتی داریم. هر جا هستید مواظب خود و دیگران باشید.

 

آموزش دانشگاه


ارسال شده در مورخه: 29-08-1399