خانه :: اساتید :: اخبار

اخبارمعاونت آموزشی


فراخوان تکمیلی پذیرش بدون آزمون استعدادهای درخشان
فراخوان تکمیلی پذیرش بدون آزمون استعدادهای درخشان در دوره تحصیلی کارشناسی ارشد و دوره تحصيلي دکتری سال 1399

(فراخوان تکمیلی)

دانشگاه زنجان طبق آيين نامه «ارائه تسهيلات به برگزيدگان علمي براي ورود به دوره هاي تحصيلي بالاتر»  کارشناسی ارشد به شماره 300430/و مورخ 06/11/98 همچنين آيين نامه پذيرش بدون آزمون استعداد درخشان در دوره تحصيلي دکتری به  شماره 237200/21 مورخ 16/12/93 اقدام به پذيرش دانشجو در مقاطع مذكور مي نمايد .

داوطلبان حائز شرایط  پس از مطالعه دقيق به  آیین نامه های  ياد شده كه متن كامل به پیوست آورده شده است، مي توانند فرم­های مربوطه را پس از تكميل  در سر برگ دانشگاه مبدا و تايپ شده  از تاريخ 07/05/1399 تا پايان وقت اداري مورخ 25/05/1399  صرفا در سامانه گلستان به آدرسhttp://golestan.znu.ac.ir مطابق راهنماي ثبت نام بارگذاري نمايند .لازم به ذكر است هيچ مدركي به صورت دستي پذيرفته نخواهد شد.

 

پذيرش دانشجوی بدون آزمون در مقاطع كارشناسي ارشد و دکتری مطابق لیست هاي رشته­های پیوست صورت مي گيرد. شرايط و ضوابط شركت در اين فراخوان به شرح زير مي باشد:

الف) دارا بودن صلاحیت­های عمومی داوطلبان

ب) دارا بودن شرايط اختصاصي داوطلبان پذيرش بدون آزمون (مطابق آیین­ نامه­ ها­ی پیوست)

ج) ارسال مدارك لازم جهت شرکت در فراخوان

مدارك لازم جهت شركت در فراخوان کارشناسی ارشد: دانلود مدارک

1- تصوير گواهي (پانزده درصد برتر در شش نيمسال) تاييد شده توسط دانشگاه محل تحصیل كارشناسي (فرم شماره 1 براي دانشجويان دانشگاه زنجان و فرم شماره 2 براي دانشجويان ساير دانشگاهها)

2-تصوير شناسنامه و کارت ملی

3- واریز مبلغ600000 ریال (شصت هزار تومان) به حساب درآمدهای اختصاصی دانشگاه زنجان از طريق سامانه گلستان (قابل ذکر است مبلغ مربوطه غير قابل استرداد مي باشد).

4- ریز نمرات شش نیمسال حداکثر در دو صفحه

مدارك جهت شركت در فراخوان دکتری (Ph.D) دانلود مدارک

1-تصوير فرم اعلام وضعيت مقطع كارشناسي ارشد (فرم شماره 1)

2- تصوير فرم اعلام وضعيت مقطع كارشناسي (فرم شماره 2)

3- تصوير مشخصات مستندات پژوهشی (فرم شماره 3)

4- تصوير صفحه­ی اول پایان نامه، مستندات پژوهشی (شامل چاپ یا پذیرش مقاله­ها، و سایر مستندات مطابق جدول مستندات پژوهشی آیین­نامه­ی شماره 237200/21 مورخ 16/12/93). نكته کسب حداقل 7 امتیاز از بند 1 جدول امتیازات پژوهشی الزامی است.(مدارک به صورت فایل فشرده بارگذاری شود)

5- واریز مبلغ 850000 ریال (هشتاد و پنج هزار تومان) به حساب درآمدهای اختصاصی دانشگاه زنجان از طريق سامانه

 (قابل ذکر است مبلغ مربوطه غير قابل استرداد مي باشد)

د) نكات قابل توجه

1. دانشگاه در بررسي مدارك داوطلب، دانشگاه محل تحصيل مقاطع قبلي را مد نظر قرار داده و ضريب همترازي دانشگاه را اعمال خواهد كرد

2. دانشجويان مقطع كارشناسي ناپيوسته طبق آيين نامه مجاز به شركت در اين فراخوان نيستند.

3.دانشجویان دانشگاه زنجان که بیش از دو نیمسال را در سایر دانشگاهها به صورت مهمان گذرانده باشند مانند دانشجویان سایر دانشگاهها خواهند بود

4. فرم های گواهی صرفا تایپ شده و در سربرگ دانشگاههای مبدا به صورت کامل و بدون خط خوردگی بارگذاری شده و اصل مدرک پس از پذیرش به دانشگاه زنجان ارائه شود. توجه شود فرم هایی که به صورت دستی و یا ناقص تکمیل شود مورد بررسی قرار نمی گیرد.

توجه : زمان مصاحبه داوطلبان مقطع دكتري متعاقبا اعلام خواهد شد
اعلام اسامی پذیرش بدون آزمون استعدادهای درخشان (کارشناسی ارشد)
اعلام اسامی پذیرش بدون آزمون استعدادهای درخشان (کارشناسی ارشد)

عطف به فراخوان مورخه 1/2/99   (پذيرش بدون آزمون تحصيلات تكميلي دانشگاه زنجان) افراد پذیرفته شده  مقطع کارشناسی ارشد به شرح جدول پیوست معرفي مي گردند

توجه:

·        پذيرش نهايي منوط به تاييد سازمان سنجش و پس از دريافت تاييد صلاحيت عمومي خواهد بود.

·        تائید یا انصراف با مراجعه حضوري حداکثر تا مورخ 31/5/99 در دفتر استعدادهاي درخشان دانشگاه امكان پذير است.

.        داوطلبان پذیرفته نشده حداکثر تا مورخ31/5/99  درخواست تجدید نظر کتبی را به دفتر استعدادهاي درخشان دانشگاه ارائه نمایند. 

برای مشاهده لیست اینجا را کلیک فرمائید.
قابل توجه همکاران ثبت نام کرده جهت همکاری در اجرای آزمون
قابل توجه همکاران ثبت نام کرده جهت همکاری در اجرای آزمون دکتری و کارشناسی ارشد 1399

قابل توجه همکاران ثبت نام کرده جهت همکاری در  اجرای  آزمون  دکتری  و کارشناسی ارشد 1399

زمان برگزاری آزمون دکتری از روز  پنجشنبه 99/04/26 به روز  1399/05/09 و  آزمون کارشناسی ارشد از 99/05/2-3 به 99/05/16-17 انتقال یافت. همکاران محترم لطفا  با همان ابلاغ ارسالی در روزهای اعلام شده در آزمون حضور  داشته باشند.

جهت دریافت اطلاعات بیشتر با شماره 33052723 تماس حاصل فرمایید
درخواست همکاری در آزمون
درخواست همکاری در آزمون دکتری و کارشناسی ارشد سال 1399

بسمه تعالي

 

قابل توجه همكاران محترم هیات علمی و کارکنان:

با توجه به برگزاري آزمون دکتری و کارشناسی ارشد ناپیوسته سال 1399 در  تیر و مرداد  ماه  سال 1399 ، بدينوسيله از كليه همكاراني كه مايل به همكاري مي باشند، جهت ثبت نام به شرح جدول ذيل تا تاريخ 18/04/1399 دعوت بعمل می آید. لازم به توضیح است در زمان اعلام همکاری ارائه کد ملی ، شماره حساب و شماره همراه الزامی می باشد. اولویت با همکارانی می باشد که سریعتر تماس حاصل فرمایند.

شماره تلفن 2723

تذکر:

  1. از همکاران لیسانس و بالاتر در امر مراقبت انتخاب خواهد شد.
  2. همکارانی که از بستگان درجه یک آنها در آزمون شرکت داشته باشند نمی توانند در آن جلسه آزمون همکاری داشته باشند .

 

ايام هفته

تاريخ برگزاری آزمون دکتری

تعداد خواهران جهت همکاري

تعداد برادران جهت همکاري

صبح پنجشنبه

26/04/1399

68

112

 

 

ايام هفته

تاريخ برگزاری آزمون کارشناسی ارشد

تعداد خواهران جهت همکاري

تعداد برادران جهت همکاري

صبح پنجشنبه

02/05/1399

59

165

عصر پنجشنبه

02/05/1399

24

42

صبح جمعه

03/05/1399

60

154

 

    ستاد برگزاري آزمون
اطلاعیه شورای آموزشی دانشگاه در مورد نحوه برگزاری امتحانات
اطلاعیه شورای آموزشی دانشگاه در مورد نحوه برگزاری امتحانات آخر ترم نیمسال دوم 99-98

اطلاعیه  شورای آموزشی دانشگاه در مورد نحوه برگزاری  امتحانات آخر ترم نیمسال دوم 99-98

با تشکر و قدردانی از تمام استادان، دانشجویان و کارکنان دانشگاه بابت همراهی و همدلی در برگزاری کلاسهای مجازی، جهت برگزاری هر چه بهتر امتحانات آخر ترم موارد زیر اعلام می شود.

  1. امتحانات طبق برنامه ریزی و زمانبندی ثبت شده در سامانه گلستان برگزار خواهد شد تمام امتحانات دروس نظری مقطع کاردانی و کارشناسی  بصورت مجازی و امتحانات مقاطع ارشد و دکترا با اعلام استاد درس به آموزش دانشکده بصورت حضوری و یا مجازی خواهد بود.
  2. برگزاری امتحان پایان ترم الزامی بوده و زمان برگزاری امتحان قابل تغییر نیست.
  3.  امتحانات در یکی از سامانه های  سما لایو، نیما و ZCS برگزارخواهد شد. دانشجویان گرامی جهت اطلاع از زمان امتحانات به سامانه گلستان مراجعه کنند. اطلاعات بیشتر در مورد نحوه امتحان توسط اساتید ارائه خواهد شد.
  4. زمان امتحان تمام دروس در سامانه سما لایو تعریف شده و در سامانه نیما نیز  بصورت کلاس جبرانی تعریف خواهد شد. ثبت درس و امتحان در سامانه ZCS و اطلاع رسانی و هماهنگی به دانشجویان با استاد درس است.
  5. دانشجویان عزیز جهت برگزاری بهتر امتحانات حداکثر تلاش خود را در تهیه امکانات سخت افزاری و نرم افزاری بعمل آورند.
  6. توصیه می شود دانشجویان با آرامش کامل در امتحانات شرکت نمایند.
  7. نام کاربری و رمز عبور دانشجویان در سامانه سما لایو همان نام کاربری و رمز عبور نیما می باشد.

آدرس سامانه نیما : https://vclass.znu.ac.ir

آدرس سامانه سما : https://samalive.ir  دریافت فایل راهنما
اطلاعیه پایان کلاسها و چگونگی برگزاری امتحانات
اطلاعیه پایان کلاسها و چگونگی برگزاری امتحانات نیمسال دوم سال تحصیلی 99-98 (دانشگاه زنجان)

اطلاعیه پایان کلاسها و چگونگی برگزاری  امتحانات نیمسال دوم سال تحصیلی 99-98

 ضمن تشکر از اعضای محترم هیأت علمی و دانشجویان عزیز که با صبوری و مشارکت فعال خود زمینه استمرار برنامه‌های آموزشی دانشگاه را فراهم آورده‌اند، مصوبات شورای آموزشی در مورد پایان ترم تحصیلی و آغاز امتحانات پایان ترم ( مورد تائید هیات رئیسه دانشگاه ) بشرح زیر اعلام می‌گردد:

1. آموزش دروس نظری نیمسال جاری بر اساس تقویم آموزشی کماکان به صورت الکترونیکی تا اخر ترم برای تمام مقاطع ادامه خواهد یافت و تشکیل کلاسها بصورت حضوری امکان پذیر نیست.

2. با توجه به شرایط خاص بوجود آمده، با تمدید دو هفته نسبت به تقویم آموزشی، پایان کلاسها تاریخ 1399.04.04 و شروع امتحانات از تاریخ 1399.04.10 خواهد بود. زمانبندی برگزاری امتحانات طبق برنامه ترم 982 ثبت شده در سامانه گلستان با تاخیر دو هفته ( طبق جدول پیوست) انجام خواهد گرفت.  

3. برگزاری امتحانات مقطع کارشناسی بصورت الکترونیکی خواهد بود. برگزاری امتحان در ساعت اعلام شده برای هر درس الزامی است. اساتید محترم می توانند نمره نهایی را بر اساس امتحان آخرم ترم و ارزیابی های  مستمر گزارش نمایند. قواعد و ضوابط امتحان متعاقبا اعلام خواهد شد.

ارزیابی پایانی دانشجویان با کمک سامانه مجازی انجام شده و حضور دانشجویان در این سامانه الزامی و به منزله حضور و غیاب در جلسه امتحان است

  • همکاران گرامی در فرصت باقی مانده  نیمسال با استفاده از روشهای مختلف که در ذیل به آنها اشاره شده نسبت به ارزیابی دروس اقدام نمایند و توصیه می شود که  درصد نمره ارزیابی مستمر نسبت به حالت عادی بالاتر لحاظ شود.

          1) اجرای آزمون کوتاه با استفاده از امکانات فضای مجازی

          2) ارائه تمرین یا تکلیف

         3) تعریف پروژه­های مختلف برای یک درس به شرط آن که برای اجرای آن لزومی به خارج شدن از منزل یا نقض مقررات

          فاصله‌گذاری اجتماعی نباشد.

          4) ارزیابی شفاهی در جلسات کلاس درس در سامانه نیما

          5) سایر روش‌های خلاقانه با نظر استاد درس

4. امتحانات مقاطع کارشناسی ارشد و دکترا طبق توافق استاد با دانشجویان بصورت حضوری و یا مجازی امکان پذیر است. در هر صورت برگزاری امتحان ضروری است و نمره نهایی با توجه به نتیجه امتحان، ارزیابی مستمر و پروژه های درسی توسط استاد اعلام می گردد. امتحان حضوری و یا الکترونیکی بر طبق برنامه امتحانی ثبت شده در سامانه گلستان برای ترم 982 با دو هفته تاخیر( طبق جدول پیوست) خواهد بود. طبق هماهنگی استاد با آموزش دانشکده حداقل دو هفته قبل از شروع امتحانات، حضوری و یا الکترونیکی بودن امتحان مشخص و به آموزش دانشکده رسما اعلام شود. در صورت توافق استاد و دانشجویان برای برگزاری حضوری امتحان، دانشگاه امکانات لازم را با رعایت پروتکل های بهداشتی فراهم خواهد نمود.

5. دروس عملی و کارگاهی پس از اعلام رفع محدودیت‌ها بنابر اعلام مراجع رسمی در تابستان با اولویت دانشجویان ترم آخر برگزار خواهد شد. زمان دقیق و نحوه انجام آن متعاقباً اطلاع رسانی می‌گردد. دانشجویانی که در نیمسال جاری دانش آموخته می‌شوند می‌توانند واحدهای اخذ شده را بر اساس برنامه ارائه شده بگذرانند. ضمناً امکان حذف درس نیز برای سایر دانشجویان وجود دارد.

6. براساس آئین نامه آموزشی دانشجویان دوره کارشناسی در صورت مشروطی، در نیمسال بعدی حداکثر تا ۱۴ واحد می‌توانند اخذ کنند. این محدودیت برای دانشجویانی که در نیمسال جاری مشروط شوند، به شرط داشتن معدل کل بالاتر از ۱۲، در نیمسال بعد اعمال نخواهد شد.

7. حذف درس یا دروس در مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد به ترتیب سه درس و یک درس بدون در نظر گرفتن نصاب حداقل واحد و محدودیت دیگر تا 10 روز قبل از امتحانات امکان پذیر است.

8. کلیه تقاضاهای مربوط به حذف درس و حذف ترم دانشجویان بر اساس دستورالعمل و بخشنامه‌های ابلاغی معاونت آموزشی و بنابر مقتضیات رشته، در دانشکده ها مورد بررسی قرار میگیرد. بررسی درخواست حذف ترم بدون احتساب در سنوات با کمیسیون موارد خاص می باشد.

9. با توجه به ضرورت رسیدگی به درخواست‌های دانشجویان درباره امور آموزشی، بررسی و تصویب پیشنهاده پایان نامه و رساله، دفاع پایان نامه …، حضور اعضای محترم هیأت علمی به منظور انجام فعالیت آموزشی و پژوهشی از تاریخ 1399.03.17 مورد انتظار است.

10. به منظور وحدت رویه و برنامه ریزی های مناسب، تصمیم گیری درخصوص موضوعات آموزشی صرفاً مطابق با مصوبات ابلاغ شده از حوزه آموزش دانشگاه  صورت پذیرد و از تصمیمات مغایر با مصوبات ابلاغی خودداری گردد.

 

 جدول نحوه جابجایی تاریخ امتحانات نیمسال دوم سال تحصیلی 99-1398

روز  امتحان

ایام هفته قبلی

تاریخ امتحان قبلی

ایام هفته جدید

تاریخ امتحان جدید

1

سه شنبه

1399.03.27

سه شنبه

1399.04.10

2

پنجشنبه

1399.03.29

پنجشنبه

1399.04.12

3

شنبه

1399.03.31

شنبه

1399.04.14

4

يکشنبه

1399.04.01

يکشنبه

1399.04.15

5

دوشنبه

1399.04.02

دوشنبه

1399.04.16

6

سه شنبه

1399.04.03

سه شنبه

1399.04.17

7

چهار شنبه

1399.04.04

چهار شنبه

1399.04.18

8

پنجشنبه

1399.04.05

پنجشنبه

1399.04.19

9

شنبه

1399.04.07

شنبه

1399.04.21

10

يکشنبه

1399.04.08

يکشنبه

1399.04.22

11

دوشنبه

1399.04.09

دوشنبه

1399.04.23

12

سه شنبه

1399.04.10

سه شنبه

1399.04.24

13

چهار شنبه

1399.04.11

چهار شنبه

1399.04.25

 

 
ارزشیابی از کیفیت و نحوه تدریس اساتید
ارزشیابی از کیفیت و نحوه تدریس اساتید در نیمسال دوم سال تحصیلی 99-98

ارزشیابی از کیفیت و نحوه تدریس اساتید

به اطلاع كليه دانشجويان محترم مي رساند امكان ارزشيابي از كيفيت و نحوه تدريس اساتيد در سامانه گلستان فراهم گرديده است . لذا الزامي است كه كليه دانشجويان تا مورخه 09/04/1399شخصا نسبت به تكميل فرم هاي ارزشيابي در سامانه گلستان اقدام نمايند.لازم به توضيح است دانشجوياني كه اقدام به ارزشيابي ننمايند. زمان انتخاب واحد نيمسال آتي براي آندسته از دانشجويان با تاخير فعال خواهد شد.
اعلام اسامی دانشجویان برتر کارشناسی و کارشناسی ارشد
اعلام اسامی دانشجویان برتر کارشناسی و کارشناسی ارشد بر اساس سال ورود به دانشگاه در هر رشته

اعلام اسامی دانشجویان برتر کارشناسی و کارشناسی ارشد بر اساس سال ورود به دانشگاه در هر رشته​

 

ضمن آرزوی موفقیت برای تمامی دانشجویان در کسب علم و معرفت بدینوسیله نفرات اول مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد بر اساس سال ورود به دانشگاه، در هر رشته اعلام میگردد.

جهت مشاهده اسامی نفرات برتر بر روی دانشکده مورد نظر کلیک نمایید:

نفرات اول  کارشناسی ارشد 

نفرات اول  کارشناسی دانشکده کشاورزی

نفرات اول کارشناسی دانشکده علوم

نفرات اول کارشناسی دانشکده علوم انسانی

نفرات اول کارشناسی دانشکده مهندسی
پذیرش بدون آزمون استعدادهای درخشان
پذیرش بدون آزمون استعدادهای درخشان در دوره تحصیلی کارشناسی ارشد و دوره تحصيلي دکتری سال 1399

دانشگاه زنجان طبق آيين نامه «پذیرش بدون آزمون استعدادهای درخشان در دوره تحصیلی کارشناسی ارشد به شماره 300430/و، مورخ 06/11/98 همچنين آيين نامه پذيرش بدون آزمون استعداد درخشان در دوره تحصيلي دکتری به  شماره 237200/21 مورخ 16/12/93 اقدام به پذيرش دانشجو در مقاطع مذكور مي نمايد .

داوطلبان دارای شرایط  پس از مطالعه دقيق آیین نامه های  ياد شده كه متن كامل به پیوست آورده شده است، بایستی فرم­های مربوطه را به صورت اشاره شده تكميل و از تاريخ 01/02/1399 تا پايان وقت اداري مورخ 31/02/1399  صرفا در سامانه گلستان به آدرسhttp://golestan.znu.ac.ir مطابق راهنماي ثبت نام بارگذاري نموده و ثبت نام خود را تکمیل نمایند. لازم به ذكر است هيچ مدركي به صورت حضوری یا پستی پذيرفته نخواهد شد.

پذيرش دانشجوی بدون آزمون در مقاطع كارشناسي ارشد و دکتری مطابق لیست هاي رشته­ های پیوست صورت مي گيرد. شرايط و ضوابط شركت در اين فراخوان به شرح زير مي باشد:

الف) دارا بودن صلاحیت­های عمومی داوطلبان

ب) دارا بودن شرايط اختصاصي داوطلبان پذيرش بدون آزمون (مطابق آیین­ نامه­ ها­ی پیوست)

ج) ارسال مدارك لازم جهت شرکت در فراخوان

مدارك لازم جهت شركت در فراخوان کارشناسی ارشد: دریافت مدارک

1- تصوير گواهي (پانزده درصد برتر در شش نيمسال) تاييد شده توسط دانشگاه محل تحصیل كارشناسي (فرم شماره 1 براي دانشجويان دانشگاه زنجان ((فرم باید به صورت تایپ شده ارسال شود)) و فرم شماره 2 براي دانشجويان ساير دانشگاهها((فرم باید به صورت تایپ شده و در سربرگ دانشگاه باشد))

2-تصوير شناسنامه و کارت ملی

3- واریز مبلغ600000 ریال (شصت هزار تومان) به حساب درآمدهای اختصاصی دانشگاه زنجان از طريق سامانه گلستان (قابل ذکر است مبلغ واریزی به هیچ وجه قابل استرداد نیست).

4- ریز نمرات شش نیمسال حداکثر در دو صفحه ((دانشجویان دانشگاه زنجان نیازی به ارسال ریز نمرات ندارند))

مدارك جهت شركت در فراخوان مقطع دکتری (Ph.D): دریافت مدارک

1-تصوير فرم اعلام وضعيت مقطع كارشناسي ارشد (فرم شماره 1)

2- تصوير فرم اعلام وضعيت مقطع كارشناسي (فرم شماره 2)

3- تصوير مشخصات مستندات پژوهشی (فرم شماره 3)

4- تصوير صفحه­ی اول پایان نامه، مستندات پژوهشی (شامل چاپ یا پذیرش مقاله­ها، و سایر مستندات مطابق جدول مستندات پژوهشی آیین­نامه­ی شماره 237200/21 مورخ 16/12/93). نكته کسب حداقل 7 امتیاز از بند 1 جدول امتیازات پژوهشی الزامی است.(مدارک به صورت فایل فشرده بارگذاری شود)

5- واریز مبلغ 850000 ریال (هشتاد و پنج هزار تومان) به حساب درآمدهای اختصاصی دانشگاه زنجان از طريق سامانه

 (قابل ذکر است مبلغ واریزی به هیچ وجه قابل استرداد نیست)

د) نكات قابل توجه

1. دانشگاه در بررسي مدارك داوطلب، دانشگاه محل تحصيل مقاطع قبلي را مد نظر قرار داده و ضريب همترازي دانشگاه را اعمال خواهد كرد

2. دانشجويان مقطع كارشناسي ناپيوسته طبق آيين نامه مجاز به شركت در اين فراخوان نيستند.

3.دانشجویان دانشگاه زنجان که بیش از دو نیمسال را در سایر دانشگاهها به صورت مهمان گذرانده باشند مانند دانشجویان سایر دانشگاهها خواهند بود

4. فرم‌های بایستی به صورت تایپ شده، کامل و بدون خط خوردگی باشد و دانشجویان سایر دانشگاهها باید فرمها را در سربرگ دانشگاه مبدا تکمیل نمایند. توجه شود فرم هایی که به صورت دستی و یا ناقص تکمیل شود مورد بررسی قرار نمی گیرد.

توجه : زمان مصاحبه داوطلبان مقطع دكتري متعاقبا اعلام خواهد شد

آدرس كانال اطلاع رساني در تلگرام : estedadzanjan@