خانه  :: اساتید  :: اخبار

برگزاری جشنواره فرهنگی هنری بانوان دانشگاهی
حضور ریاست دانشگاه به همراه معاون اداری و مالی دانشگاه در نمایشگاه صنایع دستی بانوان دانشگاهیدکتر محسن نجفیان رییس دانشگاه به همراه دکتر بهرام ملکی معاون اداری و مالی دانشگاه در نمایشگاه صنایع دستی بانوان دانشگاهی حضور یافتند.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه جشنواره فرهنگی و هنری بانوان شاغل و دانشجویان دختر دانشگاه های استان زنجان با رویکرد کارافرینی از 10 آبان ماه به مدت 3 روز در محل کارخانه کبریت زنجان شروع و تا 12 آبان برپا می باشد.

این نمایشگاه با هدف معرفی همکاران و دانشجویان هنرمند و خانم های دارای مهارت به جامعه دانشگاهی و فروش آثار و محصولات و دست سازه های هنری و صنایع دستی برگزار شده است.

نمایشگاه صنایع دستی و هنرهای تجسمی مجموعا در 44 غرفه حاوی رشته های زیورآلات سنتی، گلیم، تابلو فرش، پته دوزی، سرمه دوزی، عروسک سازی، قلم زنی و نقاشی سیاه قلم، محصولات چرم، نقاشی روی پارچه، نقاشی روی اجسام، نمد، محصولات چوب و... مشغول به فعالیت می باشد.

در این رویداد دانشگاه های: علوم پزشکی، تحصیلات تکمیلی، آزاد، پیام نور و دانشگاه زنجان شرکت نموده اند که تعداد غرفه های تحت پوشش دانشگاه زنجان 20 غرفه می باشد.

امروز آخرین فرصت برای بازدید علاقه مندان از این هنرهای دستی بوده و درب های نمایشگاه از ساعت 15 الی 19 به روی مراجعین باز خواهد بود.

 

عکس های جشنواره را در آلبوم تصاویر دانشگاه مشاهده نمایید.

 

 

;
ارسال شده در مورخه: 12-08-1398

آخرين اخبار با موضوع: دفتر ریاست و روابط عمومی

دعوت به شرکت در جشنواره

جشنواره فرهنگی و هنری بانوان شاغل و دانشجویان دختر دانشگاه های استان زنجان- آبان 98 (08-08-1398)

   

تسلیت درگذشت دانشجویان و دانش‌آموختگان دانشگاه خواجه نصیر

تسلیت سانحه تصادف اتوبوس زائران اربعین حسینی(ع) که منجر به فوت پنج تن از دانشجویان دانشگاه صنعتی خواجه نصیر شد (21-07-1398)

   

همایش هفته جهانی فضا ویژه دانش آموزان متوسطه اول شهر زنجان

17 مهرماه 98، سالن همایش های بین المللی غدیر دانشگاه زنجان (15-07-1398)

   

اطلاعیه بنیاد ملی نخبگان

شناسایی و پشتیبانی از فعالیت های علمی و فرهنگی دانشجویان مستعد تحصیلی کشور (02-07-1398)

   

پربازدیدترین مطلب در زمینه:
دفتر ریاست و روابط عمومی

تجلیل از اساتید برتر آموزشی دانشگاه