خانه  :: اساتید  :: اخبار

برگزاری جشنواره فرهنگی هنری بانوان دانشگاهی
حضور ریاست دانشگاه به همراه معاون اداری و مالی دانشگاه در نمایشگاه صنایع دستی بانوان دانشگاهیدکتر محسن نجفیان رییس دانشگاه به همراه دکتر بهرام ملکی معاون اداری و مالی دانشگاه در نمایشگاه صنایع دستی بانوان دانشگاهی حضور یافتند.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه جشنواره فرهنگی و هنری بانوان شاغل و دانشجویان دختر دانشگاه های استان زنجان با رویکرد کارافرینی از 10 آبان ماه به مدت 3 روز در محل کارخانه کبریت زنجان شروع و تا 12 آبان برپا می باشد.

این نمایشگاه با هدف معرفی همکاران و دانشجویان هنرمند و خانم های دارای مهارت به جامعه دانشگاهی و فروش آثار و محصولات و دست سازه های هنری و صنایع دستی برگزار شده است.

نمایشگاه صنایع دستی و هنرهای تجسمی مجموعا در 44 غرفه حاوی رشته های زیورآلات سنتی، گلیم، تابلو فرش، پته دوزی، سرمه دوزی، عروسک سازی، قلم زنی و نقاشی سیاه قلم، محصولات چرم، نقاشی روی پارچه، نقاشی روی اجسام، نمد، محصولات چوب و... مشغول به فعالیت می باشد.

در این رویداد دانشگاه های: علوم پزشکی، تحصیلات تکمیلی، آزاد، پیام نور و دانشگاه زنجان شرکت نموده اند که تعداد غرفه های تحت پوشش دانشگاه زنجان 20 غرفه می باشد.

امروز آخرین فرصت برای بازدید علاقه مندان از این هنرهای دستی بوده و درب های نمایشگاه از ساعت 15 الی 19 به روی مراجعین باز خواهد بود.

 

عکس های جشنواره را در آلبوم تصاویر دانشگاه مشاهده نمایید.

 

 

;
ارسال شده در مورخه: 12-08-1398

آخرين اخبار با موضوع: دفتر ریاست و روابط عمومی

پیام بهار، نوشتن و بازآفرینی برای طبیعت و انسان است

حلول سال نو و بهار را به همه همکاران گرامی و دانشجویان عزیز تبریک و تهنیت عرض می نمایم (27-12-1398)

   

برگزاری مراسم درختکاری در دانشگاه

مراسم درختکاری با حضور ریاست دانشگاه و مسئولین در زمینی با مساحت 1.8 هکتار برگزار گردید (20-12-1398)

   

انتصابات صورت گرفته در ماه های اخیر

طی ماه های اخیر با احکامی از سوی ریاست دانشگاه انتصاباتی انجام شد (19-12-1398)

   

تبریک راهیابی عضو هیأت علمی دانشگاه زنجان به مجلس

راهیابی جناب آقای دکتر مصطفی طاهری عضو هیات علمی گروه برق دانشگاه زنجان را به مجلس شورای اسلامی تبریک می گوییم (14-12-1398)

   

پربازدیدترین مطلب در زمینه:
دفتر ریاست و روابط عمومی

تجلیل از اساتید برتر آموزشی دانشگاه