خانه  :: اساتید  :: اخبار

گزارش برگزاری ویژه برنامه هفته دفاع مقدس
.بسمه تعالی

 

به مناسبت هفته دفاع مقدس ویژه برنامه ای جهت گرامیداشت این هفته روز سه شنبه 2 مهر 98 در جوار مزار مطهر شهدای گمنام دانشگاه زنجان با حضور ریاست محترم دانشگاه ، اعضای محترم هیت رئیسه ، همکاران شاهد و ایثارگر ، اساتید ، کارکنان و دانشجویان با سخنرانی سرداردکتر ناصر بیات و با حضور شاعر توانمند و نامی کشور استاد کلامی برگزار گردید .

در این مراسم پس از تلاوت آیاتی از قرآن مجید ؛ آقای دکتر ملکی معاونت محترم اداری و مالی از رزمندگان و جانبازان سرافراز کشورمان ؛ ضمن عرض خیر مقدم به حاضرین ، خاطره ای مختصری از زمان دفاع مقدس بیان کردند ، سپس آقای سردار دکتر ناصر بیات ، سخنران ویژه مراسم نیز ضمن بیان موضوعاتی در خصوص مسائل دفاع مقدس و تشریح آن و بیان اینکه امنیت و آسایش امروز جامعه مدیون و مرهون حماسه سازی ها و رشادت های رزمندگان و ایثارگران میباشد ، خاطراتی را از آن دوران بازگو نمودند .

سپس شاعر توانمند کشور استاد کلامی خاطراتی را از حضور مسئولین دانشگاه در دوران دفاع مقدس که همرزم بودند بازگو کرده و شعری زیبا و پر محتوایی با مطلع " این است دفاع مقدس " سرودند و سپس حاضرین مزار مطهر شهدای گمنام را عطرافشانی و گلباران کردند و از شرکت کنندگان گرامی در ایستگاه صلواتی پذیرایی به عمل آمد. و در خاتمه نماز ظهر و عصر در مسجد باقر العلوم (ع) دانشگاه به جماعت اقامه گردید.

 

امور شاهد و ایثارگران
و بسیج کارکنان دانشگاه زنجان

 

جهت مشاهده تصاویر لطفا اینجا کلیک نمائید.


ارسال شده در مورخه: 06-07-1398

آخرين اخبار با موضوع: امور دانشجویان شاهد و ایثارگر

مسابقه سراسری امید ولایت

بر اساس بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی (28-07-1398)

   

یاد آوردی مجدد

فعال شدن سامانه نقل و انتقال دانشجویان شاهد و ایثارگر (09-04-1398)

   

اماما عهدی که با تو بستیم ، با جان ودل بر آن عهد هستیم

دشمنان بدانند،اگر ازسرهایمان کوه ها بسازند هرگز فرزندانمان درکتاب تاریخ نخواهندخواندکه امام خامنه ای تنها ماند (12-03-1398)

   

روز جهانی قدس گرامی باد

پایان عمر اسرائیل بستگی به اشاره پلک رهبرم دارد-فان حزب الله هم الغالبون (07-03-1398)

   

پربازدیدترین مطلب در زمینه:
امور دانشجویان شاهد و ایثارگر

هفته دفاع مقدس گرامی باد