خانه  :: اساتید  :: اخبار

گزارش کمکهای اهدایی اعضای هیئت علمی و کارکنان دانشگاه به سیل زدگان
همکاران دانشگاه با خرید لوازم سرمایشی مجموعاً 610500000 ريال به هموطنان سیل زده کمک کردند.گزارش نهایی کمک اعضای هیئت علمی و کارکنان دانشگاه به سیل زدگان

دانشگاهیان دانشگاه زنجان از همان روزهای نخست سیل، به یاری هموطنان آسیب دیده شتافتند.

چنانچه وعده کرده بودیم گزارش نهایی روند اقدامات انجام شده برای کمک رسانی را به شرح ذیل باطلاع می رسانیم.
 
مجموع کمکهای نقدی (کسر از حقوق) همکاران محترم دانشگاه زنجان به سیل زدگان، بالغ بر 519500468 ريال گردید و علاوه بروجه مذکور، مبلغ 62600000 ريال کمک نقدی نیز توسط غیرهمکاران نیز به حساب واریز گردید و نهایتاً بمنظور تأمین مبلغ هزینه خریدهای انجام شده، مبلغ 17899532 ريال نیز از محل کمکهای در اختیار کمیته خیرین تأمین گردید.

و بدین طریق مجموع مبالغ اهدایی 610500000 ريال گردید.

باتوجه به نیازسنجی های انجام شده از منطقه و گرمای روزافزون مناطق سیل زده و همچنین گزارشهای رسانه ای، تأمین قسمتی از نیازهای به وسایل سرمایشی در اولویت اقدام قرار گرفت.

برحسب تصمیم مذکور تعداد 24 دستگاه یخچال 9فوت به بهای هر دستگاه 17100000 ريال و 23 دستگاه کولر پرتابل به بهای هر دستگاه 8700000 ريال به کمترین بهای ممکنه توسط کارپرداز محترم دانشگاه خریداری شد.

نظربه محدودیت تعداد خریداری شده و مشکلاتی جهت هماهنگی تعیین افراد اولویت دار، با هماهنگی و همکاری در جلب مشارکتها،  تعداد 48 دستگاه یخچال مشابه مذکور نیز باعنوان رزمندگان 8سال دفاع مقدس تهیه گردید و کل کمک در قالب یک کاروان با عنوان کمکهای اهدایی کارکنان و اعضای هیئت علمی و رزمندگان 8سال دفاع مقدس به منطقه ارسال شد.

و نهایتاً کمکها حسب نیازسنجی های اولیه انجام شده توسط دستگاههای مستقر و ناظر و نهایی کردن لیست در حضور معتمدین محلی و نماینگان دانشگاه و رزمندگان دفاع مقدس، حضوراً تحویل خانواده های واجد شرایط گردید.

 

اعتماد، همراهی و همکاری دانشگاهیان عزیز در یاری به هموطنان، مایه افتخار و دلگرمی است.


گزارش تصویری ارسال کمکها را می توانید در این لینک مشاهده فرمائید.


ارسال شده در مورخه: 18-03-1398