خانه  :: اساتید  :: اخبار

ثبت نام دانشجویان جدیدالورود واحدهای مختلف معاونت دانشجویی
ثبت نام دانشجویان جدیدالورود واحد های اداره رفاه (تسهیلات وام)، اداره خوابگاه، اداره تغذیه و...ثبت نام واحدهای معاونت دانشجویی

اداره رفاه دانشجویان

مراحل ثبت نام سامانه صندوق رفاه دانشجویان:

ضمن تبریک و آرزوی موفقیت برای پذیرفته شدگان عزیز به اطلاع می‌رساند ثبت نام سامانه صندوق رفاه جهت بهره مندی از تسهیلات دانشجویی (وام) و خوابگاه الزامی می باشد

 • ثبت نام سامانه صندوق رفاه دانشجویان پس از نهایی شدن ثبت نام در سامانه گلستان امکان پذیر می باشد، لذا از تلاش برای ثبت نام، قبل از نهایی شدن ثبت نام گلستان خودداری نموده و از طرح سوال در این زمینه اجتناب کنید.
 • راهنمای ثبت نام در سامانه صندوق رفاه دانشجویان به آدرس Refah.swf.ir
 • راهنمای ثبت مقطع در سامانه صندوق رفاه دانشجویان
 • زمان بندی ثبت نام وام های دانشجویی متعاقبا اعلام خواهد شد. ولی جهت آماده سازی سند تعهد محضری برای ضمانت وام های دانشجویی نسبت به دانلود فرم تعهد محضری از اینجا اقدام نموده و سپس برای سپردن تعهد به دفاتر اسناد رسمی مراجعه فرمائید. متعاقبا نحوه ثبت تعهد محضری در سامانه صندوق رفاه دانشجویان و درخواست وام اعلام خواهد شد.

مراحل ثبت نام خوابگاه:

 • ضمن تبریک و آرزوی موفقیت برای پذیرفته شدگان عزیز به اطلاع می‌رساند ثبت نام خوابگاه‌ها برای دانشجویان به شرح زیر اعلام می‌گردد.( لازم است پذیرفته شدگان عزیز   قبل از ورود به سامانه خوابگاهی در سامانه آموزشی دانشگاه (سامانه گلستان) ثبت نام و شماره دانشجویی اخذ نمایند.)
 • ثبت نام در سامانه جامع صندوق رفاه دانشجویان(refah.swf.ir) و درخواست اقامت خوابگاه برای نیمسال اول 1402، پس از نهایی شدن ثبت نام در سامانه گلستان.
 • مراجعه به سامانه خوابگاهی یاس به آدرس  http://dorm.znu.ac.ir  جهت پیش ثبت نام و تقاضای خوابگاه (ویژه دانشجویان غیر بومی متقاضی استفاده ازخوابگاه) (فایل راهنمای پیش ثبت‌نام)
 • توضیحات :
 • 1- بارگذاری فایل مدارک درخواستی در پورتال خوابگاه جهت اسکان در خوابگاه ضروری می باشد
 • 2- انتخاب اتاق برای دانشجویان دکتری به صورت اینترنتی بوده و دانشجویان می بایست از تاریخ21/6/1402 الی26/6/1402 به سامانه http://dorm.znu.ac.ir  مراجعه و نسبت به رزرو اتاق اقدام نموده و طبق توضیحات زیر نسبت به پرداخت هزینه خوابگاه اقدام نمایند.(راهنمای انتخاب اتاق)
 • 3ـ دانشجویانیکه خوابگاه‌های فاطمیه 5 (ویژه خواهران) و خوابگاه روغنی زنجانی (ویژه برادران) را انتخاب می نمایند ضروریست پس از تأیید اتاق از ابتدای مهر ماه نسبت به واریز اجاره بهای خوابگاه از طریق سامانه جامع صندوق رفاه دانشحویان اقدام نمائید.
 • 4ـ دانشجویانیکه خوابگاه نجفی (ویژه خواهران) را انتخاب می‌نمایند ضروریست پس از تأیید اتاق توسط اداره خوابگاه‌ها در هنگام مراجعه به دانشگاه نسبت به پرداخت اجاره بهاء خوابگاه اقدام و معرفی اسکان دریافت نمایند
 • جهت کسب اطلاعات بیشتر و نیز آگاهی از میزان اجاره بهاء خوابگاه به آدرس   https://www.znu.ac.ir/stu-vp/goals-activitiesمراجعه ویا با شماره تلفن‌های 02433052704 و 02433052298 (خوابگاه‌های برادران)  02433052428 و 02433052665(خوابگاه‌های خواهران) تماس حاصل فرمایید.

مراحل ثبت نام اداره تغذیه

جهت فعال سازی کارت تغذیه و استفاده از سلف دانشجویی اینجا  را کلیک کنید.

مراحل ثبت نام مرکز بهداشت  و درمان

ضمن آرزوی موفقیت و سلامتی برای تمامی دانشجویان جدید الورود ،ضروریست جهت تکمیل فرآیند ثبت نام با مراجعه به لینک  نسبت به تکمیل کارنامه الکترونیکی سلامت اقدام نموده و کد رهگیری را اخذ نمائید.

ضمناً جهت آگاهی از خدمات قابل ارائه در مرکز بهداشت دانشگاه زنجان اینجا را کلیک کنید

اطلاعیه مرکز بهداشت روان و مشاوره دانشگاه زنجان

جهت آگاهی از راههای ارتباطی مرکز بهداشت روان و تکمیل پرسشنامه طرح پایش سلامت روان دانشجویان اینجا  را کلیک کنید


ارسال شده در مورخه: 14-06-1402

آخرين اخبار با موضوع: اداره رفاه دانشجویی

ثبت نام وام مسکن متاهلی

فراهم شدن شرایط درخواست وام مسکن متاهلی برای دانشجویان شاغل و غیر شاغل و تمدید مهلت درخواست تا 28 اردیبهشت (22-02-1403)

   

انتخابات شورای صنفی دانشجویی(فراخوان دوم)

آغاز فرآیند اطلاع رسانی و ثبت نام داوطلبان کاندیداتوری شورای صنفی دانشجویی(فراخوان دوم و نهائی) (09-02-1403)

   

انتخابات شورای صنفی دانشجویی

آغاز فرآیند اطلاع رسانی و ثبت نام داوطلبان کاندیداتوری شورای صنفی دانشجویی (01-02-1403)

   

ارائه حضوری مدارک وام جهت تائید وام

ارائه حضوری مدارک وام جهت تائید وام خصوصا ضروری و ودیعه مسکن الزامی می باشد (01-02-1403)

   

پربازدیدترین مطلب در زمینه:
اداره رفاه دانشجویی

آغاز ثبت نام وام های دانشجویی