خانه  :: اساتید  :: اخبار

ثبت نام دانشجویان جدیدالورود واحدهای مختلف معاونت دانشجویی
ثبت نام دانشجویان جدیدالورود واحد های اداره رفاه (تسهیلات وام)، اداره خوابگاه، اداره تغذیه و...ثبت نام واحدهای معاونت دانشجویی

اداره رفاه دانشجویان

مراحل ثبت نام سامانه صندوق رفاه دانشجویان:

ضمن تبریک و آرزوی موفقیت برای پذیرفته شدگان عزیز به اطلاع می‌رساند ثبت نام سامانه صندوق رفاه جهت بهره مندی از تسهیلات دانشجویی (وام) و خوابگاه الزامی می باشد

 • جهت مشاهده فایل راهنمای ثبت نام سامانه صندوق رفاه دانشجویان اینجا کلیک کنید.
 • تذکر مهم: مبالغ وام های دانشجویی ذکر شده بر مبنای سال تحصیلی 1400-1399 می باشد و مبالغ جدید پس از اعلام رسمی صندوق رفاه دانشجویان اعلام می گردد.
 • در صورت داشتن هرگونه سوال در خصوص ثبت نام سامانه تسهیلات دانشجویی با شماره تلفن‌های 02433052777 و 02433052283  تماس حاصل فرمایید.

مراحل ثبت نام خوابگاه:

 • ضمن تبریک و آرزوی موفقیت برای پذیرفته شدگان عزیز به اطلاع می‌رساند ثبت نام خوابگاه‌ها برای دانشجویان به شرح زیر اعلام می‌گردد.( لازم است پذیرفته شدگان عزیز   قبل از ورود به سامانه خوابگاهی در سامانه آموزشی دانشگاه (سامانه گلستان) ثبت نام و شماره دانشجویی اخذ نمایند.)
 • 1 ـ مراجعه به سامانه خوابگاهی یاس به آدرس  http://dorm.znu.ac.ir  جهت پیش ثبت نام و تقاضای خوابگاه (ویژه دانشجویان غیر بومی متقاضی استفاده ازخوابگاه) (فایل راهنمای پیش ثبت‌نام)
 • توضیحات :
 • 1- بارگذاری فایل مدارک درخواستی در پورتال خوابگاه جهت اسکان در خوابگاه ضروری می باشد
 • 2- انتخاب اتاق برای دانشجویان دکتری به صورت اینترنتی بوده و دانشجویان می بایست از تاریخ7/6/1401 الی16/6/1401 به سامانه http://dorm.znu.ac.ir  مراجعه و نسبت به رزرو اتاق اقدام نموده و طبق توضیحات زیر نسبت به پرداخت هزینه خوابگاه اقدام نمایند.(راهنمای انتخاب اتاق)
 • 3ـ دانشجویانیکه خوابگاه‌های فاطمیه 5 (ویژه خواهران) و خوابگاه روغنی زنجانی (ویژه برادران) را انتخاب می نمایند ضروریست پس از تأیید اتاق از تاریخ 25/6//1401 با مراجعه به پرتال دانشجویی http://bp.swf.ir هزینه خوابگاه را پرداخت و در هنگام مراجعه به دانشگاه فیش آن را به اداره خوابگاه‌ها تحویل و معرفی اسکان دریافت نمایند.
 • 4ـ دانشجویانیکه خوابگاه نجفی (ویژه خواهران) را انتخاب می‌نمایند ضروریست پس از تأیید اتاق توسط اداره خوابگاه‌ها در هنگام مراجعه به دانشگاه نسبت به پرداخت اجاره بهاء خوابگاه اقدام و معرفی اسکان دریافت نمایند
 • جهت کسب اطلاعات بیشتر و نیز آگاهی از میزان اجاره بهاء خوابگاه به آدرس   https://www.znu.ac.ir/stu-vp/goals-activitiesمراجعه ویا با شماره تلفن‌های 02433052704 و 02433052298 (خوابگاه‌های برادران)  02433052428 و 02433052665(خوابگاه‌های خواهران) تماس حاصل فرمایید.

مراحل ثبت نام اداره تغذیه

جهت فعال سازی کارت تغذیه و استفاده از سلف دانشجویی اینجا  را کلیلک کنید.

مراحل ثبت نام مرکز بهداشت  و درمان

ضمن آرزوی موفقیت و سلامتی برای تمامی دانشجویان جدید الورود ،ضروریست جهت تکمیل فرآیند ثبت نام با مراجعه به لینک  نسبت به تکمیل کارنامه الکترونیکی سلامت اقدام نموده و کد رهگیری را اخذ نمائید.

اطلاعیه مرکز بهداشت روان و مشاوره دانشگاه زنجان

جهت تکمیل پرسشنامه طرح پایش سلامت روان دانشجویان اینجا  را کلیک کنید

 

 

 

 


ارسال شده در مورخه: 01-06-1401

آخرين اخبار با موضوع: اداره رفاه دانشجویی

ثبت نام دانشجویان جدیدالورود واحدهای مختلف معاونت دانشجویی

ثبت نام دانشجویان جدیدالورود واحد های اداره رفاه (وام)، اداره خوابگاه، اداره تغذیه و...(مقطع کارشناسی ارشد) (21-06-1402)

   

ثبت نام دانشجویان جدیدالورود واحدهای مختلف معاونت دانشجویی

ثبت نام دانشجویان جدیدالورود واحد های اداره رفاه (تسهیلات وام)، اداره خوابگاه، اداره تغذیه و... (14-06-1402)

   

اطلاع رسانی زمان شروع فرایند تسویه حساب دانش آموختگان

جهت جلوگیری از تک قسطه شدن بدهی های صندوق، پس از اتمام سنوات مجاز، در اسرع وقت نسبت به تسویه حساب اقدام نمائید (05-04-1402)

   

آغاز ثبت نام وام ضروری، ودیعه مسکن متاهلی و شهریه

ثبت نام وامهای ضروری و ودیعه مسکن متاهلی و شهریه تا 31/02/1402 . تمدیدثبت نام وام تحصیلی تا پایان ماه جاری. (16-02-1402)

   

پربازدیدترین مطلب در زمینه:
اداره رفاه دانشجویی

ثبت نام دانشجویان جدیدالورود واحدهای مختلف معاونت دانشجویی