خانه :: اساتید :: اخبار

اخبارمعاونت دانشجویی


اطلاعیه اداره خوابگاه‌ها
اطلاعیه اداره خوابگاه‌ها

قابل توجه دانشجویان محترم ساکن در خوابگاه‌های دانشجویی

      پیرو اطلاعیه‌های قبلی اداره خوابگاه‎ها مبنی برعدم دسترسی دانشجویان بدهکار به منوی انتخاب واحد سامانه گلستان در نیمسال دوم 1402-1401 به اطلاع می‌رساند با توجه به بروزرسانی پورتال دانشجویی صندوق رفاه و عدم امکان واریز اجاره بهاء خوابگاه و نیزعدم دریافت گزارش‌های لازم، استثنائاً انتخاب واحد دانشجویان بدهکار برای نیمسال دوم 1402-1401 غیر فعال نمی‌گردد. این دسته از دانشجویان می‌بایست در اولین فرصت پس از راه‌اندازی پورتال دانشجویی صندوق رفاه نسبت به پرداخت بدهی خود اقدام نمایند. بدیهی است ارائه خوابگاه در نیمسال بعدی منوط به تسویه حساب بدهی خوابگاه خواهد بود.

                                                                                                                                 معاونت دانشجويي

                                                                                                                                 اداره خوابگاه‌ها
ارتقاء سامانه صندوق رفاه دانشجویان
قطعی سامانه پورتال دانشجویی صندوق رفاه جهت ارتقاء سامانه به مدت پانزده روز از 1401/11/06

اطلاعیه

به اطلاع دانشجویان و دانش آموختگان گرامی می رساند، براساس اطلاع رسانی صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم، به منظور بروزرسانی اطلاعات و انتقال به سامانه جدید، پورتال دانشجویی صندوق رفاه  و فاز دو صندوق رفاه دانشجویان (سامانه کارشناسان اداره رفاه دانشجویان و اداره خوابگاه) از تاریخ 1401/11/06به مدت 15 روز از دسترس خارج می گردد. ارائه هر گونه خدمات تسویه حساب و پرداخت اقساط و بدهی در مدت زمان مذکور متوقف می گردد.

معاونت دانشجویی
قابل توجه دانشجویان گرامی
شیوه نامه حذف پزشکی در امتحانات دانشگاه زنجان

دانشجویان در طول امتحانات آخر ترم  به هیچ عنوان  نمی توانند غیبت نمایند مگر به علت :

1-بستری در بیمارستان،( به علت قابل قبول و زمان قابل قبول با ارائه شواهد و مدارک قانونی و کافی، که شامل برگه پذیرش دربیمارستان ، نسخه دارویی،آزمایشات انجام شده ،خلاصه پرونده ، برگه ترخیص از بیمارستان ،و رسید تسویه حساب مالی همگی ممهور به مهر بیمارستان باشد وزایمان ،با ارائه گواهی ولادت )

2-بستری سرپایی،

تبصره 1- در صورتی که دانشجویان به دلیل بیماری سر پایی ، در سر جلسه امتحان حاضر نشوند باید به موقع وقبل از شروع امتحان ،پزشک مرکز بهداشت ودرمان دانشگاه ایشان را دیده وبسته به صلاحدید پزشک تصمیم مقتضی برای همان روز گرفته شود.

تبصره 2- دانشجویی که در سر جلسه به علت بیماری قادر به ادامه امتحان نباشد،بعد از ثبت نام در جلسه امتحان ،با مطلع ساختن مسئولین آموزشی ، بلافاصله به مرکز بهداشت ودرمان دانشگاه زنجان مراجعه نموده و در صورت تایید مرکز بهداشت ودرمان ، درس مذکور حذف خواهد شد.

تبصره 3- . دانشجویان شهرستانی در صورتیکه به دلیل بیماری در شهرستان بستری شوند، قبل از شروع امتحانات، باید مرکز بهداشت ودرمان ومسئولین آموزش دانشکده را از وضعیت خود با خبر سازند.

3- مبتلایان به ناراحتی های اعصاب وروان به نحوی که شرکت در امتحان برای آنها میسرنباشد بایستی بر اساس گواهی های تایید شده درس راحذف نمایند.

4- مبتلایان بیماری های خاص ،در صورت مشکل جدی می توانند مدارک وگواهی های مربوطه را به مرکز بهداشت ودرمان برای حذف درس ارائه دهند.

**5- آخرین مهلت ارائه گواهی­های امتحانی به همراه فرم تکمیل شده به مرکز حد اکثرسه روز کاری بعد از روز امتحان مورد نظر خواهد بود.پس از آن به هیچ عنوان گواهی توسط مرکز تحویل گرفته نخواهد شد.
*فرم مذکور را می توانید از انتشارات ساختمان مرکزی نیز تهیه فرمایید.

مواردی از عدم پذیرش در کمسیون پزشکی*

·        برگه بستری سرپایی جزء موارد بستری در بیمارستان محسوب نمی­شود.

     -  بیماریهای سرپایی با تظاهرات بالینی جزئی که با مصرف دارو قابل کنترل باشد

     -   ارائه گواهی بدون مدارک تشخیصی همراه در خصوص بیماریهایی که تشخیص آنها مستلزم انجام اقدامات تشخیصی ( آزمایش ، رادیولوژی و ...) باشد

     -  ارائه گواهی مربوط به نیم سال قبل یا زمانهای گذشته.

   -   گواهی­هایی که دارای خط خوردگی و خدشه بوده یا اصل گواهی ارائه نگردد.

نکته مهم:
*در پایان یادآوری می­گردد که دارا بودن گواهی استعلاجی ( از هر مرکز پزشکی ) به مفهوم مجوز عدم شرکت در برنامه­ های آموزشی نمی­باشد بلکه کمسیون پزشکی دانشگاه مرجع رسیدگی و اعلام نظر در خصوص مدارک پزشکی فوق با در نظر گرفتن نوع و شدت بیماری و سوابق آموزشی دانشجو می­باشد.

 

                                                                           مرکز بهداشت و درمان دانشگاه زنجان

 کارگاه آموزشی آنلاین با موضوع :
چاقی، علل، عوارض و تاثیر آن بر دیابت

لینک وبینار:
http://194.225.24.96/webinar-health-department
برای ورود از کد ملی استفاده نمایید

  مرکز بهداشت و درمان دانشگاه زنجان
جایزه البرز ویژه نخبگان
شصت و یکمین سال جایزه البرز ویژه نخبگان

متقاضـیان می‌توانند مطابق دسـتورالعمل پیوست و زمـانبنـدي اعلام شده در پوستر به سامانه منـدرج در آن براي ثبت و بارگـذاري مدارك خود مراجعه نمایند.ضـمنا آقاي مشیري با شماره تماس 09127326687 در بنیاد البرز پاسخگوي سوالات احتمالی متقاضیان می‌باشد.

فایل دستورالعمل 1

فایل دستورالعمل 2
جشنواره ملی سلامت
اولین جشنواره ملی سلامت دانشجویان

به اطلاع کلیه دانشجویان عزیز می رساند که سازمان امور دانشجویان وزارت عتف به منظور ایجاد بستری برای مشارکت فعال و یک اقدام جمعی در حوزه سلامت روان و کشف استعدادهای برتر و معرفی، تقدیر و بهره برداری از این ظرفیت های کم نظیر دانشجویی اقدام به برگزاری جشنواره ملی سلامت دانشجویان نموده است. به همین منظور از دانشجویان علاقمند دعوت می­ شود جهت ارائه ایده ها و دستاوردهای خود در زمینه سلامت روان از طریق لینک زیر اقدام نمایند:

https://festival.saorg.ir/