خانه :: اساتید :: اخبار

اخباراطلاعیه ها/اخبار سایر مراکز


پذیرش دانشجو در موسسه آموزشي و پژوهشي امام خميني (ره)
موسسه آموزشي و پژوهشي امام خميني (ره) دانشجو می پذیرد
طرح توسعۀ فعالیت‌های علمی و فرهنگی دانشجویان مستعد تحصیلی کشور
بنیاد ملی نخبگان اعتبارها و تسهیلاتی را به دانشجویان برتر دانشگاه‌ها و مراکز آموزش‌عالی کشور اعطا می‌کند

 

بنیاد ملی نخبگان در چارچوب برنامه توسعه فعالیت‌های علمی و فرهنگی دانشجویان مستعد تحصیلی کشور، در سال تحصیلی 1402-1401، اعتبارها و تسهیلاتی را به دانشجویان برتر دانشگاه‌ها و مراکز آموزش‌عالی کشور اعطا می‌کند.

 

باسمه تعالی

اطلاعیه

 

طرح توسعۀ فعالیت‌های علمی و فرهنگی دانشجویان مستعد تحصیلی کشور در سال تحصیلی 1402-1401

(طرح شهید وزوایی)

 

به اطلاع می‌رساند بنیاد ملی نخبگان در چارچوب برنامه توسعه فعالیت‌های علمی و فرهنگی دانشجویان مستعد تحصیلی کشور، در سال تحصیلی 1402-1401، اعتبارها و تسهیلاتی را به دانشجویان برتر دانشگاه‌ها و مراکز آموزش‌عالی کشور اعطا می‌کند.

مهم‌ترین نکات برای ثبت درخواست بهره‌مندی از این برنامه به شرح زیر است:

دانشجویان هر یک از دانشگا‌ها و مراکز آموزش عالی کشور که واجد شرایط مذکور در «شیوه‌نامه توسعه فعالیت‌های علمی و فرهنگی دانشجویان مستعد تحصیلی کشور در سال تحصیلی 1402-1401» هستند، می‌توانند درخواست خود را از طریق سامانه اطلاعاتی بنیاد، به نشانی sina.bmn.ir، ارائه کنند.
 

فرایند ثبت‌نام آن دسته از متقاضیانی که در حال حاضر دانشجو هستند، از هفدهم خرداد ماه آغاز می‌شود و لازم است این دانشجویان اطلاعات و مستندات خود را به همراه تصاویر مربوط، در سامانه سینا بارگذاری یا به‌روزرسانی کنند.
 

ثبت‌نام دانش‌آموختگان دانشگاه‌ها که در مهرماه سال جاری در دوره‌های تحصیلی کارشناسی‌ارشد یا دکتری تخصصی در یکی از دانشگاه‌های کشور به عنوان دانشجوی نوورود مشغول به تحصیل خواهند شد نیز از هفدهم خرداد ماه آغاز می‌شود و لازم است این افراد اطلاعات و مستندات خود را به همراه تصاویر مربوط، تا مهلت تعیین‌شده در بند 4، در سامانه سینا بارگذاری یا به‌روزرسانی کنند و همچنین پس از پذیرفته‌شدن در دانشگاه‌، اطلاعات مربوط به محل تحصیل خود را تا پانزدهم مهرماه در سامانه سینا درج نمایند تا در صورت برگزیدگی، از پشتیبانی‌های بنیاد بهره‌مند شوند.
 

متقاضیان بندهای 2 و 3، حداکثر تا پایان روز چهارشنبه 1401/4/15 (غیرقابل تمدید) فرصت دارند گزینه «درخواست بررسی پرونده برای بهره‌مندی از پشتیبانی‌های دانشجویی» را از بخش «ثبت درخواست‌ها»در سامانه انتخاب کنند.
 

زمان ثبت‌نام دانشجویان نوورود دوره‌های پایه دانشگاه‌ها شامل دوره‌های کارشناسی، کارشناسی‌ارشد پیوسته، دکتری حرفه‌ای و دکتری تخصصی پیوسته، متعاقباً اعلام خواهد شد.

تذکر 1. بر اساس رویۀ اجرایی تدوین‌شده، مقرر شده‌است آخرین معدل متقاضیان، میانگین نمرات تا پایان نیم‌سال اول سال تحصیلی 1401-1400 در نظر گرفته شود.

بنیاد ملی نخبگان پس از بررسی اولیه درخواست‌ها و بر اساس ظرفیت سالیانه و با هدف تسریع در اطلاع‌رسانی به متقاضیان برای برنامه‌ریزی و انجام فعالیت‌های مورد نیاز برای بهره‌مندی از پشتیبانی‌های دانشجویی، نتیجه اولیه پذیرش متقاضیانی که بالاترین امتیاز از مجموعه فعالیت‌های آموزشی، پژوهشی، فناورانه و فرهنگی را در مقایسه با سایر افراد کسب کرده‌اند (صرفاً از طریق سامانه سینا) اعلام خواهد کرد.

تذکر2. با توجه به این‌که نتایج اولیه صرفاً بر اساس مدارک ادعایی مندرج در سامانه سینا اعلام خواهد شد، قویاً تأکید می‌شود متقاضیان، با مطالعه دقیق شیوه‌نامه و راهنماهای مرتبط، از بارگذاری اطلاعات نامعتبر و نامربوط در سامانه خودداری کنند.

تذکر3. در صورتی که در هر مرحله از بررسی‌ها مشخص شود که متقاضی، آگاهانه اطلاعاتی نامعتبر و خلاف واقع بارگذاری کرده است، علاوه بر محرومیت از این تسهیلات، از سایر تسهیلات و حمایت‌های بنیاد، محروم و عدم صداقت وی به مراجع ذی‌ربط، اعلام می‌شود و حق پی‌گیری موضوع به‌ صورت حقوقی نیز برای بنیاد محفوظ خواهد بود.

تذکر4. در بخش ثبت مدارک مربوط به افتخارات در سامانه، برای جلوگیری از درج اشتباه افتخار یا مستندات نامربوط، لازم است متقاضیان قبل از درج افتخار مورد نظر، راهنمای مربوط به آن را مطالعه کنند.

تذکر5. اکیداً توصیه می‌شود متقاضیان دقت لازم را در تکمیل اطلاعات و بارگذاری آنها در سامانه سینا، بکار بندند؛ زیرا پس از تأیید درخواست در سامانه، امکان اصلاح اطلاعات نادرست وجود ندارد و در صورت اثبات درج اطلاعات خلاف واقع، متقاضی از فهرست مشمولان بنیاد حذف خواهد شد.

بنیاد ملی نخبگان بعد از اتمام بررسی پرونده‌ها در بنیادهای نخبگان استانی و بر اساس امتیاز نهایی، نتیجه نهایی بررسی درخواست متقاضیان را اعلام خواهد کرد.
روز کارمند گرامی باد
روز کارمند را به عموم همکاران محترم دانشگاه تبریک عرض می نمائیم.

روز کارمند گرامی باد

روز کارمند را به عموم همکاران محترم دانشگاه تبریک عرض می نمائیم.

معاونت  اداری، مالی و توسعه منابع
سامانه پاسخگویی به شکایات وزارت علوم
این سامانه از طريق نشاني https://bazresi.msrt.ir/Portal/Home قابل دسترس است

سامانه الكترونيك پاسخگويي به شكايات وزارت علوم، تحقيقات و فناوري در راستاي اجراي مصوبه كارگروه ارتقاي سلامت نظام اداري و صيانت از حقوق مردم و در راستاي افزايش سرعت و كيفيت پاسخگويي به شكايات مردمي، به بهره برداري رسيد. این سامانه از طريق نشاني https://bazresi.msrt.ir/Portal/Home قابل دسترس همگان است.
مسابقه کتابخوانی با محوریت کتاب ققنوس فاتح
با هدف توسعه و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت
مسابقه مجازی تغذیه سالم در جوانان
با توجه به وضعیت فعلی شیوع کووید 19 مسابقه مجازی تحت عنوان تغذیه سالم در جوانان برگزار می شود
مسابقه مجازی تحت عنوان پیشگیری از اعتیاد و مصرف مواد دخانی
با توجه به وضعیت فعلی شیوع کووید 19 مسابقه مجازی تحت عنوان پیشگیری از اعتیاد و مصرف مواد دخانی برگزار می شود
دوره کارشناسی ارشد مهندسی مدیریت بحران
ویژه آقایان کارمند رسمی و پیمانی
مسابقه نمایش نامه نویسی
مهلت ارسال آثار 15 بهمن 99
معرفی کتاب هفته
کتاب سوران سرد تالیف جواد افهمی
راه اندازی سامانه خدمات الکترونیکی
در راستای سهولت ارائه خدمات غیرحضوری به شهروندان
کمک به نیازمندان و اقشار آسیب پذیر جامعه در شزایط کرونایی
با توجه به شیوع ویروس کرونا و ضرورت تامین منابع مالی برای محرومین و اقشار آسیب پذیر و کم درآمد جامعه
www.kasbokarino.ir
همایش آنلاین نوآوری و تحول در کسب و کار-بهمن 1399
ارایه خدمات روانشناختی در بحران کرونا
با هدف پیشگیری از بروز یا کاهش اثرات آسیب های روانی در بحران کرونا

پیوست