خانه :: اساتید :: اخبار

اخبارمعاونت آموزشی


اطلاعیه آموزشی
در خصوص میهمانی و انتقال دانشجویان دانشگاهها و مراکز آموزش عالی دولتی و غیر دولتی

در خصوص ميهمانی و انتقال دانشجویان دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی دولتی و غيردولتی

 ســـازمان امور دانشجويان وزارت علوم، تحقيقات و فناوري در راســتاي انجام هر چه بهتر آئين نامه و تسهيل در امر ميهماني و انتقال ضروري دانشجويان زمان ثبت نام متقاضيان مذکور را براي سال تحصيلي 1404-1403 از طریق سامانه سجاد به آدرس https://portal.saorg.ir اعلام می نماید.

 - دانشگاههاي مبدأ بايد بر اساس مفاد آيين نامه شماره 185770 /4 مورخ 31 /02/1402 درخواست دانشجو را بررسي نموده و در صورت داشتن شرايط از اول خرداد لغایت 15 تیر ماه نظر خود را در سامانه اعلام و در صورت موافقت ريزنمرات دانشجو را به دانشگاه مقصد از طريق سامانه ارسال نمايد. سپس دانشگاه هاي مقصد حداکثر تا پایان مرداد ماه نسبت به بررسي تقاضاها اقدام و از طريق سامانه ياد شده اعلام نمايد  .

وظایف متقاضی:  

 • دانشجو در صورت داشتن شرايط خاص مطابق آيين نامه، ضمن آگاهي از شرايط دانشگاه مبدا و مقصد بايستي با اطلاع کامل از وضعيت تحصيلي خود و شرايط ثبت نام در سامانه سجاد سازمان امور دانشجويان در موعد اعلام شده (20 فروردین لغایت سی و یکم اردیبهشت) درخواست خود را مبني بر نوع آن (2 نيمسال ميهماني، تمديد ميهماني، ميهمان دائم و انتقال) براي سال تحصيلي 1404- 1403 ثبت و با اطلاع کامل از شرايط و ضوابط دانشگاه مقصد، رشته و مقطع تحصيلي، وضعيت دوره مورد تقاضا در دانشگاه مقصد، نسبت به انتخاب دانشگاه يا موسسه مقصد اقدام و مستندات خود را براي تقاضاي ارائه شده اسکن و ضميمه تقاضا نمايد.

 تذکر: لازم به ذکر است متقاضيان جهت ثبت درخواست ابتدا بايستي در سامانه سجاد ثبت نام نمايند و پس از دريافت نام کاربري و رمز عبور از قسمت خدمات سازمان درخواست خود را ارائه نمايند.

 • متقاضي مسئول صحت اطلاعات و اعلام واحدهاي درخواستي ارائه شده در خصوص شرايط خاص و درخواست خود خواهد بود و در صورت عدم احراز هر يك از اطلاعات ارائه شده تقاضا از وضعيت بررسي خارج خواهد شد.
 •   دانشگاه انتخابي حتما بايستي در شهر محل سکونت خانواده متقاضي يا حتي الامکان در صورت نبود دانشگاه در محل مذکور، در شهرهاي نزديکتر به محل سکونت باشد تا از ترددهاي غيرضروري جلوگيري شود.
 •  متقاضيان محترم همچنين در صورت داشتن هرگونه سوال يا مشکل در خصوص سامانه به کارشناس دانشگاه مراجعه نمايند.

 
اطلاعیه آموزشی
اطلاعیه آموزشی( در خصوص نحوه دریافت گواهینامه موقت پایان تحصیلات)

  به اطلاع می رساند به منظور تسهیل امور دانش آموختگان، از اردیبهشت ماه سال 1403؛ صدور و تحویل گواهینامه موقت پایان تحصیلات صرفا از طریق ارسال پستی و بدون مراجعه حضوری و با درخواست در سامانه گلستان دانشگاه فراهم شده است. متقاضیان با مطالعه دقیق راهنمای زیر، درخواست خود را ثبت و جهت پیگیری مراحل، از طریق مشاهده گردش کار در"پیشخوان خدمت سامانه گلستان" اقدام نمایند.

جهت دریافت فایل راهنما لطفا اینجا را انتخاب فرمائید
قابل توجه پذیرفته شدگان مرحله تکمیل ظرفیت آزمون سراسری سال 1402
قابل توجه پذیرفته شدگان مرحله تکمیل ظرفیت آزمون سراسری سال 1402

قابل توجه پذیرفته شدگان تکمیل ظرفیت آزمون کارشناسی 1402

ضمن تبريك و خيرمقدم به شما پذيرفته شدگان گرامي، به اطلاع می رساند زمان پذیرش اینترنتی از روز یکشنبه مورخ 19/01/1403 تا روز سه شنبه مورخ 21/01/1403 می باشد. لازم به توضيح است كه ثبت نام اينترنتي الزامي است. تاریخ مراجعه حضوری و تحویل مدارک شما به دانشگاه متعاقبا اعلام خواهد شد. 

جهت دریافت فایل راهنمای پذیرش اینترنتی اینجا را انتخاب نمایید.

توجه:

 • ترجیحا از مرورگر (Internet Explorer) یا (chrome) استفاده فرمائید.
 • آدرس سامانه آموزشی :   https://golestan.znu.ac.ir
 • حداكثر ظرفيت فايل اسكن شده مي بايست kb 256 با فرمت jpg يا  gif و به صورت واضح باشد
 •  کدملی + u022    مانند (u022001182321 ) 
 • كلمه عبور: كد ملي( توجه داشته باشيد در صورت عدم وجود كد ملي، شماره شناسنامه و در صورت عدم وجود شناسنامه شماره گذرنامه و در صورت عدم وجود آن نيز از شماره داوطلبي استفاده نماييد.)

 

مدارك لازم جهت پذيرش اينترنتي:

 • فايل اسكن شده از كارت پايان خدمت يا معافيت دائم يا برگه اعزام به خدمت یا معافیت تحصیلی(ویژه آقایان)

توضیح : آندسته از دانشجویانی که از معافیت تحصیلی استفاده می نمایند ، لازم است (در صورت نداشتن کد سخا) از منوی ثبت نام برای ثبت درخواست معافیت تحصیلی به آدرس http://epolice.ir مراجعه نمایند. جهت دریافت فیلم راهنما اینجا  را انتخاب نمائید.

 • فايل اسكن شده از صفحه اول شناسنامه 
 • فايل اسكن شده از صفحه توضيحات شناسنامه
 • فايل اسكن شده از صفحه پشت و روي كارت ملي.

توضیح : در صورت نداشتن کارت ملی به دفاتر پیشخوان دولتی مراجعه و بعد از درخواست کارت ملی رسید آن را اسکن و بارگذاری  نمایید.

 • ارائه کد رهگیری برای  تائيديه تحصیلی مدرک قبلی

توضیح: لازم است دانشجو جهت دریافت کد تاییدیه تحصیلی مقطع قبلی به آدرس https://emt.medu.ir مراجعه نموده و پس از تکمیل اطلاعات، کد رهگیری اعلام شده را دریافت و در قسمت مربوطه در سامانه آموزشی پذیرش غیرحضوری(طبق فایل راهنما) ثبت نمایند. لازم است در حفظ کد رهگیری دقت لازم صورت گیرد. سپس جهت تایید با آموزش و پرورش محل تحصیل تماس گرفته شود و مجدد وارد سایت فوق شده و پس از مشاهده عنوان (بررسی نشده توسط استعلام گیرنده)  جهت ثبت نهایی به اداره ثبت نام دانشگاه زنجان اطلاع رسانی گردد.

نکته: برای دانشجویان دارای مدرک کاردانی لازم است دانشجو جهت دریافت کد تاییدیه تحصیلی مقطع قبلی به آدرس  https://estelam.msrt.ir مراجعه نموده و پس از تکمیل اطلاعات، کد رهگیری اعلام شده را دریافت و در قسمت مربوطه در سامانه آموزشی پذیرش غیرحضوری ثبت نمایند.

 

مدارک مورد نیاز: در صورت حائز شرایط بودن یکی از بندهای زیر

مقطع کارشناسی پیوسته :

الف) در صورت داشتن مدرک پیش دانشگاهی :

 • اصل مدرک یا اصل گواهی موقت پیش دانشگاهی و اصل مدرک یا اصل گواهی موقت سوم متوسطه (با مهر و امضاء و عکس)
 • اصل ریزنمرات پیش دانشگاهی و سه ساله(دارای عکس و مهر و امضاء و تمبر)

ب) در صورت داشتن گواهی نظام 3-3-6 :

 • اصل مدرک یا اصل گواهی موقت پایان تحصیلات دوره دوم متوسطه و ریزنمرات دهم تا دوازدهم (عکسدار و تمبر و مهر و امضاء)
 • گواهی مربوط به عنوان رشته تحصیلی و شهر و بخش 3سال آخر تحصیل

ج) در صورت داشتن کاردانی پیوسته :

 • اصل مدرک یا اصل گواهی موقت سه ساله متوسطه (مهر و تمبر و امضاء و عکس)
 • اصل مدرک یا اصل گواهی موقت کاردانی پیوسته
 • مشاهده فرم‌هاي اخذ تعهد آموزشی (مشاهده فرم ها به منزله تائید می باشد)
 • واریز مبلغ 23.000.000 ریال (بیست و سه میلیون ریال) به صورت علی الحساب برای دانشجویان نوبت دوم بصورت آنلاین از طریق سامانه آموزشی

توجه:

 • زمان مراجعه و تحویل اصل مدارک متعاقبا اعلام خواهد شد. جهت دریافت مدارکی که در زمان مراجعه حضوری بایستی به دانشگاه تحویل داده شود  اینجا را کلیک نمایید.
 • پس از پذیرش نهایی نام کاربری شماره دانشجویی و کلمه عبور به کد ملی تغییر می یابد.