خانه  :: اساتید  :: اخبار

نتایج جشنواره مسابقات درون دانشگاهی سال 1397
نتایج جشنواره مسابقات درون دانشگاهی پاییز سال 1397 دانشجویان دختر و پسر دانشگاه زنجان



جشنواره ورزش های درون دانشگاهی مطابق با تقویم ورزشی اداره کل تربیت بدنی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و دانشگاه زنجان طبق روال سال های گذشته در 8 رشته والیبال، فوتسال، شنا، بدمینتون، تنیس روی میز، شطرنج، تیراندازی و فوتبال دستی در بخش پسران با حضور 673 نفر و در 7 رشته والیبال ، تیراندازی، هندبال، شنا، فوتسال، بسکتبال، بدمینتون در بخش دختران با حضور 227 نفر از 10 آبان ماه آغاز و در تاریخ 3 دی ماه پایان یافت و نتایج ذیل الذکر کسب گردید.

نتایج بخش بانوان

ردیف

نام و نام خانوادگی

رشته ورزشی

مقام کسب شده

1

سیده فائزه سیدباطنی

شنا

اول

2

سمانه نودوزی

شنا

اول

3

نگین نجفی

شنا

دوم

4

فاطمه موسوی

شنا

سوم

5

سودا یوسف زاده

بسکتبال

اول

6

الهه نوشناب

بسکتبال

اول

7

فاطمه افسونی

بسکتبال

اول

8

مریم عزیزی

بسکتبال

اول

9

مهدیه نوری

والیبال

اول

10

شقایق بغدادی

والیبال

اول

11

نسترن ابراهیمی

والیبال

اول

12

سیما داوودی

والیبال

اول

13

مائده مولایی

والیبال

دوم

14

کیمیا کلانتری

والیبال

دوم

15

زهرا حمیدی

والیبال

دوم

16

محدثه بابایی

والیبال

دوم

17

محدثه بهشتی

والیبال

دوم

18

مینا حمیدزاده

والیبال

سوم

19

زینب احمدی

والیبال

سوم

20

سونا کریمی

والیبال

سوم

21

هما کریمی

والیبال

سوم

22

مرضیه نجفلو

والیبال

سوم

23

ندا مصطفوی

هندبال

اول

24

زهرا محمدی

هندبال

اول

25

شیما افشاری

هندبال

اول

26

فاطمه رستمی

هندبال

اول

27

فاطمه ایمانی

هندبال

اول

28

پریسا عبدالهی

هندبال

اول

29

حدیث جعفری

هندبال

اول

30

سودا یوسف زاده

هندبال

دوم

31

پریسا مصطفوی

هندبال

دوم

32

لیدا رضایی

هندبال

دوم

33

زینب حسنی

هندبال

دوم

34

رویا فاضلی

هندبال

دوم

35

زهرا رفیعی

هندبال

دوم

36

سارا آزادی

هندبال

دوم

37

الهه محمودی

هندبال

سوم

38

رضوان مردانی

هندبال

سوم

39

فائزه عسگری

هندبال

سوم

40

فاطمه عباسی

هندبال

سوم

41

فاطمه محمدی

هندبال

سوم

42

زهرا عبادی

هندبال

سوم

43

سمیرا عباسی

هندبال

سوم

44

هانیه محمدی

فوتسال

اول

45

نرگس رحیمی

فوتسال

اول

46

محدثه ملکی

فوتسال

اول

47

فاطمه محمدی

فوتسال

اول

48

معصومه محبی

فوتسال

اول

49

زینب حسنی

فوتسال

دوم

50

حدیثه جعفری

فوتسال

دوم

51

سودا یوسف زاده

فوتسال

دوم

52

هاجر حیدری

فوتسال

دوم

53

نسیم قاسملو

فوتسال

سوم

54

زینب بیات

فوتسال

سوم

55

فاطمه مقصودی

فوتسال

سوم

56

نرگس رحیمی

فوتسال

سوم

57

مهسا طاهری

فوتسال

سوم

58

نسترن کرمی

بدمینتون

اول

59

ملیکا مکملی

بدمینتون

دوم

60

رباب اسکندری

بدمینتون

سوم

61

سیما حسن زاده

تیراندازی

اول

62

مریم شهبازیان

تیراندازی

دوم

63

رقیه عابدینی

تیراندازی

سوم

 
نتایج بخش آقایان

ردیف

نام و نام خانوادگی

رشته ورزشی

مقام کسب شده

1

حامد کریمی

شنا

اول

2

فرزاد سعیدیون

شنا

دوم

3

مهدی پرکاریان

شنا

سوم

4

مصطفی آرمان لو

تنیس روی میز

اول

5

حسین قره باغی

تنیس روی میز

دوم

6

ابراهیم بابائی

تنیس روی میز

سوم

7

علی خدایی تفرشی شطرنج اول

8

کلانتری شطرنج دوم

9

مهدی خاصی شطرنج سوم

10

پیشوا عزیزی تیراندازی اول

11

میلاد خدادادی تیراندازی دوم

12

مهران عسگرزاده تیراندازی سوم

13

مهدی توفیقی بدمینتون اول

14

مجید شکوری بدمینتون دوم

15

حمیدرضا بابایی بدمینتون سوم

16

محمد مولایی فوتبال دستی اول

17

مهران رحمتی فوتبال دستی اول

18

امیرحسین روشن فکر فوتبال دستی دوم

19

مرتضی کوه دار فوتبال دستی دوم

20

محمدجواد جعفری فوتبال دستی سوم

21

مهدی رزم خواه فوتبال دستی سوم

22

سیدحسین موسوی والیبال اول

23

امیررضا تاران والیبال اول

24

دانیال تفقدی والیبال اول

25

علیرضا کریمی والیبال اول

26

محمد تیموری والیبال اول

27

مهدی محرمی جانقدر والیبال اول

28

علی محمدی والیبال دوم

29

مهران آقامحمدی والیبال دوم

30

سامان نظری والیبال دوم

31

مهدی فرضی والیبال دوم

32

آرش جابری والیبال دوم

33

میلاد قرجه لو والیبال سوم

34

مبین رئیسی والیبال سوم

35

سبحان سعیدی والیبال سوم

36

میثم قرابقلو والیبال سوم

37

محمد سلیمانی والیبال سوم

38

مهدی امامی والیبال سوم

39

مجید وزیری فوتسال اول

40

امیر شیخی فوتسال اول

41

مهران یاراحمدی فوتسال اول

42

بهنام یعقوبی فوتسال اول

43

رضا حاجیلو فوتسال اول

44

فردین نوری فوتسال اول

45

محمدرضا وندایی فوتسال اول

46

ایوب بیرامی کوهی فوتسال اول

47

احمد اوجاقی فوتسال دوم

48

علیرضا کریمی فوتسال دوم

49

سالار نیکخو فوتسال دوم

50

میلاد افشاری فوتسال دوم

51

مهدی پیری فوتسال دوم

52

علی مظفری فوتسال دوم

53

حسن صمدی فوتسال دوم

54

محمدمهدی رزمخواه فوتسال دوم

55

امیرحسین نوری فوتسال سوم

56

مهدی مکی فوتسال سوم

57

محمدحسین قراگوزلی افخمی فوتسال سوم

58

امیررضا ناوی فوتسال سوم

59

سینا غفوری چاکانی فوتسال سوم

60

محمدمهدی محمدی نژاد فوتسال سوم

61

پارسا کریمیان خمسه فوتسال سوم

62

علیرضا اسرافیلی فوتسال سوم

ارسال شده در مورخه: 11-10-1397

آخرين اخبار با موضوع: مدیریت تربیت بدنی

برنامه سرویس دانشجویان(خواهران)جهت استفاده از استخر در ماه مبارک رمضان

برنامه سرویس دانشجویان(خواهران) روزهای فرد جهت استفاده از استخر در ماه مبارک رمضان

   

فراخوان ثبت نام دومین برنامه انجمن کوهنوردی دختران دانشگاه زنجان

پیمایش مسیر امند به تهم بتاریخ پنج شنبه 6 دیماه

   

صعود قله کیامکی به دلیل شرایط نامناسب جوی کنسل شد

صعود قله کیامکی به دلیل شرایط نامناسب جوی کنسل شد

   

جوایز مسابقات ورزشی سال1397 آماده تحویل به دانشجویان میباشد

جوایز کلیه مسابقات ورزشی سال 1397(جشنواره ورزش های همگانی) آماده تحویل به دانشجویان (دختران و پسران) میباشد

   

پربازدیدترین مطلب در زمینه:
مدیریت تربیت بدنی

ثبت نام برنامه کوهپیمایی و صعود قله بلقیس (کارکنان و اساتید)