خانه :: اساتید :: اخبار

اخبارمرکز انفورماتیک


تعریف اکانت اینترنت و شبکه دانشجویان ورودی بهمن سال ۹۶
اکانت اینترنت و شبکه دانشجویان ورودی بهمن سال ۹۶ تعریف شد.

اکانت ورود به اینترنت و شبکه برای تمامی دانشجویان ورودی سال ۹۶ که تا تاریخ ۲۵ مهر ۹۶  ثبت نام کرده باشند، تعریف شده است. برای ورود به شبکه یا اینترنت از شماره دانشجویی و سریال شناسنامه استفاده نمایید. 

نام کاربری : شماره دانشجویی
رمز عبور : سریال شناسنامه( فقط ۶ رقم)

برای تعدادی از دانشجویان که اطلاعات سریال شناسنامه آنها در دسترس نبوده عبارت 111111 به عنوان رمزعبور در نظر گرفته شده است.

نکته مهم : در صورتیکه از گوشی های هوشمند جهت ورود به اینترنت استفاده می کنید، در هنگام تایپ نام کاربری و رمز عبور، زبان صفحه کلید را به انگلیسی تغییر دهید.
مرکز آپا دانشگاه زنجان برگزار کرد:
دوره امنیت عمومی ویژه کارکنان و کارمندان - چهارشنبه مورخ 13/10/96

مرکز تخصصی آپا زنجان در راستای اهداف و مسئولیت های خود یعنی آگاهی رسانی، پشتیبانی و امداد رایانه‌ای در حوزه امنیت فضای تبادل اطلاعات و با توجه به اهمیت ویژه استفاده از فضای اینترنت و سیستم‌های الکترونیکی در سازمان‌ها و ارگان‌های دولتی، ارتقای دانش فنی کارمندان در زمینه امنیت سایبری را در دستور کار خود قرار داده است. در همین راستا، این مرکز دوره امنیت عمومی ویژه کارمندان و کارکنان را روز چهارشنبه مورخ 13/10/96 با هماهنگی مرکز ماهر(مرکز مدیریت امداد و هماهنگی عملیات رخدادهای رایانه‌ای) و همراهی معاونت پژوهشی دانشگاه زنجان، اداره ارتباطات و فناوری اطلاعات و پلیس فتا استان زنجان در مرکز همایش‌های بین‌المللی غدیر دانشگاه زنجان برگزار نمود.

در این دوره مخاطرات مربوط به رایانه‌های شخصی، گوشی‌های هوشمند، اینترنت و وب و ابزارهای جانبی مورد بررسی قرار گرفت و راهکارهای ارتقای امنیت ارائه شد. در هفته آتی با توجه به مطالب ارائه شده در دوره، آزمون آنلاین به صورت هماهنگ جهت اعطای گواهی معتبر مرکز تخصصی آپا زنجان به حاضرین در جلسه برگزار خواهد شد که زمان دقیق و نحوه برگزاری آن متعاقباً اطلاع رسانی خواهد شد. فایل های ارائه دوره امنیت جهت مطالعه مخاطبین گرامی در زیر قرار داده شده است.

ارائه اول                                  ارائه دوم                            ارائه سوم

علاقمندان می توانند جهت دریافت فیلم دوره به دفتر مرکز تخصصی آپا زنجان، واقع در طبقه اول ساختمان مهندسی برق مراجعه نمایند.

جهت مشاهده آلبوم تصاویر کلیک نمایید.

 

راه‌های ارتباطی با مرکز تخصصی آپا:

تلفن: 33054210

ایمیل: certoffice@znu.ac.ir

 

 
قطعی سیستم بیسیم دانشگاه
تا اطلاع ثانوی

ضمن پوزش از کلیه کاربران گرامی شبکه وایرلس

به اطلاع میرساند:

به علت بروز رسانی تجهیزات وایرلس دانشگاه و تعویض کابلهای دکل مرکزی که موجب اخلال در شبکه وایرلس دانشگاه شده بود ؛ این سیستم تا اطلاع ثانوی قطع میباشد .