خانه  :: اساتید  :: اخبار

گرامیداشت هفته آموزش و روز معلم
گرامیداشت هفته آموزش و روز معلم بصورت مجازی برگزار گردید



اساتید نمونه آموزشی دانشگاه

 

خانم دکتر رباب خسروی

زبان انگلیسی

دکتر مولاداد نیکبخت

فیزیک

دکترکامران افصحی

تولید  و ژنتیک گیاهی

دکتر صادق کریم پولی

معدن

 

 

دکتر مجید یوسفی افراشته

روانشناسی

خانم دکتر مریم شاطریان

شیمی

دکتر عزیز اله خیری

باغبانی

خانم دکتر نیره قبادی

برق

 

 

گرامیداشت  هفته آموزش و روز معلم

 

الف ) تعیین اعضای هیات علمی و کارشناسان برتر آموزشی :   از اسفند ماه 1399 در جلسات آموزش مطرح و مصوب گردید گه دانشکده ها بر اساس میانگین تراز شده ( ارزیابی اعضاء تقسیم بر میانگین ارزیابی در هر گروه)  و قسمت فعالیتهای آموزشی آیین نامه ارتقا و نظرات تکمیلی شورای دانشکده ها افراد برتر را  انتخاب و  معرفی کنند . در نهایت همکاران طبق جدول زیر توسط دانشکده اعلام و در شورای آموزش مورد تائید قرار گرفت .

ب ) دانشجویان ممتاز : دانشجویان برتر برای مقطع کارشناسی در هر گروه آموزشی برای سه ورودی سالهای 98 و 97 و 96 بر اساس معدل کل، برای دانشجویان کارشناسی ارشد ورودی سال 98 براساس معدل تراز شده گرایشهای موجود در گروه، توسط گروه استعدادهای درخشان انتخاب و هم اکنون در سایت دانشگاه قابل مشاهده است.

 

ردیف

دانشکده

همکاران نمونه آموزشی

گروه آموزشی

مدیر گروه بر گزیده آموزشی

کارشناس

بر گزیده آموزشی

1

علوم انسانی

1-خانم دکتر رباب خسروی

2-دکتر مجید یوسفی افراشته

زبان انگلیسی

روانشناسی

دکتر محسن جاهد

نعمت اله صادقی

2

علوم

1-دکتر مولاداد نیکبخت

2- خانم دکتر مریم شاطریان

فیزیک

شیمی

دکتر میر سعید دراجی

الهه موسوی قیداری

3

کشاورزی

1-دکترکامران افصحی

2-دکتر عزیز اله خیری

تولید گیاهی و

باغبانی

دکتر مسعود ارغوانی

سید علی قوامی

4

مهندسی

1-دکتر صادق کریم پولی

2-خانم دکتر نیره قبادی

معدن

برق

دکتر حسن طاهرخانی

جواد آخوندی

5

آموزش

-

-

-

زینب حمزه لو و مریم مرسلی

 

 

همکاران برگزیده گروههای آموزشی : دانشکده مهندسی

1

دکتر سید اصغر ارجمندی

عمران

2

دکتر محمد صادق فلاحت

معماری

3

دکتر داود افشاری

مکانیک

4

دکترعلی آذر پیوند

کامپیوتر

5

دکتر مجید عباسی

نقشه برداری

6

دکتر طاهر یوسفی امیری

مهندسی شیمی

7

دکتر محمد رضا توحیدی فر

مواد

8

دکتر پروانه دلفانی

هنر

 

 

همکاران برگزیده گروههای آموزشی : دانشکده علوم انسانی

مدیریت و حسابداری

دکتر حسین عظیمی

1

اقتصاد

دکتر امیر جباری

2

تاریخ و تمدن ملل اسلامی

دکتر مسعو بیات

3

زبان و ادبیات فارسی

دکتر جمیله اخیانی

4

جغرافیا

دکتر عبداله فرجی

5

معارف اسلامی

دکتر یوسف فتحی

6

حقوق

دکتر سعید بیگدلی

7

علوم ورزشی

دکتر جبار سیف پناهی

8

فلسفه

دکتر سحر کاوندی

9

 

 

همکاران برگزیده گروههای آموزشی : دانشکده کشاورزی

  1.  

دکتر شادعلی توحیدلو

ترویج و توسعه کشاورزی

  1.  

دکتر حمید امانلو

علوم دامی

  1.  

دکتر امیر دلاور

علوم خاک

  1.  

دکتر حسن اجاقلو

مهندسی اب

  1.  

دکتر ماندا بی مکر

صنایع غذایی

  1.  

دکتر داود کولیوند

  •  
 

 

 

همکاران برگزیده گروههای آموزشی : دانشکده علوم

1

دکتر پرویز احمدی

ریاضی

2

دکتر عباس رسولی

آمار

3

دکتر علی حاج ابوالفتح

 زمین شناسی

4

دکتر مهناز وفادار

زیست شناسی

5

دکتر آزاده توکلی

علوم محیط زیست

 

 

 

 

 

مراسم گرامیداشت هفته آموزش و روز معلم : 13 اردیبهشت ماه ساعت 11 تا 13 بصورت مجازی

  1. تلات آیانی چند از قرآن کریم
  2. گزارش معاون آموزشی
  3.  سخنرانی حاج قره داغی
  4. سخنرانی دکتر صفوی با عنوان تحولات دنیای دیجیتال و چشم انداز آینده آموزش
  5. سخنرانی ریاست دانشگاه
  6. بیان نظرات همکاران نمونه آموزشی
  7. اهداء لوح تقدیر

ارسال شده در مورخه: 15-02-1400