خانه  :: اساتید  :: اخبار

قابل توجه دانشجویان تحصیلات تکمیلی متقاضی خوابگاه برای نیمسال دوم سال
برنامه و شرایط اسکان برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی در نیمسال دوم سال تحصیلی 1400-1399قابل توجه دانشجویان تحصیلات تکمیلی متقاضی خوابگاه برای نیمسال دوم سال تحصیلی 1400-1399

به اطلاع دانشجویان محترم می‌رساند روند اسکان برای نیمسال دوم سال تحصیلی 1400-1399 به صورت زیر خواهد بود.:

اسامی دانشجویانی که در نیمسال اول1400-1399 در خوابگاه‌ها ساکن بود‌ه‌ و شرایط لازم (سنوات مجاز) برای اسکان در نیمسال دوم 1400-1399 را دارا می‌باشند از طریق سامانه خوابگاهی (erp.znu.ac.ir) به نیمسال دوم سال تحصیلی1400-1399 (اتاق فعلی) منتقل گردیده است.

تذکر: آندسته از دانشجویان ساکن در خوابگاه‌ها که برای نیمسال دوم 1400-1399 نیازی به خوابگاه ندارند می‌بایست انصراف کتبی خود را از طریق سامانه  erp.znu.ac.ir (ارتباط با مسئولین- اداره خوابگاهها) اعلام نمایند. بدیهی است عدم تحویل انصراف کتبی به منزله انتخاب اتاق بوده و هزینه‌های مربوطه به عهده دانشجو خواهد بود.

دانشجویان تحصیلات تکمیلی (کارشناسی ارشد و دکتری) سنوات مجاز که در نیمسال اول 1400-1399 در خوابگاه سکونت نداشته و جهت انجام امور پایان‌نامه یا رساله متقاضی خوابگاه برای نیمسال دوم 1400-1399 می‌باشند، می‌توانند حداکثر تا تاریخ 28/11/1399  طبق فرایند زیر نسبت به درخواست و اخذ خوابگاه اقدام نمایند.

 الف- تکمیل و ارایه فرم‌های پیوستی زیر به همراه درخواست کتبی مبنی بر نیاز به استفاده از امکانات دانشگاه برای انجام پایان نامه و ارسال آن به استاد راهنما

 ب – ارسال نامه به انضمام فرم ‎های مربوطه از طرف استاد راهنما به معاونت دانشجویی مبنی بر تأیید تقاضا و ضرورت اسکان دانشجو در خوابگاه از طریق اتوماسیون اداری.

 ج – بررسی و ارزیابی درخواست‌ها توسط اداره خوابگاه‌ها و برنامه‌ریزی و تکمیل فرایند اسکان.

د - در اولین فرصت پس از ارزیابی و برنامه‌ریزی با دانشجو تماس گرفته خواهد شد تا نسبت به مراجعه به دانشگاه و شروع فعالیت خود و اسکان در خوابگاه اقدام نماید.

و - مراجعه دانشجو به دانشگاه صرفاً پس از تماس دانشگاه با وی انجام شود و دانشجو پیش از تماس دانشگاه از مراجعه به دانشگاه خودداری نماید. در صورت مراجعه دانشجو پیش از برنامه ریزی اسکان وی توسط اداره خوابگاهها، دانشگاه تعهدی در خصوص اسکان وی نخواهد داشت.

لازم بذکر است اسکان صرفاً به آن دسته از دانشجویانی تعلق خواهد گرفت که جهت انجام پایان نامه خود نیاز به دسترسی به امکانات آزمایشگاهی دانشگاه داشته و نیازمند حضور در دانشگاه هستند. در این مدت رعایت الزامات بهداشتی ابلاغ شده در پروتکل‌های وزارت بهداشت و درمان برای ساکنین خوابگاهها الزامی می‌باشد.

فرایند اسکان دانشجویان ترم‌های مازاد مقاطع ارشد و دکتری پس از اسکان دانشجویان سنوات عادی و در صورت وجود ظرفیت براساس قوانین صندوق رفاه انجام خواهدشد.

دانلود فرم‌های پیوستی

  1. فرم تعهد رعایت الزامات بهداشتی در محیط خوابگاه
  2. فرم غربالگری کرونا (خود اظهاری)                                                                        

                                                                                                              اداره خوابگاه‌ها


ارسال شده در مورخه: 20-11-1399

آخرين اخبار با موضوع: اداره خوابگاهها

انتخاب نهایی خوابگاه

انتخاب نهایی خوابگاه برای نیمسال اول سال تحصیلی 1400-1399 (ویژه دانشجویان تحصیلات تکمیلی) (25-06-1399)

   

قابل توجه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری

قابل توجه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری در خصوص شرایط اسکان (12-03-1399)

   

اطلاعیه شماره 2 در خصوص برداشتن وسایل از اتاق

تمدید زمان‌مراجعه دانشجوی ساکن خوابگاه جهت برداشتن وسایل از اتاق (02-02-1399)

   

زمان‌بندی برداشتن وسایل از اتاق

زمان‌بندی مراجعه دانشجوی ساکن خوابگاه جهت برداشتن وسایل از اتاق (26-01-1399)

   

پربازدیدترین مطلب در زمینه:
اداره خوابگاهها

قابل توجه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری