خانه  :: اساتید  :: اخبار

تعطیلی بخش آموزشی دانشگاه طی هفته جاری
به منظور پیشگیری و رفع نگرانی های دانشجویان، فعالیت های آموزشی دانشگاه طی هفته آینده تعطیل خواهد بودبه اطلاع دانشگاهیان ارجمند دانشگاه زنجان میرساند به منظور پیشگیری و رفع نگرانی های دانشجویان و خانواده های گرامیشان و بر حسب مصوبات ستاد ملی مبارزه با ویروس کرونا که توسط وزیر محترم بهداشت اعلام شد، فعالیت های آموزشی دانشگاه زنجان در هفته آینده تعطیل خواهد بود البته این تعطیلی شامل فعالیتهای اداری و پژوهشی دانشگاه نبوده و این بخش ها مطابق روال معمول فعالیت خواهند داشت. شایان ذکر است زیرساخت ها و روشهای آموزش الکترونیکی در حال پیگیری است که در صورت قطعی شدن، فرایندهای مربوطه در طول هفته آینده به اطلاع فرهیختگان ارجمند دانشگاه خواهد رسید. همچنین برای برگزاری کلاسها مطابق با سر فصل ها، تمدید تقویم آموزشی و یا برگزاری کلاسهای جبرانی بعدا تصمیم گیری بعمل می آید. به همین منظور سلف سرویس دانشگاه و خوابگاههای دانشجویی به غیر از خوابگاه روغنی ویژه برادران و خوابگاههای نجفی و فاطمیه 5 مخصوص خواهران از روز شنبه تعطیل خواهد بود که ضروری است دانشجویان به جهت اسکان مورد نیاز در ایام مذکور برای انجام پروژه یا ... در اولین فرصت ممکن به اداره خوابگاههای دانشگاه مراجعه نمایند.

همواره شادابی و سلامت دانشگاهیان ارجمند را از درگاه ایزد منان مسئلت می نماییم.

به اطلاع کلیه کارکنان محترم دانشگاه می رساند از تاریخ 98/12/10 لغایت 98/12/15 ساعات کار اداری دانشگاه‌ به شرح زیر میباشد: ساعت شروع وقت اداری: 9 صبح ساعت پایان وقت اداری: 14 بعدظهر ساعت حرکت سرویس ها: 14:15

8 اسفند 1398 روابط عمومی دانشگاه زنجان

;
ارسال شده در مورخه: 08-12-1398

آخرين اخبار با موضوع: دفتر ریاست و روابط عمومی

پیام بهار، نوشتن و بازآفرینی برای طبیعت و انسان است

حلول سال نو و بهار را به همه همکاران گرامی و دانشجویان عزیز تبریک و تهنیت عرض می نمایم (27-12-1398)

   

برگزاری مراسم درختکاری در دانشگاه

مراسم درختکاری با حضور ریاست دانشگاه و مسئولین در زمینی با مساحت 1.8 هکتار برگزار گردید (20-12-1398)

   

انتصابات صورت گرفته در ماه های اخیر

طی ماه های اخیر با احکامی از سوی ریاست دانشگاه انتصاباتی انجام شد (19-12-1398)

   

تبریک راهیابی عضو هیأت علمی دانشگاه زنجان به مجلس

راهیابی جناب آقای دکتر مصطفی طاهری عضو هیات علمی گروه برق دانشگاه زنجان را به مجلس شورای اسلامی تبریک می گوییم (14-12-1398)

   

پربازدیدترین مطلب در زمینه:
دفتر ریاست و روابط عمومی

تجلیل از اساتید برتر آموزشی دانشگاه