خانه  :: اساتید  :: اخبار

اولین همایش ملی ناهنجاری های متابولیکی دام و طیور برگزار گردید
تاریخ برگزاری : 22 آذر ماه 97اولین همایش ملی ناهنجاری‌های متابولیکی دام و طیور با محوریت ناهنجاری‌های متابولیکی و گوارشی در دام و طیور در دانشگاه زنجان در مورخ 22 آذر ماه 97 برگزار گردید. با وجود فاصله اندکی که با برگزاری کنگره علوم دامی در سنندج داشت با استقبال وصف‌ناپذیر پرورش دهندگان و کارشناسان مزارع بزرگ گاو شیری، شرکت‌های تولید کننده خوراک، دانشجویان تحصیلات تکمیلی، اعضای محترم هیات علمی دانشگاه‌هاو اساتید تراز اول کشور همراه بود. سخنرانان همایش حاضر اساتید مطرح کشور بوده که دارای تجربه عملی در سطح مزارع پرورش بوده و به همین دلیل همایش بیشتر جنبه علمی و عملی داشته است.

در این همایش 12 سخنران کلیدی آخرین یافته‌های علمی را در زمینه ناهنجاری‌هی متابولیکی ارائه کردند. همچنین از 79 مقاله ارسال شده به همایش 51 مقاله به عنوان پوستر و سه مقاله به عنوان سخنرانی برگزیده شد. همایش حاضر در یک روز، به‌طور هم‌زمان در دو بخش دام و طیور در سالن غدیر و سهروردی دانشگاه زنجان با حدود 350 نفر شرکت کننده برگزار گردید. امید است که اولین همایش ملی ناهنجاری‌های متابولیکی دام و طیور توانسته باشد به افزایش سطح اطلاعات شرکت کنندگان کمک کرده تا درصد تلفات ناشی از ناهنجاری‌های متابولیکی در گله‌ها کاهش یابد.

این همایش با برگزاری کارگاه آموزشی با عناوین فرموله کردن مکمل ویتامینه و معدنی، تفاوت نرم‌افزار آمینوکا و NRC و جیره‌نویسی گاوهای شیری، تازه‌زا و کلوزآپ توسط پروفسور حمید امانلو با حضور بیش از 50 نفر در مورخ 23 آذر به کار خود پایان داد.

برای مشاهده تصاویرهمایش اینجا را کلیک نمایید.

 


ارسال شده در مورخه: 12-10-1397

آخرين اخبار با موضوع: دانشکده کشاورزی

سخنرانی و نشست علمی

آشنایی با فعالیتهای پارک علم و فناوری و نحوه مدیریت ایده ها و تشکیل استارت‏آپ‏ها در بخش کشاورزی (31-02-1398)

   

ساعات برگزاری کلاسها در طول ماه مبارک رمضان در بعد از ظهر ها

ساعت اول : 14 تا 15/30 - ساعت دوم : 15/30 تا 17 - ساعت سوم : 17 تا 18/30 (17-02-1398)

   

پربازدیدترین مطلب در زمینه:
دانشکده کشاورزی

نخستین دانشجوی دکترای بیوتکنولوژی کشاورزی فارغ التحصیل شد.