خانه  :: اساتید  :: اخبار

اعزام دانشجویان پسر به عتبات از ۲۱ شهریور آغاز می‌شود
تشرف ۱۲۲ کاروان دانشجویی تا امروزبه گزارش مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها (مأوا)، حجت الاسلام والمسلمین سید محمدرضا فقیهی رئیس ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان در خصوص زمان اعزام دانشجویان پسر به عتبات گفت: اعزام دانشجویان پسر به عتبات عالیات در هفدهمین دوره از روز سه شنبه 21 شهریورماه با اعزام دو کاروان از استان های تهران و مرکزی آغاز خواهد شد.

وی در خصوص مجموع آمار اعزام دانشگاهیان به عتبات تا امروز گفت: اعزام دانشگاهیان در هفدهمین دوره به عتبات عالیات از 16 مرداد ماه آغاز شده و تا آبان ماه سال جاری ادامه خواهد داشت و تا به امروز 122 کاروان از سراسر کشور راهی عتبات عالیات شده‌اند.

رئیس ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان با اشاره به اینکه برنامه‌های فرهنگی متنوعی را در طول سفر برای دانشجویان در نظر گرفته‌ایم، افزود: قبل از اعزام به همه دانشجویان یک بسته فرهنگی که شامل یک نرم افزار و دو کتاب است، داده خواهد شد که از این بسته فرهنگی سوالاتی در قالب مسابقه چراغ راه هدایت طراحی شده و در حال اجراست.

وی ادامه داد: در نجف بازدید از بیت امام (ره)،کتابخانه آیت الله امینی، صافی صفا و در کربلا همایش «احلی من العسل» و بازدید از اماکن معنوی آن را برای دانشجویان اعزامی به عتبات خواهیم داشت.

فقیهی در خصوص تعداد اعزام کاروان‌ها در طول روز نیز گفت: روزانه سه کاروان هوایی و یک کاروان زمینی از سراسر کشور راهی عتبات عالیات می‌شوند.


ارسال شده در مورخه: 20-6-1396

آخرين اخبار با موضوع: عمومی

پایان هفدهمین دوره عتبات دانشگاهیان

پایان هفدهمین دوره عتبات دانشگاهیان با اعزام ۱۱۲۰۰ دانشگاهی

   

مسیر طی‌شده انقلاب، نشانه‌هایی امیدبخش را نشان می‌دهد

رهبر معظم انقلاب در جمع هیأت های دانشجویی در اربعین حسینی:

   

پربازدیدترین مطلب در زمینه:
عمومی

کارگاه روش تدریس